Skocz do zawartości

ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16


ppatryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bym włożył oryginalną navi i przy okazji obszył dechę skórą.

albo tak jak w jego przypadku - alkantarą.

skoro już nie masz silnika to nie baw się w mody z bjedronki, zrób to porządnie aby auto wyglądało wewnątrz tak samo zajedwabiście jak zewnątrz :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym włożył oryginalną navi i przy okazji obszył dechę skórą.

albo tak jak w jego przypadku - alkantarą.

skoro już nie masz silnika to nie baw się w mody z bjedronki, zrób to porządnie aby auto wyglądało wewnątrz tak samo zajedwabiście jak zewnątrz :cool2:

 

nie no już aż do bidronki tego nie porównujmy

można było w BMW doposażyć w podobną nawigację w salonie.. dużo osób tez robi podobne mody na e90post :cool2:

na pewno lepiej niż eonon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam filmiki jak sprawuje się tłumik...

 

1. Do 3-3,5 tys. obrotów

 

 

2. Powyżej 3-3,5 tys. obrotów

 

 

I jak się Wam podoba?

Mi bardzoooo... jest tak jak chciałem: podczas normalnej jazdy ma być w miarę cicho, ale delikatnie słyszalne, a jak przycisnę to może pokazać pazura.

 

Teraz możecie poszukać na YouTube e90 320i performance sound... i porównać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu!

Miałem okazję zobaczyć na żywo i szczerze mówiąc prezentuje się rewelacyjnie - praktycznie pachnie nowością :) Co do silnika i osiągów to może i trochę słabszy od n47 ale wrażenia akustyczne, bezawaryjność - koszty serwisu na +. Z manualną skrzynią na co dzień daje radę nawet na 19 i oponie 255. Pełny i oryginalny M pakiet, styling 313, przyciemnienie szyb individual robią robotę. Duży plus za końcowy tłumik, który bardzo fajnie wygląda i jest tylko minimalnie słyszalny przy normalnej spokojnej jeździe. Bardzo fajna fura ppatryk, do zobaczenia może już niebawem na minispocie :D

P.s.Co do "nie posiadania silnika i modów z bjedronki" - chyba czas na Bentleya Continentala kolego, skoro tak gardzisz słabszymi wersjami e9x :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s.Co do "nie posiadania silnika i modów z bjedronki" - chyba czas na Bentleya Continentala kolego, skoro tak gardzisz słabszymi wersjami e9x :lol:

 

Tu nie chodzi o gardzenie, tylko o wrazanie opinii, auto nie ma silnika (bo nie ma, i 70% komentujacych to pisze) ale ja to rozumiem bo wlasiciel chcial auto mlode i ladne.

To zeby go nie spierdzielil jakimis prostymi modami al'a navigacja tom tom z bjedry Ja na jego miejscu kupil deske z navi pro, poliftowa i obszyl deske alkantara na wzor tej ktora jest na siedzeniach, auto w srodku wygladalo by mega, podobnie jak zewnatrz - takto, czegos mu brakuje, chociaz z zewnatrz jest to jeden z najladniejszych egzemplarzy na forum jakie widzialem - bez przesadyzmu, sportowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutka aktualizacja:

 

Wymiana profilaktyczna - napinacz łańcucha, numer części 11 31 7 567 680

Objawów przed wymianą brak, jednak na zagranicznych forach polecali wymianę, więc to zrobiłem.

Cześć kupiłem firmy SWAG - po otworzeniu pudełka okazało się, że jest to OE bez znaczka. Koszt 82 zł. Czas wymiany 20 minut. Polecam zrobić to każdemu posiadaczowi N43.

Porównując stary do nowego, to nowy na pewno lepiej się "wciskał" oraz wydawał się sztywniejszy.

 

Numer 7 z rysunku:

 

http://i61.tinypic.com/2vttswk.jpg

 

 

Tak wygląda nowy:

 

http://i62.tinypic.com/34ip85l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony brzmieniem tego wydechu :)

Bardzo miły pomruk.

Wymiana napinacza również na plus, czasem dbałość o tak niewielkie szczegóły może zaoszczędzić większych kłopotów.

Sam czasem się zastanawiam co mógłbym wymienić w moim motorze aby spać spokojniej.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzien dobry. Samochód widziałem najprawdopodobniej chwile temu w Silesi i musze przyznać ze wyglada swietnie z tymi felgami i naklejkami perfora. Z tego co wg mnie mogłoby byc inne to tylny dyfuzor w białym kolorze, ew carbon(chyba ze jest? Przejeżdżałem wiec nie przyjrzałem sie dokładnie) reszta wg mnie cacy. Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.