Skocz do zawartości

Co oznacza potrójne "pikanie"


adamautomat

Rekomendowane odpowiedzi

W moim samochodzie co jakiś czas poajawia się gong - normalne, nie mam wyswietlacza więc usterek szukam sam. Ale od kilku dni słyszę w trakcie jazdy co ok. 100km głośnie potrójne PIK, PIK, PIK. Są to dość wysokie tony, tak, że umarłego by obudziło. Nigdy wcześniej nie słyszałem takiego sygnału i nie wiem czego dotyczy. Czyżby gong zmienił swój dźwięk. Prosze o wskazówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. co ok. 100km głośnie potrójne PIK, PIK, PIK. Są to dość wysokie tony, tak, że umarłego by obudziło. Nigdy wcześniej nie słyszałem takiego sygnału i nie wiem czego dotyczy.

Pełna godzina, tak ustawiłeś sobie na OBC/zegarku :mrgreen: .

http://img291.imageshack.us/img291/9725/3500ga.jpg

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim samochodzie co jakiś czas poajawia się gong - normalne, nie mam wyswietlacza więc usterek szukam sam. Ale od kilku dni słyszę w trakcie jazdy co ok. 100km głośnie potrójne PIK, PIK, PIK. Są to dość wysokie tony, tak, że umarłego by obudziło. Nigdy wcześniej nie słyszałem takiego sygnału i nie wiem czego dotyczy. Czyżby gong zmienił swój dźwięk. Prosze o wskazówki.
Nie że bym krakał ale na panelu OBC jest taki mały przycisk do uruchomienia autodystrukcji :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Witam.Jestem tu nowy. Samochodzik kupiłem tydzień temu. I mam z nim taki problem trochę wkurzający. Mianowicie przy dodawaniu gazu tak ostro i pod czas jazdy pika mi ten gonk z pięć razy. Oczywiście się to powtarza pod czas jazdy.

Macie może jakieś pomysły co to może być?

Pozdrawiam Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.