Skocz do zawartości

e46 320D 150 km WBAAP71040PP25340 Nowy targ 16600pln


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym zasiegnac Waszej opinii nt tego auta

 

http://bingoautohandel.otomoto.pl/bmw-320-150-km-6-biegow-C34010289.html

 

Informacje jakie udalo mi sie zgromadzic to:

 

malowana maska, prawe przednie i tylne drzwi i czesciowo lewe tylne drzwi (140 mikronow). Reszta fabryka

dwumas wymiany przez poprzedniego wlasciciela

blad swiecy zarowej na 3 cyl. oraz maty siedzenia pasazera

auto ladnie pali, chodzi rowno i nie dymi

czasami zdarza sie zawiesic gps i zmieniarka

 

Auto sprzedawane jest przez forumowego kolege.

 

Wyposazenie

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S210A Dynamische-Stabilitäts-Control Dynamic stability control

S2AAA BMW LM Rad Ellipsoidstyling 46 BMW light alloy wheel, ellips. styl. 46

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S832A Batterie im Kofferraum Battery in luggage compartment

S851A Sprachversion deutsch Language version German

S167A Abgasnorm EU4 EU4 exhaust emissions standard

S1CAA Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles

S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S473A Armlehne vorne Armrest front

S520A Nebelscheinwerfer Fog lights

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S550A Bordcomputer On-board computer

S609A Navigationssystem Professional Navigation system Professional

L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S8SPA Steuerung COP Control unit COP

S915A Entfall Aussenhautkonservierung Delete clear coat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co się rzuca w oczy to ten przebieg który na pewno jest dużo większy ze względu na przednie lampy które maja wypalone klosze na maxa chyba że na zdjęciu źle widać ?? Po drugie chyba mało kto uwierzy że kombi w dieslu w takiej jeszcze cenie będzie miało mniej niż 300 tyś. Ale ja bym obstawiał nawet jeszcze więcej. Oczywiście to jest moja ocena i ja bym odpuścił to auto , ale poczekajmy na więcej wypowiedzi może ktoś czymś zaskoczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety te przebiegi to zmora hanfdlarzi i pierwsze co to sprawdził bym vin w aso bmw Żnin zaczął oglądać auto ,

Chyba ze przebieg Cie nie interesuje i załóż ze moze mieć do 500 tys spokojnie .

 

Zreszta auta sie starzeją a przebiegi stoją w miejscu :duh: od 5 lat jak ściągam same e46 .

To samo było z E39 sprzedawałem do 300?tys km i zakończyłem dwa lata temu bo przebiegi skoczyli mi na 400 wiec nie sprawdzałem a teraz widze same po 200-250 tys e39 :mad2: na allegro.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 letni diesel kombi i 202000... Rozumiem ze ksiazka jest i nikt jej nie wyrzucil... Pojedz z wlascicielem do aso i sie dowiesz jaki ma przebieg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze w Polsce trafiają sie ludzie ktorzy kupują diesla bo sa starej daty i kochają jak auto mniej pali moj ojciec ma 5 lat diesla i zrobił nim 21000 km prosze sie nie śmiać tyle serio zrobił i stwierdził ze auta nie sprzeda bo on ma 130 tys km i auto jak nowe a te na allegro sa tanie i bedzie nim jeździł do konca zycia :mrgreen:

Ale znowu moj sąsiad ma diesla i co dwa lata go sprzedaje robi nim 100 tys na rok i sprzedaje kilometry nie do sprawdzenia zero serwisu przez te dwa lata .

