Skocz do zawartości

M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45


maja22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
A jak myślisz auto sprzedam w ciągu 1tyg? Zakładam iż przez 6 m-y uda się oddać w dobre ręce .... trudno będzie się rozstać ale cóż garaż mały ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 856
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
A jak myślisz auto sprzedam w ciągu 1tyg? Zakładam iż przez 6 m-y uda się oddać w dobre ręce .... trudno będzie się rozstać ale cóż garaż mały ....

 

Nie znam Twoich planów, mimo wszystko szkoda takiego pieknego egzemplarza.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Plan jest taki jeśli ktoś się znajdzie i wyłaci 300tys zl to sprzedam ( termin sobie daje do 30 września 2016 )jeśli nie to poczekamy do 2019r. i wtedy nowy 911 turbo S albo nowy M6 cabrio[list=]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Plan jest taki jeśli ktoś się znajdzie i wyłaci 300tys zl to sprzedam ( termin sobie daje do 30 września 2016 )jeśli nie to poczekamy do 2019r. i wtedy nowy 911 turbo S albo nowy M6 cabrio[list=]

 

Koncepcja zacna :cool2:

A jeśli ktoś wypłaci w założonym terminie to, któryś z powyższych wpadnie szybciej ?

911 TS jest ideałem, choć przyznam, ze mimo iż wolniejszy gt3 rs ma coś w sobie, ale wściekłe rwd już masz :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
911 TS. Jak dla mnie to 560 KM na jedną oś jest zdecydowanie za dużo - tu trzeba mieć niezłe zdolności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest taki jeśli ktoś się znajdzie i wyłaci 300tys zl to sprzedam ( termin sobie daje do 30 września 2016 )jeśli nie to poczekamy do 2019r. i wtedy nowy 911 turbo S albo nowy M6 cabrio[list=]

 

Hej. Ta cena to z 23% VAT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak z Vat dziś widziałem jeden m4 złoty za 324 tys pl brutto poczatek 2015 r - widzac iż opony zmienione i już zużyte oraz kierownica wytarta to auto było mocno użytkowane. Cena uważam moja jest super ofertą:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak z Vat dziś widziałem jeden m4 złoty za 324 tys pl brutto poczatek 2015 r - widzac iż opony zmienione i już zużyte oraz kierownica wytarta to auto było mocno użytkowane. Cena uważam moja jest super ofertą:)

 

Oferta jest bardzo kusząca, za sam projekt bez problemu można oczekiwać czegoś ekstra.

Nie przekonałeś mnie tum nadmiarem mocy, gdybym miał opcję, zaryzykowałbym :mrgreen:

Bardzo jestem ciekawy jaki Twój egzemplarz zrobiłby czas na Nurburgringu.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
moich aut nie uzywam na torach wyscigowych :) 30 maja bede na torze ale place 600Euro i upalam M6. Co do mocy to miałem jeszcze dwie opcje 580KM 820NM Manharta lub powyzej 650KM przy zmianie turbiny i sprzęgła - uważam iż 550-560KM to już dla mnie duzo na jedną oś w 1500kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździełem dzisiaj m3 i musze powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Autem można jeździć bokiem i na tor a z drugiej strony jest komfortowy. Respekt.

 

niestety na x5m nie było już czasu a byłem ciekawy jak się jeździ.

 

gdyby ktoś był zainteresowany jest jakś event bmw i są dwa miejsca wolne moge dac info jak ktos chce. ja nie moge jechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździełem dzisiaj m3 i musze powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Autem można jeździć bokiem i na tor a z drugiej strony jest komfortowy. Respekt.

 

niestety na x5m nie było już czasu a byłem ciekawy jak się jeździ.

 

gdyby ktoś był zainteresowany jest jakś event bmw i są dwa miejsca wolne moge dac info jak ktos chce. ja nie moge jechac.

 

Gdzie ta impreza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
moich aut nie uzywam na torach wyscigowych :) 30 maja bede na torze ale place 600Euro i upalam M6. Co do mocy to miałem jeszcze dwie opcje 580KM 820NM Manharta lub powyzej 650KM przy zmianie turbiny i sprzęgła - uważam iż 550-560KM to już dla mnie duzo na jedną oś w 1500kg.

 

Rozumiem, generalnie chodzi mi o to, że masz bardzo szybkie auto, które byłoby w stanie pokazać swój potencjał na tak wymagającym obiekcie jak Północna Pętla.

550 czy 650 to podejrzewam bez różnicy, auto musi być konkretnie narwane.

Trzeba solidnie ogarniać, żeby umieć wykorzystać potencjał.

911TS to dopiero baza do usprawnień :mrgreen:

Daj znać co wykrzesałeś z M6 na Poznaniu :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

wujek ostatnio wpadła mi M6 cabrio w oko prawie nówka - miała 2015r 3 tys przebiegu pełne wyposażenie tylko kolor pedalski fioletowy - za to środek super - cała skóra brązowa.

Czekam na koniec roku koło października chce TTS lub M6 cabrio jeśli coś się znajdzie nowe w dobrej cenie :) znajomy mnie namawia na nową Honde NSX okolo 590KM lub na nowy model BMW serii 9

http://motofilm.pl/2016/05/koniec-z-bmw-6-gran-coupe-i-6-cabrio-wchodzi-nowe-bmw-serii-9/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.