Skocz do zawartości

BMW Update DVD Road MAP Europe HIGH (MK4) 2015


matimisztal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przerobione mapy na SL, przetestowane, choć jakie i ile nowości trudno mi powiedzieć. Obwodnica poznańska w ramach S11 jest, ale na razie nie nawiguje po niej :( http://chomikuj.pl/surfer30/BMW/Navi+High+2015++SL. Wersja DL będzie jak wrzucę na dysk.

 

Wysłane z mojego H60-L04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

X5 2004 duża navi z czytnikiem w bagarku po lewej,

mój program - soft to NAVI nr. SW 4-1/00, w ustawieniach mam oczywiście widok 3D i wsio od mistrza matimisztala na rok 2014 gra super, ale nie widzę ostrz. o radarach o których tu mówicie, chcę wgrać mapę 2015 z ostrz. głosowymi o radarach, jaki soft mam wgrać, i czy wejdzie na ten soft obecny czy muszę wrócić - wgrać do bazowego i dopiero wgrać nowy,

sory za zawr. dupy,

dziękuję i pozdro

(najlepszego dla Wszystkich w Nowym Roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a w jakim programem najlepiej nagrać? Wszystkie te pliki na dodac na 1 płytę dvd? sorry ze banalne pytania zadaje ale się uczę :oops:

Odważni nie żyją wiecznie...ostrożni nie żyją wcale...

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź soft od kolegi Yaza i wystarczy jego wgranie:):)

 

 

 

Witam

X5 2004 duża navi z czytnikiem w bagarku po lewej,

mój program - soft to NAVI nr. SW 4-1/00, w ustawieniach mam oczywiście widok 3D i wsio od mistrza matimisztala na rok 2014 gra super, ale nie widzę ostrz. o radarach o których tu mówicie, chcę wgrać mapę 2015 z ostrz. głosowymi o radarach, jaki soft mam wgrać, i czy wejdzie na ten soft obecny czy muszę wrócić - wgrać do bazowego i dopiero wgrać nowy,

sory za zawr. dupy,

dziękuję i pozdro

(najlepszego dla Wszystkich w Nowym Roku).

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak ściągnąłem pliki rozpakowałem po rozpakowaniu mam jeden większy drugi mniejszy NAVI_DB_21691.ISO i NAV_DB_21691.MDS czy te dwa pliki mam nagrać? bo nagrałem dwa pliki na płytę DVD sony prędkości 2x i w aucie nie czyta jej hm ? co może być nie tak?

Odważni nie żyją wiecznie...ostrożni nie żyją wcale...

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :oops: :mad2:

Odważni nie żyją wiecznie...ostrożni nie żyją wcale...

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak ściągnąłem pliki rozpakowałem po rozpakowaniu mam jeden większy drugi mniejszy NAVI_DB_21691.ISO i NAV_DB_21691.MDS czy te dwa pliki mam nagrać? bo nagrałem dwa pliki na płytę DVD sony prędkości 2x i w aucie nie czyta jej hm ? co może być nie tak?

 

ten mniejszy plik jest plikiem systemowym, który umożliwia nagranie obrazu ISO zaznaczasz do nagrania z rozpakowanego folderu tylko ten większy plik

E39 523iA, e46 coupe 330Ci 2004 r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wielkie dzięki :cool2: jutro będę ogarniał temat

Odważni nie żyją wiecznie...ostrożni nie żyją wcale...

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nic ściągnąłem z pierwszego posta wersje SL nagrałem i nie czyta w aucie :? Kilka MB w plecy :duh:

Odważni nie żyją wiecznie...ostrożni nie żyją wcale...

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby poprawnie nagrać należ:

1. Kupić dobrą płytkę DVD-R 4,7 GB lub 9 GB w kolorze niebieskim (kolor strony nagrywania)

2. Zainstalować na kompie UltraISO lub inny podobny.

3. Otworzyć obraz płyty w tym programie.

4. Wybrać opcję wypal obraz i wypalić.

Jak dalej nie czyta to spróbować na płycie innego producenta.

 

Soft w nawigacji musi być updatowany do wersji V32.

 

Musi działać, albo laser już kiepski

Pozdrawiam,

Mateusz


Najnowsze Mapy do Nawigacji 2014

http://chomikuj.pl/MapyNaviBMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nagrałem płytę ale z prędkością x8 dopiero chyba odczytuje w aucie bo mogłem wybrać adres lecz nie wiem czemu nie ma mniejszych miejscowości i nie wszystkie ulice w mieście hm czemu? druga sprawa mówi mi ze navi nie aktywna a drogę pokazuje o co chodzi?

Odważni nie żyją wiecznie...ostrożni nie żyją wcale...

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nagrałem płytę ale z prędkością x8 dopiero chyba odczytuje w aucie bo mogłem wybrać adres lecz nie wiem czemu nie ma mniejszych miejscowości i nie wszystkie ulice w mieście hm czemu? druga sprawa mówi mi ze navi nie aktywna a drogę pokazuje o co chodzi?

 

Nagraj z mniejsza prędkością to po pierwsze a jeśli nie pomoże to wina anteny GPS

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby poprawnie nagrać należ:

1. Kupić dobrą płytkę DVD-R 4,7 GB lub 9 GB w kolorze niebieskim (kolor strony nagrywania)

 

U mnie navi śmiga aż miło z mapą którą tutaj zapodał surfer30, ale jedna rzecz mi się nie zgadza z tym co napisane powyżej. Robiłem wszystko tak jak w opisie i płyty niestety lądowały w koszu z powodu komunikatu "Brak nośnika w czytniku". Problem się rozwiązał jak płytę DVD-R zastąpiłem płytką DVD+R. Za pierwszym wypaleniem od razu zadziałała. Nie wiem jak u innych ale w moim czytniku płyty "minusowe" nie są odczytywane, natomiast "plusy" chodzą OK.

Płyty firmy Verbatim, soft navi SW 4-1/01.

Poza różnica dotyczącą rodzaju płyty robiłem wszystko z instrukcjami matimisztal (kolor płyty, program itd) i zadziałało. Dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem świeżą posiadaczką bmw f11 z nawigacją ece, bmw group, 101094.2.14 road map europe premium 2011 i chciałabym ją zaaktualizować do najnowszej wersji (widziałam link do strony na chomikuj z mapami w poprzednich postach:) )

czy mogłabym prosić o instrukcję jak krok po kroku to zrobić?

Dziękuję z góry:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.