Wiec mamy dwa rodzaje właścicieli diesla sa jeszcże ci ktorzy robią 40 tys rocznie w pl .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mnie zaciekawilo glownie z tego powodu, ze sprzedajacy nie wciska ciemnoty o perelce tylko rzeczowo powiedzial co jest nie tak. Oczywiscie jezeli nie bedzie sie zbytnio do czego przyczepic to pierw sproboje sobie zalatwic historie z aso a dopiero pozniej ogledziny ewentualne. Zdjecia najlepsze nie sa, ale wnetrze wydaje sie byc calkiem ok, wyposazenie jest chyba takie jak powinno byc. To samo z zewnatrz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goły turas w dieslu, który z dodatków ma jedynie nawigację. Wątpię, że miało służyć Niemcowi do niedzielnych wycieczek do kościoła, a raczej po to, by trzepać km i zarabiać. Sprawdź ten przebieg w ASO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem lekko w kropce. Bo naprawde mi sie to auto podoba. Jak powiedzialem nie potrzebuje dlugiej listy wyposazenia. Chce kupic zadbany i w miare pewny samochod. Idealu, perelki i igly nie szukam. Problem w tym, ze na allegro w co drugim ogloszeniu takie slowo jest i to zarowno w takim za 19k jak i za 12k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do ASO sprawdzić przebieg, jeśli przebieg dla Ciebie nie ma znaczenia (a powinien) jedź z autem na serwis. My za Ciebie tego nie zrobimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma znaczenie, ale bez przesady. Okolo 300k moze miec. Wiecej raczej nie. Mysle, ze przebieg w e46 powinien byc drugorzedny. Moze nie tylko w e46 co w kazdym 10+ letnim dieslu. W ASO mi przez telefon potwierdza w ogole? Czy trzeba inaczej kombinowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma znaczenie, ale bez przesady. Okolo 300k moze miec. Wiecej raczej nie. Mysle, ze przebieg w e46 powinien byc drugorzedny. Moze nie tylko w e46 co w kazdym 10+ letnim dieslu. W ASO mi przez telefon potwierdza w ogole? Czy trzeba inaczej kombinowac?

 

 

Nie do końca - kupisz przy przelocie 300 tysi albo więcej to będziesz osobą która 2 raz amory zmienia, 2 raz regeneruje turbo i/lub/oraz sprzęgło - jak latało w PL to niestety najczęściej zawias niedobrany i słabej jakości.

Kupisz z niższym przebiegiem to masz najczęściej ori i cieszysz się przez 3-4 lata jazdą bez wymian.

Mnożyć można jeszcze więcej ... zużyte wnętrze, uszczelki, szyby, jak w tej sztuce baardzo zajechane klosze reflektorów, kierat, lakier - elementy gumowo metalowe zawieszenia które rzadko się wymienia ale przy 300 tysiach już polecą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
11 letni diesel kombi i 202000... Rozumiem ze ksiazka jest i nikt jej nie wyrzucil... Pojedz z wlascicielem do aso i sie dowiesz jaki ma przebieg...

 

Zapomniałeś dodać "w takiej cenie". Pisałem już wielokrotnie. W Niemczech mnóstwo dieseli nawet 15 letnich potrafi mieć 150 tys km przebiegu. Sam miałem ostatnio dwie 320d 2003 i 2005 rok i miały 150-160 tys. km najechane. Tylko że wystawiałem je za 24 tys zł a nie 16.

 

Ma znaczenie, ale bez przesady. Okolo 300k moze miec. Wiecej raczej nie. Mysle, ze przebieg w e46 powinien byc drugorzedny. Moze nie tylko w e46 co w kazdym 10+ letnim dieslu. W ASO mi przez telefon potwierdza w ogole? Czy trzeba inaczej kombinowac?

 

