Skocz do zawartości

ABS dziwny problem 320i


popek1989r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pare dni temu zapaliła mi sie kontrolka abs i trakcji podpiołem sie pod kompa i wywaliło bald Czujnik predkosci kola prawy przód znalazłem na necie ze chodzi o czujnik abs-u, przez kompa nie da sie skasowac bledu i kontrolki nadal swieca ale dziwi mnie to ze czasami kontrolki w czasie jazdy albo przed zapaleniem silnika gasną tak jak powinny gasnac. moje pytanie jest takie czy to napewno jest czujnik abs skoro raz swieci a raz nie? zadko gasną ale gasna, według mojego myslania jezeli byłby to czujnik padniety to swieciło by sie caly czas. Prosze o pomoc. Pozdrawiam Edytowane przez popek1989r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak z szarą, przeczyść kostkę najpierw, zwróć uwagę czy izolacja nie jest uszkodzona.

 

Dopisz "320i" do tytułu, bo będzie po temacie.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jedna przestroga. Nie kupuj przypadkiem jakiegoś zamiennika chcąc zaoszczędzić kilka złotych.

Jeśli czujnik to tylko ori.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jedna przestroga. Nie kupuj przypadkiem jakiegoś zamiennika chcąc zaoszczędzić kilka złotych.

Jeśli czujnik to tylko ori.

 

Pieprzenie o szopenie. Poltora roku i ponad 45000 km jezdze na 3 sztukach czujnikow "getze" z allegro za 35 pln i jednym Autlog z intercars i jakos nie mam problemow.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pogratulować.

Możesz sobie poczytać na forum ile było przypadków kiedy po nietrafionej próbie z zamiennikiem i tak przychodził czas na ori.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ciszą mnie pozytywne opinie dot. zamienników.

Może, w końcu, ich jakość jest lepsza.

Będę śledził forum pod tym kątem :)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.