Skocz do zawartości

nowe bmw 7 2016


Vale46

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Nowy pilot iRemote umożliwia błyskawiczne sprawdzenie informacji o pojeździe, a także pozwala kontrolować funkcję autonomicznego parkowania” – opowiada Hans-Dieter Unsinn z BMW R&D Center w Monachium. „Daje on możliwości niespotykane do tej pory w pilotach sterujących pojazdami, włącznie z opcją uaktualniania statusów na facebooku i twitterze, a także wykonywania zdjęć z automatycznym umieszczaniem ich na instagramie. Jest to więc zupełnie nowa jakość. Użytkownicy muszą tylko pamiętać o ładowaniu baterii z użyciem dołączonej ładowarki sieciowej. Czas pracy pilota iRemote między ładowaniami to ok. 12 godzin. Wkrótce w sprzedaży znajdą się akcesoria, takie jak oryginalne, eleganckie etui BMW w cenie tylko 199 euro"

11401045_10153339563969618_6592275160061454817_n.jpg?oh=27fa9a7d543cd27b16f5fa6e24c26cb2&oe=562E6C98

 

Jak dla mnie zbędne, ale widać jak technika idzie do przodu :cool2:

 

Skopiowałeś tekst złomnika który sobie to wszystko wymyślił.

A wcześniej skompromitował się w artykule o używanych F10 (na codzień pracuje w gazecie Motor).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawek, przyda się bo od siedzenia przed komputerem mnie rozbolała... tobie się podoba ok, zresztą jak dla wiekszosci fanów każde bmw jest piękne, dla mnie po prostu uroda nie grzeszy i raczej nie osiągnie takiego sukcesu jak w222, f01 bylo/jest ładniejsze zwłaszcza po liftingu...

 

na zdjęciu kiepsko wygląda takie wyciągnięte f30, może w realu będzie ok...

 

http://pics.tinypic.pl/i/00674/9hirw3xu4gx4.jpg

 

http://images.tinypic.pl/i/00674/y1wiubn619jd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem w innym poście...

 

Podoba mi się, nawet bardzo :) Oczywiście trzeba zobaczyć na żywo aby utwierdzić się w przekonaniu czy komuś się podoba czy nie...

 

Nowinki techniczne robią wrażenie, no i ciekaw jestem całkiem nowego zawieszenia Executive Drive Pro z pełną pneumatyką oraz innych "cudów" ... :D

ciekaw jestem gdyby zamiast logo bmw było logo hyundaia genesisa to czy tez tak by się tobie podobał :D moim zdaniem nowemu mercowi s nie zagraża co najwyżej nowe a8 ma się czego obawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pilot to powinien być w formie karty kredytowej noszony w portfelu.

tego mi brakuje, a technicznie jest to jak najbardziej możliwe.

u mnie nawet na tablicach dyplomatycznych mało siódemek. Wiecej A ósemek pod ministerstwami.

A na ulicy jak już coś to dobre paruletnie... ciekawe czy coś się pojawi na ulicy.

A tak w ogóle mówi się że 7mka i A8 to dla prezesów, dla siebie ludzie kupują 5tki i A6tki.

Czy tka duża różnica jest w kosztach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawek, przyda się bo od siedzenia przed komputerem mnie rozbolała... tobie się podoba ok, zresztą jak dla wiekszosci fanów każde bmw jest piękne, dla mnie po prostu uroda nie grzeszy i raczej nie osiągnie takiego sukcesu jak w222, f01 bylo/jest ładniejsze zwłaszcza po liftingu...

 

na zdjęciu kiepsko wygląda takie wyciągnięte f30, może w realu będzie ok...

 

http://pics.tinypic.pl/i/00674/9hirw3xu4gx4.jpg

 

http://images.tinypic.pl/i/00674/y1wiubn619jd.jpg

 

 

 

Dokładnie kolego, spodziewałem się czegoś lepszego po nowej serii 7. Mercedes W222(2012r) produkowany już od 3 lat znacząco lepiej wygląda zewnątrz i wewnątrz od nowej 7(2015r), która zresztą mało co różni się od poprzedniego modelu F01.

 

Zamiast pójść w technologie wyżej jak np Mercedes to zostali na poziomie F serii.,,, kolejny nie wypał jak E65 które łączyło stara technologie (np e39, e38 ) z nowsza (e60, e90)

 

 

FOTY Mercedesa w222, jakbyś ktoś jeszcze nie widział(auta z przed 3 lat)

https://www.google.pl/search?q=mercedes+w222&biw=1920&bih=1055&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIvZmTwoiPxgIVxo0sCh22rACw

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem w innym poście...