Kolego. Jak Ci przebieg nie przeszkadza to kup samochód z autentycznym, dużym przebiegiem, a nie jakieś auto, widmo, od oszustów, którzy kręcą wszystko jak wlezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tak czytam,czytam i widze,że podchodzisz do zakupu rozsądnie,pisanie o tym czy auto z przelotem 300 czy 400 będzie gorsze od tego co ma 200 jest bez sensu,serwisowane z większym przelotem na pewno będzie w lepszym stanie aniżeli 150000 nie serwisowane,albo serwisowane u Henia,bo wiadomo kto serwisuje u Henia ten wymienia części w ostateczności,osobiście jak kupuje dla siebie autka nie patrze na przebieg tylko na stan,ponieważ nie stać mnie na nową bete,kupuje stare auto w pewnym stopniu zużyte i należy sprawdzić aby było jak najmniej zużyte,pakiet startowy to standard przy takim zakupie,ogólnie moje auta ,które miałem oscylowały od 300000 do 450000km i jakoś nigdy nic w nich sie nie zepsuło,przypadek? a miałem kilka aut w swoim życiu.Obecnie mam audi z o wiele większym przelotem ,ale to już nie to forum,przebieg nie jest wyznacznikiem stanu samochodu no chyba ,że jesteś pedantem.Wesołych świąt i udanych zakupów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg nie jest wyznacznikiem stanu auta, ale przeważnie jest zwłaszcza przy tych co mają cofniętą szafę, bo wtedy tak naprawdę nie wiesz co masz. Podstawowym felerem jest przede wszystkim brak znajomości historii takich egzemplarzy, a wtedy można się wszystkiego spodziewać. Poza tym nasi "druciarze" potrafią od lat przywrócić najgorszego rzęcha do stanu używalności na kilka lub kilkanascie dni. O dobrych egzemplarzach z przelotem 400tys km. nie mówmy, bo wszakże one są lub bywają, ale jest ich bardzo niewiele. Nie wspominajmy też indywidualnych przypadków posiadania takich samochodów, bo nie są one żadnym wyznacznikiem, tego co się dzieje w świecie aut używanych w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro twierdzisz,że aut o przelocie 400paczki jest niewiele to masz szybki sposób na sprawdzenie swojej wiedzy wejdz na mobile,wpisz taką trójke od 2000roku od osoby prywatnej(raczej nie będzie kręcona) i zaznacz książke serwisową,bezwypadkowy,dla twojej wiedzy dodam,że niemcy jeżdzą sporo mniej od holendrów i belgów,będziesz miał czarno na białym,a do polski sprowadzane są przez handlarzy jeszcze tańsze auta niż na mobile tzw okazje spod dęba.Trójka to małe autko dla najczęściej młodej osoby ,więc przeloty jeszcze są w normie 250-400,piątka będzie miała już większe,następna kwestia dlaczego na zachodzie nie widać aut z dużymi przebiegami 600-800tysi bo to okazje dla naszych tureckich kolegów handlarzy,kupuje takie auto od właściciela sporo taniej z racji przebiegu,robi korekte i wystawia na swoim garażu w atrakcyjnej cenie,a to miód malina dla polskiego handlarza,oczywiście turek w ogłoszeniu dopisuje nur fur export ażeby nie dał ciała i kupił na pewno ktoś na wywóz,turek zarobiony ,polski handlarz ucieszony bo podpicuje i przytnie,a ty jezdzisz takim sprzętem i wmawiasz ,że masz 160000 na blacie.Opis dotyczy okazyjnych zakupów,normalne ceny dla normalnych przebiegów też tam są ,ale czy polak kiedykolwiek z nich skorzysta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszecie to prawda ale pokażcie mi jedno bmw na alegro z przebiegiem 400-500 tys zł ?

 

Niestety nie znajdziecie acdlaczego? Bo większość tych co maja 200 na liczniku ma 400-600 tys i maja niska cene wiec te z oryginalnym musiały by kosztowac jeszcże tanie a taniej juz nie idzuev :mad2:

 

Dlatego nie bedzie na allegro aut z przebiegami 400-600 tys bo musiały by isc za darmo chyba ze wszystkich oszustów kręcenia licznika wyślą na sybir to rynek sie zmieni i bedzie normalnie :mad2: bo auto z normalnym przeniegiem 250-290 tys kosztuje wcale nie mało w porównaniu do autach przeniegiem 400-600 ale jest jeszcze jedna sprawa auto zadbane i cały czas serwisiwane z orzeczeniem 500 tys wcale nie bedzie tanie bo ma np faktury napraw od nowości na 29 tys euro !!!!!!

Widziałem takie auto :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszecie to prawda ale pokażcie mi jedno bmw na alegro z przebiegiem 400-500 tys zł ?

 

Niestety nie znajdziecie acdlaczego? Bo większość tych co maja 200 na liczniku ma 400-600 tys i maja niska cene wiec te z oryginalnym musiały by kosztowac jeszcże tanie a taniej juz nie idzuev :mad2:

 

Dlatego nie bedzie na allegro aut z przebiegami 400-600 tys bo musiały by isc za darmo chyba ze wszystkich oszustów kręcenia licznika wyślą na sybir to rynek sie zmieni i bedzie normalnie :mad2: bo auto z normalnym przeniegiem 250-290 tys kosztuje wcale nie mało w porównaniu do autach przeniegiem 400-600 ale jest jeszcze jedna sprawa auto zadbane i cały czas serwisiwane z orzeczeniem 500 tys wcale nie bedzie tanie bo ma np faktury napraw od nowości na 29 tys euro !!!!!!

Widziałem takie auto :cool2:

100 % racji . Takie sa realia zachodniego i polskiego rynku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.