Skocz do zawartości

520i e60 2004 / bluetooth nie może wyszukać telefonu.


SDVC

Rekomendowane odpowiedzi

Może to być sprawa banalna, jak ustawienie połączenia w telefonie. Być może masz ustawione ograniczenia dostępu, itp. Co powoduje, że BT samochodu jest odrzucany przez telefon i nie widzą się wzajemnie. Ewentualnie sprawdź z innym telefonem.

Oczywiście, może to być jakaś usterka, rozłączona antena BT lub coś innego.

A wszystko to przez REKINA ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest moduł ULF, główna wtyczka powinna być od dołu. Ta mała wtyczka od góry to jest wyjście do anteny BT. Może winna jest antena BT :?: Podobno zaleca się odpięcie akumulatora przed odłączeniem modułu.
A wszystko to przez REKINA ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

 

Mam problem z bluetooth w samochodzie. Otóż nie może on znaleźć żadnego telefonu. Po wejściu w "communication" w menu jest tylko napis :please activate phone:

Jest to usterka mechaniczna modułu czy może jedynie problem starego softu?

 

Pozdrawiam.

 

Zaznaczę że to nie samochód ma szukać telefonu tylko z pozycji telefonu wyszukujesz samochód. Poza tym rozkoduj VIN i sprawdź jaki masz zestaw bluetooth bo niektóre łączyły się tylko z fabrycznymi telefonami BMW. Musisz mieć kod wyposażenia S633A lub S644A żeby łączyć się z innymi telefonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam mam nadzieję że to komuś pomoże , miałem problem z połączeniem telefonu note 4 z moim bmw e60 , telefon był sparowany i wszystko ok ! tylko nie utrzymywał połaczenia i rozłanczał , recepta jest taka że pojechałem do serwisu bmw żeby zrobić upgrade całego softa samochodu i działa wszystko jak najbardziej ok koszt 120 euro w Irlandii nie wiem jakie koszty będą w Polsce

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam,

 

Mam problem z bluetooth w samochodzie. Otóż nie może on znaleźć żadnego telefonu. Po wejściu w "communication" w menu jest tylko napis :please activate phone:

Jest to usterka mechaniczna modułu czy może jedynie problem starego softu?

 

Pozdrawiam.

 

Zaznaczę że to nie samochód ma szukać telefonu tylko z pozycji telefonu wyszukujesz samochód. Poza tym rozkoduj VIN i sprawdź jaki masz zestaw bluetooth bo niektóre łączyły się tylko z fabrycznymi telefonami BMW. Musisz mieć kod wyposażenia S633A lub S644A żeby łączyć się z innymi telefonami.

 

to chyba nie do końca prawda.. Nie mam żadnej z wymienionych opcji (przynajmniej poprzez dekoder vin) i normalnie się sparowałem z moim szjsungiem S3..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.