Skocz do zawartości

wskaźnik paliwa


Shreku320

Rekomendowane odpowiedzi

kilka dni temu odpalam moją bumę, patrzę , świeci mi się rezerwa i wskazówa leży bezwstydnie na "0". Pomyślałem że benzyna jakoś uciekła, ale to nie możliwe. Zatankowałem do pełna i nic-leży. Czytałem na forum że może to być z powodu masy i mam pytanko gdzie znajdę podłączenie do masy od zegarów? Ostatnio wymieni8ałem też żaróweczki do podświetlania zegarów, mogła mi się kostka poluzować? Świeciła by się wtedy rezerwa? Sprawdzałem kostki pod siedzeniami do pływaków, wszystko podłączone. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przyczyn moze byc kilka.

Mogl ci sie zawiesic plywak.

Wyciagnij plywak i sprawdz go mechanicznie.

Sprobuj dokracic srubke z tylu zegarow,ktora trzyma plywak,bo to jest polaczenie z masa.

Sprawdz czy wewnatrz auta nie przepalila ci sie jakas zarowka,troche to smieszne ,ale jak mnie nawalila lampka osw.wew. to zaczal wariowac wskazni temperatury :shock: Po wymianie wszystko wrocilo do normy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat bo mam podobny pproblem ze wskażnikiem poaliwa. Problem polega na tym że mając np 20 litrów paliwa i jadąc po trasie wskazówka zaczyna systematycznie opadać aż zapali się rezerwa. Nieraz zejdzie do zera. Po włączeniu na nowo silnika całya procedura rozpoczyna się na nowo. Nieraz zdaża się tak że jest wszystko ok. Nie mam pojęcia o co w tym chodzi. sprawdzę wszystko to co było wyżej w postach może pomoże :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś już mi się tak stało, ale tylko na chwilę, po powtórnym włączeniu silnika wskazówka wróciła do normy a teraz nic :cry:

dzisiaj zobaczę za zagarami tą masę

 

Jak przed wyciągnięciem zegarów działało to stawiam na to że nie wpiełeś do końca jednej kostki,lub się wypieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy zegarach nie grzebałem ale może poprzedni właściciel coś majstrował. Jak wracałem z niemiec to się przeraziłem. Zatankowałem za 200zł i po przejechaniu 200km wskazówka zeszła do zera. Po zatrzymaniu się i właczeniu silnika wskoczyła na połowy.

Postaram sie sprawdzić wszystkie połączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.