Skocz do zawartości

BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne


maja22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
No to widzimy się za kilka miesięcy na volvoforum.pl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

XC90 zbudowałeś w oparciu o Momentum?

.. tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to widzimy się za kilka miesięcy na volvoforum.pl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

XC90 zbudowałeś w oparciu o Momentum?

.. tak

 

...tylko to forum volvo jest jak Skandynawia w zime- cisza i spokoj na odpowiedz czeka sie kilka dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kiedyś to volvo miało silniki i dobry design w środku, teraz to ma wydmuszki i design dla dziadków na emeryturze

 

:cool2: zgadzam sie - mam nadzieje iz srodek bedzie calkiem inny niz to teraz jest w autach Volvo. jak mi sie spodoba to ide na emeryture:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to volvo miało silniki i dobry design w środku, teraz to ma wydmuszki i design dla dziadków na emeryturze
Popieram. Volvo s60 D5 jeździłem przez prawie 4 lata (byłem mega zadowolony) i chciałem kupić nowy model S60, przejechałem się i mi przeszło... Kupiłem BMW e90 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

...tylko to forum volvo jest jak Skandynawia w zime- cisza i spokoj na odpowiedz czeka sie kilka dni :)

 

No niestety życia w nowych modelach tam nie ma :cry2: :duh:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja użytkowałem XC60 4 lata i byłem bardzo zadowolony.

( pomijam ceny przeglądów bo to była porażka )

Podejrzewam iż gdy by nie było możliwości zakupu F15 od brokera

to czekał bym na nowe XC90.

...przynajmniej ktos mnie pociesza.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

.. jeden ogladalem ( broker ) bogatym wyposazeniem ( 120tys zl opcje) 25tys. km 3.0d 2014 r. cena 340tys.zl - tylko bylo widac iz auto bylo ciezko traktowane - przy konfigurowaniu pod moje potrzeby autko 3.0d wychodzilo 370 tys zl z rabatem wychodzilo 343 zl - nowe i z salonu :)

 

.. u zdunka znalazlem dwa nowe z 2013r. z przebiekiem 5km tylko ze rocznikowo 2013, kolor bialy i czarny :

to 3.0d komfortowe siedzenia polski pakiet , nawi. profesional, Pakiet BMW ConnectedDrive Advanced, kamera cofania 18 cali felgi - po rabacie 295 tys.zl

3.0d komfortowe siedzenia, HUB , H/K, aktywny plus tempomat, pneumatyczne zawieszenie 19 calowe felgi, hak holowniczy, polski pakiet,

nav.profesional, Pakiet BMW ConnectedDrive Advanced z calym pakietem internetowym, LED-y., domykanie drzwi itp. cena 339 tys. zl

Edytowane przez maja22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
.... nie bede gdybal - chcialem na samym poczatku X3 3.0d ale jak zobaczylem srodek X5 to sie zakochalem prawie jak w f10 - do tego X5 fajnie jedzi i jest zgrabne. Zona zakochala sie w zdjeciach i 7 osobowej wersji XC90 i tak pozostalo - no nic bede porownowal X5 vs XC90 i dawal znac na forum. ( co do XC90 to obawiam sie nowego silnika D5 i tych wielkich rozmiarow ).... to tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No właśnie- kupiła oczami i to ze zdjęć, duże ryzyko ale za odwagę szacun :cool2:

Na kiedy masz wstępnie wyznaczony odbiór?

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę Ci zmieniać planów, itp, itd ale może poczekaj aż będzie dostępne demo nowego XC90.

mnie to auto bardzo się podoba choć brat przestrzega przed dotykowym ekranem, w który ciężko trafić paluchem podczas jazdy.

co knefel to knefel jak mawiają na Śląsku :-)

ale ja najbardziej obawiam się silnika... boję się, że to może być auto sporych rozmiarów (dla mnie to plus) ale może nie jeździć tylko się toczyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie chcę Ci zmieniać planów, itp, itd ale może poczekaj aż będzie dostępne demo nowego XC90.

mnie to auto bardzo się podoba choć brat przestrzega przed dotykowym ekranem, w który ciężko trafić paluchem podczas jazdy.

co knefel to knefel jak mawiają na Śląsku :-)

ale ja najbardziej obawiam się silnika... boję się, że to może być auto sporych rozmiarów (dla mnie to plus) ale może nie jeździć tylko się toczyć....

.. indetyczne podejscie mam - chcialem tak zrobic ( moze wtedy zone bym namowil na X5 3.0d ) ale zona co z wakacjami - "wyjazd rodzinny na wakacje " ( gdybym zamowil auto w kwietniu wtedy nie wazne cczy to Volvo czy BMW - 4 m-ce oczekiwania ), wiec aby nie miec problemu, zamowienie poszlo a zona siedzi spokojnie.

Co do Volvo mowia ze jakosc wykonczenia ma byc bardzo wysoka - znajomy byl na premierze w Hiszpanii i powiedzial ze srodek swietny ( tylko wiadomo dostal wersje najdrozsza:) ) do silnikow R4 :| ... T8 wiekszy produkcja wchodzi w maju pierwsze dostarczenie do PL koncowka wrzesnia

jest dostepna Hybryda 400KM ale z dobrym wyposazeniem i z rabatem 400tys. PL za Volvo - nigdy... :mad2: tyle nie dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
.... nowa lub zmodyfikowana R6 z 306 na min.320KM 450 Nm - tak mi w BMW AG Germany powiedzieli. Osobiscie nowy Q7 mi sie nie podoba zewnatrz w srodku prawie jak w A6 ( moze byc).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

wiesz kiedy mają ten silnik wprowadzić? może dopiero z nową siódemką?

Przed chwilą oglądałem w salonie nowe X6, jak dla mnie jest piękne. Ma 2 minusy z X5 wyeliminowane: bagażnik nie ma tylne dolnej burty otwieranej (takie coś to może być w pickupie) i nie ma rolety bagażnika, którą podczas zamykania na 100 % nie trafisz w rowki i od razu nowe auto porysowane. Tutaj przykrycie bagażnika się składa - fajny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja też nie rozumiem stosowania różnych wariantów mocy... Już w 2008 w F01 było 326 km a w nowym x5 dalej 306 ;| Chyba po to żeby klienci dokupowali PPK ;)
"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie pytalem sie kiedy bedzie - zapytanie zadalem na silnki Audi A6 i co odpowie BMW - prawdopodobnie jak kolega pisze wejda jak bedzie nowa 7-ka.

Benzynka R6 ma duzy potencjal i dziwi mnie ze bylo wiecej dali mniej i 530i ma tylko 306 KM tym bardziej powinni dac 320KM i 450Nm w X5 ( duza masa) a tak cisza....

X6 ladny samochodzik tyk to juz inny segment i do duzej rodzinny nie pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.