Skocz do zawartości

Arek F22 m235i


AREK1056

Rekomendowane odpowiedzi

no ale 1M to nie M1... 1M na owe czasy to coś jak dziś M135i...

 

A tu masz M2 (startsWith("M")) wiec powinno być troche bardziej zaawansowania a nie poszli na łatwiznę z czip tjuningiem i szpera.

(btw: szpera jest w oryginale do zamówienia w 235i w pakiecie performance).... ładne auto ale kompletnie nie unikatowe, będzie to masówka.

Cena w De w podstawie za manuala 56 700 euro. (m4: 72 500 euro) Cennik juz jest: http://www.bmw.de/dam/brandBM/marketDE/countryDE/newvehicles/allfacts/pricelist/BMW_M2_Coupe_Preisliste.pdf.download.1444649857960.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 625
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kazali długo czekać na M2 trzymali w tajemnicy szczegóły ,

wyglądem powaliła to fakt ale srodek za mało mi tam M moim skromnym zdanie kiepska ta skóra

alcantara w moim m235i bardziej mi się podoba zegary skalowane do 300 są fajne skrzynia 7b też

Najbardziej ciekawi mnie jak tym się bedzie jeżdziło czy dużo lepiej od m235i

Zobaczymy na razie mamy o czy dyskutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest Waldek tak jak mówisz,

 

Doczytałem wczoraj sporo na Bimmerpost.

 

Części zawieszenia są z M3/M4

Silnik jest mocno dłubnięty mechanicznie. Pompy oleju są lepsze, niektóre elementy silnika również są z M3/M4 ( bodajże tłoki i pierścienie ). To nie jest zwykłe N55. Ten silnik będzie można grubo modzić, uwierzcie mi.

 

1M zostało nazwane 1M, bo nie chciano używać kultowej już nazwy M1. Obydwa auta to M Powery z tej samej ligi.

 

http://www.2addicts.com/forums/showthread.php?t=1183416 - POLECAM tą lekture.

http://images.spritmonitor.de/773563.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

No i stało się przebieg 25900 km klocki przód się skończyły panowie co proponujecie zostawić orginały m performance czy zapodać cos innego jak macie jakieś

propozycje to dawać będziemy modzić :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, niestety za klocki tata płacił, nie pytałem ile :( Widziałem na alledrogo po 439zł komplet przód. Generalnie dawno temu to było i faktura już u księgowego zaplombowana, a kupował to mój mechanik, pewnie w hurtowni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się przebieg 25900 km klocki przód się skończyły panowie co proponujecie zostawić orginały m performance czy zapodać cos innego jak macie jakieś

propozycje to dawać będziemy modzić :D :D :D

A było tak hamować , żeby tak klocki szybko zjechać :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
samochod z pod znaku M zawsze kojarzy sie z jednym emocje !! perfekcja w prowadzeniu !! agresja!! gartuluje eMeczki :)

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
widzialem filmy z niemieckich autostrad jak pogoniles 360konne 135xi oraz m3 e46. daje rade te 235;)

Nie bądź żyła, daj linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Dobre :cool2:

Connected drive robi robotę, skoro jeżdżąc po niemieckich autostradach można posłuchać polskiego radia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.