Skocz do zawartości

[318i n42b20 143km] - Kilka pytań po zakupie


peter.a

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dzisiaj/jutro zabieram się za wycieranie. Dobra informacja z tą osłoną. :)

 

W kwestii napinacza czy ktoś jeszcze może potwierdzić? Jest to dosyć newralgiczny element i chciałbym mieć potwierdzenie od kilku osób (oczywiście z całym szacunkiem do kolegi Nest). Jeśli faktycznie jest nowy to na razie zostawiam temat rozrządu i naprawiam resztę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

....Dobra informacja z tą osłoną.

 

rozumiem że zawsze ją ....wyrywałeś?? :)

 

a tak na przyszłość ..w twoim autku są jeszcze podobne zatrzaski ...z tą różnicą, że bolczyka nie wyciąga się ...lecz wciska do środka :)

 

 

W kwestii napinacza czy ktoś jeszcze może potwierdzić?

 

:) aaaaa wpisz w google 'Napinacz N42' .......sam zobaczysz tę różnicę

Edytowane przez Nest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłem się. :) Nie wiem co rozumiesz przez wyrywanie. Po prostu wysuwałem ją z tych zatrzasków, a później wciskałem z powrotem pomiędzy te gumki. Tylko największy problem był z późniejszym wsunięciem na miejsce. Strasznie trzeba odgiąć te zaczepy od osłony. Czyli mówisz że te zatrzaski można normalnie rozebrać a później je nałożyć od góry na dopasowaną osłonę?

 

A gdzie te drugie ciekawe zatrzaski? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłem się. :) Nie wiem co rozumiesz przez wyrywanie. Po prostu wysuwałem ją z tych zatrzasków, a później wciskałem z powrotem pomiędzy te gumki. Tylko największy problem był z późniejszym wsunięciem na miejsce. Strasznie trzeba odgiąć te zaczepy od osłony. Czyli mówisz że te zatrzaski można normalnie rozebrać a później je nałożyć od góry na dopasowaną osłonę?

 

A gdzie te drugie ciekawe zatrzaski? ;)

 

...owszem da się osłonę z pod nich na chama wyjąć ...ale jak te bolczyki wyjmiesz to ona sama z otworów wyjdzie

 

a tamte drugie zatrzaski jeszcze spotkasz w swoim życiu ;) ...chyba je gdzieś w bagażniku widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A maslo na bagnecie to normalna sprawa. Taka konstrukcja bagnetu. Tym sie nie przejmuj. Dobra rada, nie zawalaj jednego posta cala masa roznych problemow. Lepiej jeden, pozniej inny itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne postaram się, dzięki za rady.

 

Zrobiłem jazdę testową (przy okazji padła manetka od komputera :duh: ), rozgrzałem silnik i tym razem wyciek był widoczny od razu. :)

 

Wyciek widać spod dwóch kół(?) które są zaznaczone na zdjęciach. Dodatkowo zamieszczam film. Wyciek na większym kole jest widoczny bardziej za nim. Nie bardzo to widać na zdjęciu.

 

http://wgrajo.pl/img/imag01gng.jpg

 

http://wgrajo.pl/img/imag0165.jpg

 

 

Jutro jadę jeszcze na kanał i sprawdzę czy nie ma wycieków w innych miejscach. Co trzeba wymienić? Nie domyślacie się co może być przyczyną tych wycieków? Trochę dziwne wyciek pojawił się w tym samym czasie w 2 miejscach. Wzrost ciśnienia w układzie? Ale czym spowodowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.