Skocz do zawartości

Pytanie o obieg wewnetrzny nawiewu


marek zg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czym sie rozni obieg wewnetrzny kiedy na przycisku wlaczamy "A" a kiedy bez "A"? Rozumiem, ze chodzi o to, zeby po ponownym wlaczeniu silnika odrazu byl wlaczony obieg wewnetrzny? Bo wydaje mi sie, ze kiedy mam na "A" to czuc spaliny a jak dam "zwykly" obieg wewn. to nic nie czuc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie tak.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik czesto pada, w większosci przypadkow wystarczy go wyjąc, wyczyscic, dociąc nową gąbeczkę i bedzie hulać

 

w najgorszym wypadku mozna kupic na allegro uzywkę ale tez nie wiadomo czy bedzie sprawny, stad lepiej reanimować swój, tymbardziej ze tam technologii nasa nie uświadczysz ;)

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanie. Czy gdy czujnik wyłapie jakąś substancję w powietrzu i uruchamia obieg wewnętrzny to zapala Wam się od tego kontrolka? Jechałem przed chwilą za starym Autosanem, który zostawiał za sobą ogromną chmurę spalin, nic nie poczułem, a kontrolka się nie paliła. Jak by ktoś pytał to lampka działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna i druga od obiegu pali sie stale, wskazując czy mamy system na automacie (czujniku AUC - lampka od lewej) czy zamykamy na własne życzenie (lampka po prawej)

 

jak dobrze pamietam czujnik jest przy chłodnicy od strony pasazera, stojąc przodem do auta z lewej strony chłodnicy, na jej obudowie, taki prostokąt z pamieci 5x8cm na zatrzasku

przed demontażem radze dobrze popatrzeć aby nic nie uszkodzić, szczególnie ze teraz temp niskie to plastik lubi pękać :norty:

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.