Skocz do zawartości

[E82] 135i mierzwin


mierzwin

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie skonczona ale juz powoli trzyma sie kupy ;] Obecnie jakies 400bhp, ale wrzuce wykres z hamowni jak juz skoncze wszytsko

 

Modyfikacje:

 

Dostawione PDC przod

Tempomat

Alpine Audio

 

Intercooler ER FMIC

Er Charge Pipe

Zawor Tial BOV

Stozki BMS dci

Filtr "zaworu powrotnego" (nie jestem pewien jak to sie nazywa) BMS OCC

 

JB4 jako mapa, aktualnie jezdze na map 5 oraz map 1, do czasu wywalenia katalizatorow i zrobienia wydechu

 

Zawieszenie Bilstein B12

Dystanse 12mm na kazdym kole

225/255 opony

 

Chinskiej produkcji Spoiler ala Perfomrance

Dyfusor pomalowany w czarno

Blacklines Lampy

Nowe zarowki w ringach, biale

 

Modyfikacje w trakcie:

 

Backend Flash - mapowanie ecu dla dodatkowej kontroli i polepszenia osiagow z JB4

VRSF downpipes - rury dolne bez katalizatorow

Trzeba wyczyscic w srodku

Polerka na zewnatrza

Zmiana tablicy rejestracyjnej na cos lepszego ;)

 

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/01/04/bab3804e41bc15e15732c0b087f095bc.jpg

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/01/04/bd85e39346be6ec589cf4c0c13de1d23.jpg

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/01/04/36684bf0e879bbe24a8f4043f6210814.jpg

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/01/04/e33297fcd6ced072413c8e138941f805.jpg

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/01/04/1389740faad83589572e9a1ba6a017ff.jpg

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/01/04/20be7e8dd464fb250c0c70346092c7e8.jpg

Edytowane przez mierzwin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nareszcie ktoś kto robi mocne 135i , chciałem takie kupić ale przez 3 miesiące nic sensownego nie trafiłem i kupiłem e91 335i z oryginalnym przebiegiem 120tyś.,

ale ten motor w 1er musi latać , auto bardzo ładne i gratuluje zajawki na mody :cool2:

Napisz ile zapłaciłeś za "Oil catch can BMS" i "Er charge pipe"

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie gadzety zamawialem od Mike'a z http://n54tuning.com/

 

charge pipe z tialem 511 usd

OCC BMS 179 usd

 

jak napiszesz mail na mike@54tuning.com on z mila checia zanizy wartosc gadzetow wiec placisz mniejsze clo jak cos, jak zamawiasz wiecej rzeczy zawsze jakis discount idzie utargowac

 

zrobilem czyszczenie zaworow oczywiwscie przed zamontowanie wszytkiego

nowe swiece

wymienilem wszystkie uszczelki pod dolotem i na przepustnicy (zeby mi nic nie wyprulo jak zwieksze cisnienie na sprezarce;) )

 

 

zostalo jeszcze wymiec olej w dyfrze i skrzyni (niby nie wymienilne ale ja robie po swojemu)

 

moc jest plan na 450 koni i na tym sie skonczy co nie zmienia faktu ze chlopaki z USA robia cuda z tego silnika i 400+ to dopiero poczatek co mozna wycisnac z tego auta, no chyba ze walna mi turbiny wtedy wymienie na jakies aftermarket i bede robil przy okazji mocniejsza....

 

auto ma aktualnie 38 000 mil czyli jakies 61 000 kilometrow wiec silnik w miare swiezy, ale pompe HPFP juz wymienilem bo zaczynala sie odzywac

Edytowane przez mierzwin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założone hybrydy ponoć dmuchają do 480KM, włożone trochę więcej niż u Ciebie gratów , program będzie po 18.01.2015 i zobaczymy co wyjdzie :cool2:

Po programie zrobię galerie z wydrukami i opisami modyfikacji , ale na pewno następna będzie 135i tylko chyba f21 :D

Ps. OCC nazywa się separator odmy :cool2:

Edytowane przez lts77

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założone hybrydy ponoć dmuchają do 480KM, włożone trochę więcej niż u Ciebie gratów , program będzie po 18.01.2015 i zobaczymy co wyjdzie :cool2:

Po programie zrobię galerie z wydrukami i opisami modyfikacji , ale na pewno następna będzie 135i tylko chyba f21 :D

 

co jeszcze bys dorzucil ? teraz tylko wymiana turbin i meth zostaja wedlug mnie innych pomyslow nie mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założone hybrydy ponoć dmuchają do 480KM, włożone trochę więcej niż u Ciebie gratów , program będzie po 18.01.2015 i zobaczymy co wyjdzie :cool2:

Po programie zrobię galerie z wydrukami i opisami modyfikacji , ale na pewno następna będzie 135i tylko chyba f21 :D

 

co jeszcze bys dorzucil ? teraz tylko wymiana turbin i meth zostaja wedlug mnie innych pomyslow nie mam :D

 

Ja już tylko metanol , a ty jeszcze turbiny , zobaczymy co wyjdzie po programie i jak sprawdzą się moje to dam Ci namiar w PL na porządne hybrydy , ja mam już zamontowana hybryde w 120d i przejechane 15tyś wszystko jest OK (120d e81 252KM i 510Nm)

Masz szpere? to też mega mod ja mam od M3 całe kompletne zawieszenie z hamulcami i szperą.

Edytowane przez lts77

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpery nie mam szukam caly czas, chyba nawet odpowiadales w moim innym watku o przelozeniach cos mi swita

 

Szpera obowiazkowa na bank ale jak sie trafi na sile nie bede kupowal. Hamulce mam dobre z fabryki i nie chce przerzucac calosci z m3 tylko dyfer z osiami mnie interesuje, poza tym zrobilem b12 kit zanim wogole cokolwiek dowiedzialem sie o szperze itp wiec szkoda by bylo go wywalac teraz

 

Z mila checia skorzystam z hybryd, u nas upgrade turbo troche wiecej kosztuje

 

methanol sobie odpuszcze za duzo juz z tym zabawy, tak jak teraz jest juz dobrze, zrobie wydech i dostosuje program mysle ze bedzie git. na taka bude i tak ma moc odpowiednia, jezdzi juz jakos normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko, znajomy też ma identycznego "angola" i teraz ma ok 470km na oryginalnych turbinach lecz to one już nie pozwalają na więcej.

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o tym :D Ja miałem pewnie łatwiej bo skrzynia wyjęta (wymiana sprzęgła na sachs performance) i brak wydechu który robiłem od DP

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o tym :D Ja miałem pewnie łatwiej bo skrzynia wyjęta (wymiana sprzęgła na sachs performance) i brak wydechu który robiłem od DP

 

nawet bez wyciagnaia niczego bys mial latwiej ;) w anglikach akurat uklad kierowniczy tam siedzi gdzie wszytkie srubki odkecac musialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.