Skocz do zawartości

Zakup X3 rozterki opinie porady porównania


Chrisb

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz BT to pokaże oczywiście.MP3 masz w standardzie na cd albo trzeba wyprowadzić Aux .Jest temat o tym jak to zrobić w tym dziale.Kamera zbędny wydatek jeśli masz pdc.Żadnej dobrej jakościowo po taniosci nie kupisz a wydać 1500 na sama kamerę to przesada
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli masz BT to pokaże oczywiście.MP3 masz w standardzie na cd albo trzeba wyprowadzić Aux .Jest temat o tym jak to zrobić w tym dziale.Kamera zbędny wydatek jeśli masz pdc.Żadnej dobrej jakościowo po taniosci nie kupisz a wydać 1500 na sama kamerę to przesada

 

BT, CD, AUX mam ale jakie urządzenie pod AUX można podpiąć nie wiem :oops: Muszę coś poszukać coś co czytałoby z USB na AUX ale tu chyba trzeba zasilanie? Zapalniczkę obok mam.

Może jakieś sugestie, masz coś sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2.0 d zdecydowanie nie bez przerwy coś się psuje ,mam go trzeci rok i pod maskę wsadziłem już ze 20 tyś . zł. przy 200 tyś zaczęło się sypać .Teraz szkoda mi go sprzedać

 

Moja zostala kupiona od pierwszego własciciela ,przebieg i stan bez zadnych wątpliwości(110 tys.km kupiona) ,ale tak awaryjnego auta jeszcze nie miałem w zyciu.

Bez przerwy cos sie z nim dzieje.

Dlatego mnie zupelnie nie dziwi fakt ze BMW X3 jest uwazana za auto wyjatkowo awaryjne i jeden z najgorszych modeli bmw jaki w ogole istnieje.

 

awaryjność X3 E83 w przedziale 7 - 10 lat mieści się w okolicy 40 miejsca wśród badanych aut wszelakiej maści - nie jest najgorzej, są SUVy sklasyfikowane znacznie niżej. Potwierdza to opinię, że większość użytkowników w tym i ja (rok jazdy bez dołożenia chociażby zeta) jest zadowolonych z używania X3 ale są egzemplarze najczęściej powypadkowe, które będą się psuć i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg to ja kupilem najwiekszego trupa bo co chwila cos robie.... wlozylem 10kzl a to nie koniec .... ja to mam pecha do aut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Moja krajowa, bezwypadkowa, od pierwszego właściciela, teraz prawie 100 tyś km całkowicie bezawaryjna. Regularny dobry serwis i nic więcej :D X3 znajomego 248 tyś ten bez problemu. Szczęście? Raczej nie, dobry zakup.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także nie narzekam...odpukać :D

 

Ponad 2 lata jazdy i bez większych wydatków. Serwis na bieżąco.

 

Z drugiej strony jeżdzę nie wiecej niż 12 kkm rocznie, a i auto choć juz 11 letnie to ledwo 113 kkm na liczniku.

 

I cieszę sie na dalsza jazdę moja Bunia. Pewnie kiedyś cos trzeba bedzie zainwestować i bedzie to kosztowało, ale tego ze ceny są wyższe niż przy innych jestem świadomy.

 

Pozdrawiam, i wszystkim życzę "banana" na twarzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest ktoś z użytkowników x3 z Gdańska lub okolic kto pomógł by w oględzinach przed zakupem. Szukam pewnego samochodu, który też pojeździ pare lat bez usterek.

Pozdrawiam

Chyba kazdy takiego szuka ale raczej ciezka sprawa.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam.

Czy jest ktoś z użytkowników x3 z Gdańska lub okolic kto pomógł by w oględzinach przed zakupem. Szukam pewnego samochodu, który też pojeździ pare lat bez usterek.

Pozdrawiam

Chyba kazdy takiego szuka ale raczej ciezka sprawa.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

 

pare lat bez usterek?????? i jeszcze x3? powodzenia..

 

ps. jeśli jest ktoś taki kto znajdzie mi auto i przewidzi że nic się nie zepsuje przez np 3 lata to płace prowizje 50% auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest ktoś z użytkowników x3 z Gdańska lub okolic kto pomógł by w oględzinach przed zakupem. Szukam pewnego samochodu, który też pojeździ pare lat bez usterek.

Pozdrawiam

Chyba kazdy takiego szuka ale raczej ciezka sprawa.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

 

pare lat bez usterek?????? i jeszcze x3? powodzenia..

 

ps. jeśli jest ktoś taki kto znajdzie mi auto i przewidzi że nic się nie zepsuje przez np 3 lata to płace prowizje 50% auta

Kolega ma racje ja mam x3 z 2007 n47d 177km przejechalem 35tys km a wpakowałem w nia w sumie jakies 10000 pln. Eksploatacja tego modelu jest bardzo droga.do

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem skąd wam biorą się takie kwoty.Ja zrobiłem grubo ponad 100.000 jedna a teraz ma ponad 200.000 i tak naprawdę oprócz turbo nic nie robiłem .Tylko wymiany eksploatacyjne.Albo te wasze auta jakieś pechowe albo były picowane dobrze na sprzedaż lub poprzedni właściciel miał gdzieś dbanie o nie.No cudów nie ma
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystko kwestia regularności i systematyczności wymian płynów, oleju, itp., zależy jak poprzedni właściciele dbali o auta, chociaż nie ma się co oszukiwać...samochody muszą się psuć, żeby serwisy zarabiały

 

Miałem już różne samochody z różnymi przebiegami...kupując używane auto, trzeba się liczyć z tym, że coś będzie do zrobienia. Ja kupiłem x3 z przebiegiem ok 206.000KM, wymieniłem wszystkie oleje, filtry itp. Teraz przyszedł czas na sterownik świec + zaślepki klap...jakby tak to wszystko policzyć, to też wyjdzie spora kwota ale tak to jest z użwanymi autami... poprzednie a4 z 2010r kupiłem jak miało pewne 73tys km, zrobiłem nią jakieś kolejne 70 tys., po drodze wymieniałem sprzęgło, dwumas + regeneracja turbiny, tak więc nie ma reguły co za auto, każde używane wymaga jakiegoś wkładu...oczywiście poza rzeczami typowo eksploatacyjnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Wiesz, kiedyś ogladałem porównanie napedów w najnowszej X3 i Q5 i z kolei audi wygrało, w innym znowu przegrało itp.

Myęlę, że nie można do tych porównań podchodzić bezkrytycznie, tak jak przedstawione Minionki :mrgreen:

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie,

 

Jaki polecacie silnik w X3 E83 ? 2.0D czy 3.0D ? i ilu konny ? Chodzi o sprawdzoną konstrukcję.

Nie zależy mi na sporej mocy. Co mniej awaryjne automat czy manual ?

 

 

Po tych paru latach, mniej więcej każdy ma swoją opinię pewnie... :o

Generalnie szukam coś w przedziale 2007-2009r.

Mile widziany xenon, podgrzewane fotele i czujniki parkowania z tyłu. A tak to chyba tyle, bo xdrive każda ma.

Wcześniej zależało mi na wyświetlaczu na panelu ale ktoś tu pisał, że to tylko nawigacja i spalanie w różnych opcjach pokazuje.

 

Będę wdzięczny za pomoc

Zdrówko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz 2 litrowy motor (177KM), przyzwoite spalanie i wystarczająca moc

 

Tak myślałem Jacku, o 177KM jednostce, to by wystarczyło. Niepotrzebny mi 3.0D, bo nie wykorzystam jego potencjału.

Oczywiście taki silnik miały wersje po lifcie po 2006r. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.