Skocz do zawartości

bmw e90 do 35tyys


kuba_wawa

Rekomendowane odpowiedzi

ja nastawiłem się na budżet ok 50 ostatecznie kupiłem za niecałe 56 + dodatki wyszło 60. Natomiast to co widziałem podczas poszukiwań także za 38-45tys to był szrot który tylko ładnie wygladał na zdjeciach, zawsze kręcony i prawie zawsze bity...
sprzedam skrzynie biegów na części od mojego n47.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 35k kupisz ale nie spodziewaj się bezwypadkowego i dobrze wyposażonego modelu.

Warto pamiętać, że jeżeli coś jest zbyt tanie, później może okazać się bardzo drogie, jeśli wiesz co mam na myśli... :wink:

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ,że się nie da kupić za tą kasę dobrego auta.

Będzie bite lub do remontu . Minimum to 42- 45 tysi. aby coś konkretnego i z pewną przeszłością znaleźć .

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ,że się nie da kupić za tą kasę dobrego auta.

Będzie bite lub do remontu . Minimum to 42- 45 tysi. aby coś konkretnego i z pewną przeszłością znaleźć .

 

Nie zgodzę się - da się bez problemu znaleźć, tylko polscy kupujący chcieli by za 35 tys zł najlepiej 330d z navi, xenon i skórach, z przebiegiem 120kkm

I tu jest problem.

 

Ja mam 318i 129KM 2005, 176.500 najechane, bez navi, bez alu bez xenon itd, ale za to jest od jednego wlascielia ktory mial ja prawie 7 lat, bezwypadkowa, wszystko sprawdzone było, a teraz jak probuje ja sprzedac za 28-30 tys PLN to debilni dzwoniacy chca ja kupic za 25...idioci.. gdzie 30 to juz nie duzo

 

I problemem nie jest to ze nie da sie kupic za tyle dobrej e90. da sie ale 318i moze 320i i bez wypasu...ale tego nikt nie chce bo w PL w e90 kazdy musi miec xenon i navi i mocny silnik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW bez wypasu to bez sensu .

Kupuje się tą markę właśnie dla mocnego silnika i komfortowego wyposażenia.

Chcesz golasa i z silnikiem 115 km. to lepiej kup Astrę.

Wyjdzie prawie nowa :mrgreen:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kryterium zakupu BMW jest CENA to lepiej rozkladac sie za Skoda.

:duh: jak dla mnie ten post jest bez sensu.

Nie wieżę, że do 35 tys człowiek nie znajdzie 9 letniego auta.

Edytowane przez kerbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest raczej do doradzenia gdzie i czego szukać, a nie pisać że w tej cenie to wszystkie bite są lub do remontu. Najlepiej wydać z 60 tys, na dziesięcioletnie auto :mad2: i się cieszyć.To z tym stwierdzeniem że wszystkie są bite lub do remontu tak samo mi się podoba jak te, że wszystkie francuskie są do d...py.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyżej użytkownik szuka e9x za 26-28tys (i zobaczycie, ze znajdzie) :mrgreen:

 

Jeśli chodzi o e90 z początkowych lat produkcji to wydaje mi się a wręcz jestem pewien, że za 35tys jest w czym wybierać, tylko wiadomo trzeba przymknąć oko na bezwypadkowość i liczyć się z przebiegiem ponad 200tys. Te auta mają już, jak ktoś wspomniał prawie 10lat więc trudno w ógóle o nie lakierowany (powtórnie) egzemplarz z niskim przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj może nie wszyscy przykładają uwagę do tego jak napisałeś "wypasu". Może chce właśnie e90 z uboższym wyposażeniem. A co do tego wypasu to nie sądzę że i 50 się zmieścisz chcąc mieć większość bajerów. Ja w tamtym roku kupiłem za 44 tys. i patrząc co było montowane to mam bidulę. Nawigacja professional jak dla mnie jest do bani, wolę sygica na telefonie, jedynie co mi się bardzo podoba to brązowe skóry, czarna podsufitka no i sportowe fotele z kierownicą. A gdzie jeszcze cała dodatkowa elektronika (dvd, tv, aktywny tempomat, nagłośnienie, xenony, fotele i lusterka z pamięcią, rolety itd) chyba z 70 tysięcy by brakło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem pewien, że jest możliwe znalezienie e90-91 za tę cenę - sam jestem tego przykładem: e91, 2006r, pierwsza rejestracja w DE przez dealera BMW w 03.2006r, kupiony w PL w salonie BMW w 06.2007z przebiegiem 4200km, który sprowadził auto właśnie od tego dealera w DE. Cały czas w Polsce miał jednego właściciela, ja jestem drugim w PL. Cena 33tys zł, przebieg 170tys km, 320d, 163KM, navi, audio business, półskóra, ksenony, itp., książka serwisowa, bez przygód blacharskich. Stan bardzo dobry wg BMW, jak i zaufanego mechanika i ja mam też taką opinię po przejechaniu 15tys km w 4 miesiące, w tym 3 miesiące i 3 tygodnie po chipie na 190KM. Auto kupiłem z ogloszenia na tablica.pl. Jednak przyznaję, że to było szóste BMW, jakie oglądałem w ciągu trzech dni.

-------------------

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wymog to jest sedan, i tez bym stawial na benzyne poniewaz czesto jezdze po miescie. A z wymagan bym chcial multifunkcyjna kierwonice milo by bylo jak by bylo audio w miare dobre i ksenony. Aha podstawowa rzecz nie dam rady jechac do niemiec po samochod poniewaz brak czasu a druga to nie znam sie technicznie na autach moge go ocenic pod wzgledem wygladu(nie znam sie technicznie na autach) Czyli sa duze szanse znalezie czegos dla mnie. Szczerze mowiac bym wolal w miare ubogie e90 niz e46. Moze macie kogos z warszawy co zajmuje sie sciaganiem bmek z De albo innych krajow uni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie gadaj ,że żadnego nie znasz . Jeśli nawet to podjedż do dobrego warsztatu , który specjalizuje się w BMW i na pewno za dwie lub trzy dniówki mechanik z komputerem zrobi sobie wycieczkę. Jeśli jesteś z północno - wschodnich rejonów kraju to napisz na PW a podeślę Ci namiary na gościa ,który jest obcykany w temacie jak nikt inny .
Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.