 

Podoba mi się, nawet bardzo :) Oczywiście trzeba zobaczyć na żywo aby utwierdzić się w przekonaniu czy komuś się podoba czy nie...

 

Nowinki techniczne robią wrażenie, no i ciekaw jestem całkiem nowego zawieszenia Executive Drive Pro z pełną pneumatyką oraz innych "cudów" ... :D

ciekaw jestem gdyby zamiast logo bmw było logo hyundaia genesisa to czy tez tak by się tobie podobał :D moim zdaniem nowemu mercowi s nie zagraża co najwyżej nowe a8 ma się czego obawiać...

 

A jakie znaczenie ma to, jakie widnieje logo ...? :mad2:

Albo coś się komuś podoba albo nie... Gdyby tam było logo Genesisa to również by mi się podobał bo nie ma to dla mnie znaczenia jakie jest logo na masce, co więcej aktualny Genesis też mi się podoba :D

Nie każdy ocenia auto po samym znaczku jak to robisz ty i w każdym poście krytykujesz nowe 7 a wychwalasz MB W222 , bo co ? Bo zamówiłeś C-klasę...

Ja nie mam zamiaru wypisywać, że S-ka nie zagraża nowej 7 bo wygląda tak czy siak, nie mam również problemu z tym żeby powiedzieć, że nowa S-ka mi się podoba i lubię to auto bez znaczenia jaki tam widnieje znaczek... :roll:

"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale jako osoba niespecjalnie interesująca się nudnymi Mercedesami między S-klasą a C-klasą nie ma specjalnie dużej różnicy wizualnej, więc też bez przesady że BMW 3 i 7 są podobne, bo tak samo jest z innymi markami. Audi np. nie produkuje odpowiednika serii 7, tylko ma A4, A4long (nazywane A6) oraz A4 very long (nazywane A8). Poza długością w ogóle z zewnątrz nie da się ich rozróżnić, więc mamy auto w cenie serii 7 wyglądające jak A4 1.9TDI. Zresztą proszę, ile osób jest w stanie odróżnić modele na tej fotce:

http://i.imgur.com/SzV2h05.jpg

 

:D :lol: :D :lol:

 

 

Wg mnie Mercedes w tej chwili robi strasznie paskudne-brzydkie auta. Fajny był SLR, ostatnio SLS, no i G-klasa. S-klasy jako tako też są fajne, często mają komfort/technologie najlepsze w swojej klasie, choć wydaje mi się, że seria 7 góruje prowadzeniem. W przypadku E65 też wszyscy psioczyli, a sprzedawała się bardzo dobrze, tak samo będzie teraz. Mnie tam osobiście nowa 7 jara i chętnie bym taką kupił, bo F01/F02 nie robiła na mnie żadnego wrażenia, bo wpierw chciałem 750iL zamiast 650i. Jak mam być szczery, to komfort zawieszenia mam lepszy w E32 niż w F02 odczuwałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przednie lampy dla mnie słabe rozwiązanie, tył też taki nijaki, F01 dużo ładniejsza. Nie do przyjęcia jest dla mnie kierownica, plastik fantastic. Najlepiej siedzieć tyłu, pełen luksus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny z tzw d..py. Ale to może nowa polityka cenowa BMW. Oby nie ale kto wie czy wszystkie modele z serii G nie bedą droższe o około 15% od serii F.

BMW się świetnie sprzedają i kto ma je kupić to je kupi.

Porsche też systematycznie (co lifting, i co nowy model), podwyższa ceny. Ale to jest Porsche :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można w ogóle porównywać A8 czy S klase do nowej 7?

Nie wiem jak duża grupa inżynierów i jak długo siedziała nad projektem nowej flagowej limuzyny

ale nie widziałem jeszcze tak dopracowanego samochodu.

Laserowe reflektory, multimedialny kluczyk, a z resztą... dla niedowiarków:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A mi sie podoba. Pod warunkiem, ze bialy i z M-Pakietem. Tylko troche silnikow malo i jeden diesel 265KM. Tu liczylem na cos wiecej, choc jak konfigurowalem auto dla "sportu" to musze powiedziec, ze "drogo" wcale w/g mnie nie bylo. Dobrze wyposazona 730xd w M-Pakiecie i wszyskimi bajerami to okolice 500-550tys PLN liczac na dodatkowe znizki to jeszcze mniej, wiec nie uwazam, ze w tej klasie to jakas drozyzna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.