Skocz do zawartości

Zakup X3 rozterki opinie porady porównania


Chrisb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to od początku.

 

A co sądzicie o tym: http://allegro.pl/bmw-x3-2-0d-177km-automat-skora-m-pakiet-x-drive-i5219447389.html

 

Czy mi się wydaje, czy ma urwana zaślepkę haka z przodu?:)

 

Zderzaki raczej dokładane - głupio wyglądają polakierowane z czarnymi listwami na nadkolach. Brakuje - jak dla mnie - podgrzewania skórzanych foteli. Na plus - automat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowione..musi być automat:)

Niestety w mojej okolicy brak już fajnych rodzynków. Szukam więc w województwach ościennych...znalazłem kilka ciekawych oferty (rocznikowo i cenowo podobnie jak ten z Austrii) ale z silnikiem 3 litrowym. Słyszałem o nim same dobre opinie.

Jak ten silnik sprawuje się w X3 i co możecie powiedzieć o jego awaryjności, typowych usterkach i na co zwrócić uwagę przy zakupie ( o osiągach nie piszcie bo wiem że w porównaniu z 2 litrami to niebo i ziemia:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzaki przód i tył m pakietowe ( kiepsko pomalowane) a do tego progi poszerzane .... 100 % dokładane zderzaki ... nawet plastiki na nadkolach zostały czarne ... jak dla mnie fatalnie to wygląda i jeszcze ten wydech :mad2: blee

 

tak wygląda m pakiet w komplecie na zewnątrz ... http://allegro.pl/bmw-x3-3-0-sd-biturbo-286-km-m-pakiet-idealna-i5199609692.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może to http://otomoto.pl/bmw-x3-xenon-pelny-serwis-okazja-C36189952.html ?:)

Dzwoniłem do salonu. Ostatni wpis z 2012 to 152 tys. Trochę czasu minęło ale wątpię, żeby ktoś nagle z 30,5tys. rocznie robił 20tys. Pewnie też kręcony myślę o jakieś 20tys...conajmniej

 

Z drugiej strony gość pisze, że pełny serwis:) który się skończył w 2012 roku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę spasowanie przedniego zderzaka z błotnikami to mi się chce płakać. Jak takie niedociągnięcia widać na zdjęciach to co dopiero musi być na żywo? :D

Ponadto fotel chyba wygląda na większy przebieg. Ja bym osobiście nawet nie jechał oglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o ocenę i tyle.Jeśli Tobie takie malowane/dokladane zderzaki się podobają to ok:):)No i jest szansa że jak już pytasz to kupisz przynajmniej coś dobrego i nie będziesz pisał po zakupie POMOCY

 

Przecież to tylko opinie.

Czasami nam się zdarza jednak pomóc w decyzji:):)

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może to http://otomoto.pl/bmw-x3-xenon-pelny-serwis-okazja-C36189952.html ?:)

Dzwoniłem do salonu. Ostatni wpis z 2012 to 152 tys. Trochę czasu minęło ale wątpię, żeby ktoś nagle z 30,5tys. rocznie robił 20tys. Pewnie też kręcony myślę o jakieś 20tys...conajmniej

 

Z drugiej strony gość pisze, że pełny serwis:) który się skończył w 2012 roku:)

 

Pierwsza X3 jaką widzę bez relingów :(

Po fotelu kierowcy podejrzewałbym większy przebieg, ale kto tam wie...

A te zimówki to jakiej marki i ilu letnie ? Oby nie bieżnikowane :(

 

Pełna kontrola (parę stron wcześniej opisana) i ... decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się szukać czegoś fajnego ale jakoś słabo mi to wychodzi. Na dodatek to będzie mój pierwszy samochód z automatem i 4x4:) wiec rzucam się na głęboką wode:)

 

