Skocz do zawartości

BMW e90 330xD Wieliczka AE65165


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet mi takich ludzi jak Ty nie żal, jak można jechać oglądać 330xD za niecałe 30k ?????? Przecież tyle e46 chodzą igły...

Dołóż 15 tys i zacznij wtedy szukać.

Skąd się tacy ludzie biorą to nie wiem. :mad2: :mad2: :mad2:

 

Normalnie jak was czytam aż mi łezki ze śmiechu lecą :cry2:

Szkoda że nie ma więcej informacji o Was nie tylko nick pod którym się chowacie i naśmiewacie :D

Ciekawe czym Wy jeździcie :D pewnie bezwypadkowe od Niemca który płakał jak Wam go sprzedawał

Mnie by musiało zdrowo powalić aby kupić BMW z 2005 za 45 tyś :cry2: te auta tyle nie są warte, za te pieniądze masz ładniejsze i nowsze auta.

 

Z góry dzięki :D i pozdrawiam :)

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywisciecze że kupisz nowsze ale nie lepsze :mrgreen: kup sobie forda z 2010 roku a nie bmw z2005 poprostu nie stać Cie na dobre bmw i nie pisze tego zlosliwie bo bmw to nie Fiat czy citroen ,bmw to klasa marka jedna z najlepszych i niestety nie dla każdego :cool2:

 

Kup kia nowa za ta kase a będziesz zadowolony .

 

Jezeli chesz zobaczyć czym jeżdzę zapraszam .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mnie by musiało zdrowo powalić aby kupić BMW z 2005 za 45 tyś :cry2: te auta tyle nie są warte, za te pieniądze masz ładniejsze i nowsze auta.

 

Polecam koledze nówkę sztukę, nie bita, nie kręcona itp. Za 45 koła, warta każdej złotówy. :mrgreen:

 

http://otomoto.pl/dacia-dokker-laureate-1-6-benz-okazja-C34461464.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czyli Mercedes, Lexus, Audi to gówno :D :duh: :8)

Normalnie jesteście w tej marce zaślepieni.

Kiedyś BMW to było auto teraz to co robią to jak każde auto na hurt i nic więcej coraz częściej czytam i słyszę o felerach tej marki :D

Czy ktoś kiedyś by słyszał żeby łańcuch rozrządu pękał i to w BMW

Z jednym się zgodzę :D z znakiem skrótu BMW będziesz miał wydatek.

 

Pozdrawiam i proszę o zamknięcie tematu :D :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.notforlosers.pl/wp-content/uploads/2012/10/41e683312389f693786801ebf14e55f5.jpg

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czyli Mercedes, Lexus, Audi to [bAD] :D :duh: :8)

Normalnie jesteście w tej marce zaślepieni.

Kiedyś BMW to było auto teraz to co robią to jak każde auto na hurt i nic więcej coraz częściej czytam i słyszę o felerach tej marki :D

Czy ktoś kiedyś by słyszał żeby łańcuch rozrządu pękał i to w BMW

Z jednym się zgodzę :D z znakiem skrótu BMW będziesz miał wydatek.

 

Pozdrawiam i proszę o zamknięcie tematu :D :cool2:

 

Widze ze nie masz o autach pojęcia napisze ci ze moj kolega ma nowego merca i juz 5 raz go hodowali na gwarancji .

 

Audi Allroud 87 tys km szlag trafił rozrząd koszt 15 tys zł

 

Kazdecauto sie psuje ale jeżeli kupisz 330xd za30 tys to ono sie nie bedzie psują o bo juz nie ma co sie w nim zepsuć :mrgreen:

 

Kup co tam chcesz i nie ośmieszaj sie tu na forum .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i jesteśmy zaślepieni, ale tylko dlatego, że jak wsiądziesz do dobrej BMki to nie chcesz wysiadać ;) niestety DOBRA kosztuje, a większość poluje na okazję a potem pluje na forach że mają wydatki :)
http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.