Skocz do zawartości

e60 Ostrów Maz. - WBANC71030B639544


Rekomendowane odpowiedzi

Butelkowa zieleń i bordo to klasyki ale fakt, nie do każdego pasują.

Zależy kto czego oczekuje - na pewno taki kolor dodaje inności - której na pewno nie dodaje czerń, biel, srebrny i oklapany czarny mat.

Ale szczerze - e90 m3 zieleń ... bordo m5 ... choć sam miałem kiedyś pojazd w kolorze bordo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dorzuce coś od siebie na temat zielonych bmw, miąłem dwie zielone i naprawdę były w bardzo dobrym stanie pomimo swojego wieku. Jednak ten kolor jest ciężko zbywalny

viewtopic.php?f=134&t=166281

 

 

Zielony nie jest cieżko zbywalny on jest niesprzedawalny :cool2:

Miałem dwie i wiem cos na ten temat :mrgreen: jedna wziął sąsiad i do ściskaj jezdzi ale o bmw nic nie wie tylko to ze ma dobre materiały stwierdził ze na kolorze sie nie jezdzi :cool2:

 

Nigdy zielonej bmw :mad2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sprowadzałem calbry były takie czasy :mrgreen: młodzi gniewni kupowali szły jak ciepłe bułeczki no i Kupilem idealna zielona :mad2: :duh: rok sprzedawałem bez rdzy mały przebieg :duh: a czarne szyły z wyciekami oleju zardzewiałe itp .

 

 

Co do białych to kiedyś białe były zwykle teraz mamy perle to inna bajka .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie też często myślą o dalszej odsprzedaży, więc boją się spełniać swoje marzenia o indywidualności. Gdzieś tu widziałem bordowe e92, lakier na pierwszy rzut oka identyczny jak sięgam pamięcią w Corsie B z 94', a wyglądało na BMW całkiem w porządku. Przewinęło się e46 coupe po lifcie w tej "butelkowej zieleni", albo czyms podobnym, nie wiem czy lakier ori - ale nie widziałem drugiej takiej - nie pogardziłby ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałem ale nadmienie jeszcze raz. W końcu lat 90tych auto za biały kolor już na starcie traciło minimum 20% ceny i to też jak znalazł się chętny (mało ich było, oj mało) A już BMW diesel budziło śmiech, jak można jezdzić takim autem z klekoczącym i śmierdzącym silnikiem, a teraz? Cóż świat się zmienia :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Powtarzam to od dawna. Polacy nie kupują BMW bo to najlepsze samochody, tylko do pokazania się. Dlatego kolor ma dla nich takie znaczenie. Miałem dużo samochodów prywatnych i nigdy nie patrzę na kolor jak kupuję auto dla siebie. Zresztą akurat ciemnozielone kolory w BMW są naprawdę ładne. Nawet ostatnio podjechałem gdzieś pod Biedronkę i stała taka piękna, zadbana E39 przedliftowa jeszcze, w Oxfordgruen Metallic. Miałem takie dwie 525tds i 530d, obie w tym kolorze. Aż mi się przysłowiowa łezka w oku zakręciła i nie mogłem oderwać wzroku od tego samochodu. Kiedyś sobie taką E39 kupię do przejażdżek niedzielnych. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jeszcze nie kupią a już myślą o odsprzedaży. Trzeba brać takie jakie się podobają, a dopiero za jakiś czas myśleć jak się z takim autem bujać. W zasadzie większość kupuje nie zawsze to co chcą faktycznie mieć. Pokrętna jest mentalność Polaków w temacie kupowania i sprzedawania samochodów :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Faktycznie Toyota lepsza, czy niech będzie Lexus, jak zwał tak zwał :lol:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Polacy nie kupują BMW bo to najlepsze samochody
chyba jedne z lepszych, a nie najlepsze...

 

W skali globalnej najlepsze a jak się nie zgadzasz, to podaj jaka marka jest lepsza licząc całokształt modeli. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego. Umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałem wyraźnie o marce a nie konkretnym modelu. Napisałem "globalnie". Napisałem "podaj jaka marka jest lepsza licząc całokształt modeli". A Ty mi wyjeżdżasz z jakimś SLSem czy innym AMG GT. Dlaczego nie jeździsz tym SLSem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o usterkowosc, to wszystkim europejskim producentom, brakuje jeszcze do samochodow made in japan :wink:

Z tego co mi wiadomo, to tylko Mazda jest w całości montowana w Japonii, ale też nie na pewno :) Nie wiem czy ktoś kto kupuje słynną z niezawodności Toyotę Avensis wie że, montowane są tam silniki Renault 2,2 diesel. Więc jak to jest że, renówki z tym silnikiem się "psują" a w Toyocie nie :D Placebo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak, umiem i napisałem Mercedes, potem od siebie podałem tylko przykład...

 

No to czemu miałeś E46, teraz jeździsz F30 zamiast kolejnymi generacjami C klasy?????? :)

 

Ja się akurat z Tobą nie zgodzę, bo właśnie licząc całokształt modeli BMW jest zdecydowanie lepsze. A jak już podałeś przykład i8 to sorry, ale to genialne auto i to, że nie ma 3 sekund do setki nie oznacza, że nie jest super samochodem. No i wygląd. Sorry, ale porównywanie pod kątem wizualnym SLSa albo AMG GT z i8 jest śmieszne po prostu, bo Merce przy tym BMW wyglądają jakby ich stylista się dopiero uczył fachu. :) Zresztą BMW już szykuje mocniejsze i8, które pozamiata pewnie te AMG. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że c i e klasa po 2000r a przed 2006 ma obłe kształty wnętrza i tak plastikowe jak pierwsze twingo.

Toyota się skończyła po 98r

Mercedes jak weszła c klasa.

Honda po 95.

Nissan gówno i mazda moim zdaniem też - jeden gówniany plastik - pokłon za silniki po sztuce - nic więcej.

W całokształcie marki a nie modeli to bmw może z audi walczyć.

Merc jest jest już daleko za nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2: hehe widzę że dolałem oliwy do ognia z tym mercedesem :norty: :cool2:

 

Z mojej strony jako wieloletniego użytkownika zarówno aut marki bmw jak i mb mogę dodać że są to auta o zupełnie innych charakterze adresowane do zupełnie innej grupy odbiorców.

Licytowanie się które jest lepsze raczej mija się z celem. Można tak w nieskończoność np. mercedes ma prawdziwą terenówkę, a bmw motocykle, mercedes jest 3x wygodniejszy, a bmw 3x lepiej się prowadzi. Właśnie dlatego lubię te marki bo są zupełnie inne :cool2: a takie bzdurne licytowanie to pamiętam z wczesnych lat podstawówki... kto jest mocniejszy rambo czy terminator :norty: :wink: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie licytowanie, ale od lat wszelkie porównania klasy premium, czy porówniania po 5 modeli, to właśnie audi, bmw, mercedes.

Nie raz tak było w wielu gazetach - najczęściej po 3 a żadziej po 2.

OStatnio tylko jakoś dorzucili porcha macana do porównania - i dobrz w sumie.

Mi fanatyzmu zarzucić akurat nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazdy, subaru i toyoty z benzynowymi silnikami to auta praktycznie bezobsługowe i na tym tle nie mają konkurencji w Europie. Koniec kropka . Nowe Mercedesy sprzedają się swietnie, ale jak z trwałością to czas zweryfikuje. Mogą się podobać bo porównajmy np nową C,CLS czy S class do odpowiedników z BMW ....średnio bawarczycy tu wypadają niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.