Tamta bmka z żywca juz mi się nie podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszech obecnych forumowiczow, jestem Tomek pochodze z Warmii obecnie od kilku lat mieszkam w Gdańsku posiadalem kilka różnych aut, a w najbliższym czasie chce kupic e83 jako nie za duży ani nie za mały samochód rodzinny. Mam taka nietypową prośbę do posiadacza w/w auta ktory mieszka w Gdańsku, mianowicie posiadam garaż do którego wjeżdża sie ze skosu i boje sie ze x3 mi sie nie zmieści na wysokość brama wjazdowa ma 193 cm no ale ten skos hmmm... np ML w163 który fakt jest wyższy od e83 o ok 14 cm nie wchodzi :/ ... tak że czy znalazł by sie jakis dobry kolega ktory pomógł by mi w tej zagwostce? Oczywiście wszelkie dane adresowe podam na priv...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha super to się czyta :) witam jestem nowy i mam propozycję ! kto chce wjechać do mojego garażu ?? Z dokumentami i dwoma kompletami kluczy najlepiej Ha ha

 

a wracając do poprzednich postów :

 

To tamten oczywiscie ze malowany ... tu nie ma o czym dyskutować ... co do fotela to ja mam najechane mniej o jakies 15 tysięcy i jest ładniejszy ale to zależy kto siedział ... kierownicę za to wytarlem trochę od krecenia jedna łapą ... cena dobra ja mam produkcję listopad 2006 wiec pierwsze poliftowki ale bym nie oddal nawet szwagrowi za takie pieniądze ... jak masz te 45 - 50 tysięcy to jedz po auto sam olej te szroty bo zanim kupisz to się na oglądasz z 20 sztuk ... Po co ci te wycieczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi wyjeżdżać, wystarczy kawałek aby tylko sprawdzic tak jak pisalem ML nie wchodzi forester III miesci sie, ale chodzi tez o rozstaw osi prawda... Ludzie bez przesady nie każdy to odrazu złodziej. Znam 3 osoby z x3 jedna na Śląsku, druga w Biskupcu a trzecia w Słupsku. . . Takze latwiej tak sie dogadac odpale oczywiście jakis cztero paczek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bym najchętniej pojechał do Niemiec po samochód ale nie znam niemieckiego. A umowy po angielsku przecież nie spiszemy:)

Ktoś się orientuje ile dokładnie wyniósł by całkowity koszt rejestracji w Polsce takiej X3 z 3 litrowym dieselem z roku 2007 lub 2008?

Wiem tylko, że gdybym chciał wracać na kołach to koszt rzędu 150 euro (tablice na 5 dni, urząd i ubezpieczenie). A co, jak i ile po przyjeździe do Polski?

Ktoś kiedyś korzystał z wyszukiwarki mobile.de?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a Google wiesz od czego jest ??

 

18,6 % - samochody osobowe o pojemności silnika powyżej 2000 cm3 . plus opłaty w Polsce plus sprowadzenie

 

Oczywiście ze wszyscy korzystają ale to nie znaczy ze zaraz kupują :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak to jest w Niemczech ze sprzedającymi?:) Ktoś ma jakieś doświadczenie? Handlarze ponoć podobni do tych z Polski...najlepiej z prywatnych rąk.

Co powiecie o tym:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=207275905&isSearchRequest=true&scopeId=C&usage=USED&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=48&makeModelVariant1.modelDescription=&makeModelVariantExclusions[0].makeId=&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxFirstRegistrationDate=&minMileage=&maxMileage=&minPrice=10000&maxPrice=12000&minPowerAsArray=&minPowerAsArray=PS&maxPowerAsArray=&maxPowerAsArray=PS&fuels=DIESEL&transmissions=AUTOMATIC_GEAR&minCubicCapacity=&maxCubicCapacity=&ambitCountry=&zipcode=&minSeats=&maxSeats=&doorCount=&climatisation=&airbag=&interiorTypes=LEATHER&interiorColors=BEIGE&daysAfterCreation=&adLimitation=&export=&vatable=&maxConsumptionCombined=&emissionClass=&emissionsSticker=&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&numberOfPreviousOwners=&minHu=&usedCarSeals=

 

Kurcze ale długi link:) Czy po sprowadzeniu wizyta w US (i oplata 160 zł) jest nadal obowiązkowa? Bo gdzieś czytałem że od 1 stycznie już nie? Oczywiście mówimy o samochodzie z UE

Czy ktoś, kto zna niemiecki mógłby wybadać sprawę z tym samochodem? czy był serwisowany, kiedy ostatni serwis, vin itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.