Skocz do zawartości

M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45


maja22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
tak daje gwarancje - mam malutki jeden blad w sterowniku ( ja nic nie wiedzialem/nie widze tylko jak bylem w ASO to powiedzieli ze czasami wyskakuje jeden alarm code 121202)- manhart w ciagu kilku godzin zadzialal i daje nowy box a do tego pelna diagnoze auta, jesli sie jaki cokolwiek zapali z bledem - firma zapowiedziala ze zwraca kase( lub znowu zmiana boxa na moje zyczenie- to co mialem kiedys z AC schnizer-em to roznica ogromna na korzysc manhart-a - tu widac jakos :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 856
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe z ACS, czy miałeś pecha do handlowców czy co się podziało.

Ponieważ generalnie daje gwarancje do 100 000km/2 lata jak montuje się np. ich box.

 

Chociaż z drugiej strony, potem im coś udowodnić to inna para kaloszy :wink:

 

Poza tym fajny, odważny projekt. Oby więcej w Polsce takich realizacji - dla właściciela. Większośc ludzi boi się cokolwiek zrobić bo potem jeszcze ktoś coś źle pomyśli i biedacy nie sprzedadzą auta! :duh: :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
... moj dawny 535xd f10 ze zmianami nawet w sterowniku jak sprzedawalem to 2 tyg czekania, nawet salon BMW dawal oferte - jesli auto po zmianach u pana kwalskiego to nie wiadomo co tam piszczy ale jak sie laduje duza kase przy wspolpracy z BMW ASO to mysle ze warto o takie cos sie pochylic . Nie zamierzam sprzedazy auta po 2 latach jeszcze mam otwarty projekt wiec duzo jest przede mna :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziwisz się? Też bym nie kupił takiego samochodu po przeróbkach i po okresie gwarancji.

 

To jest wlasnie standardowe podejście Polskiego kupującego.

A nie uważasz ze skoro ktoś wkłada duże pieniadze w auto to bardziej dba, lepiej serwisuje itd. ?

Dobry tuning/modyfikacje powinny zwiększać wartość a nie zniechęcać.

 

Mam kilku znajomych którzy mieli mocno modzone auta, i długo sie z nimi bujali w PL.

Za to na mobile.de poszły w ciagu kilkunastu dni za większe pieniadze. Zachód to docenia.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowy Kowalki kupuje auto za max środków jakie posiada na taki wydatek i mysli jak kupić, żeby jak najmniej potem włożyć w naprawy (czyli ma być od dziadka niemca z przebiegiem max 150 tys po 10 latach jeżdżone co 2ga niedziele do kościoła) :mrgreen:

 

Tutaj mamy auto dla funu, dla mnie bardzo fajna relacja, jeśli kiedyś przyjdzie mi do głowy wtopić nadmiar gotówki w zabawkę to drogi modów będa przetarte :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

auto nie ma innego wlasciciela niz ja - wiec firma/bank leasing nic nie ma do powiedzenia. Co do gwarancji to oprocz boxa wszystko ( wydech, hamulce itd.) jest zwawsze analizowane pod katem gwarancji i ASO twierdzi ze na wymieniony element nie ma gwarancji - bo to nie ich element ale na auto gwarancja zachowana. Co do boxa- bylo juz tyle postow na forum, szkoda pisac - tylko zaznaczam nie jest to Vbox za 1500 zl tylko 15000PLN. co do modow to jest box z programem najslabszym 515HP a ze wyszlo 540HP to tylko zasluga modelu - wiem ze mozna by podciagnac do 600KM ale to box i trzeba byc ostroznym .... bo moze ktos kiedys to kupi :).

 

co do sprzedazy- a z skad bedzie wiadomo czy byl zamontowany BOX a go przy odsprzedazy nie ma?????? zwykly kowalski a nawet serwis nie bedzie wiedzial....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nastepny fajny projek Manhart w USA http://f80.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1077194

... ale moj wydech jest o wiele lepszy jak bedzie czas to umieszcze na forum jak fajnie strzela wydech :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no brzmi ten wydech :D :D :D , @maja kiedy Twoj uslyszymy :) ?. chyba ze juz gdzies byl i przeoczylem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
no brzmi ten wydech :D :D :D , @maja kiedy Twoj uslyszymy :) ?. chyba ze juz gdzies byl i przeoczylem ...

 

 

... no przekaze wam bo fajnie gra - tylko teraz ferieee.... nie mam autka przy sobie. Szkoda ze nie nagralem jak seria chodzi bylo by porownanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Każdy wie co i jak jest z boxem jest do wykrycia. Natomiast jeśli usterka jest na tyle nie duża, box odłączasz i przez ok. 1 miesiąca jedzisz później zgłaszasz usterkę . To tylko takie gdybanie ale co można zrobić. Zycie się ma jedno :D

 

dokładnie :cool2: , jednak jak się zepsuje to finansowo możesz liczyć na siebie lub ewentualnie na tunera, że MOŻE :wink: będzie partycypował w naprawie ale i tak warto :cool2: :cool2:

 

w oficjalnej gwarancji zbyt dużo się nie zmieniło (jeżeli to tylko na niekorzyść Klienta :wink: ), tak to wyglądało w 2010 w przypadku nowego auta:

 

"...........

 

Bawaria Motors Sp.z 0.0.

 

Warszawa 21.05.2010

Sz.P. AO

 

Dotyczy samochodu BMW 330D o numerze VIN : WBAPR…………….

------ ------- - -.; -------~--

Szanowny Panie.

Powodem utraty gwarancji w w/w pojeździe jest dokonanie zmiany w

oprogramowaniu sterownika silnika bez zgody gwaranta. Stanowi o tym zapis w warunkach

gwarancji w punkcie 9 "Gwarancja nie obejmuje dokonywania bez zgody Gwaranta zmian w

pojeździe wpływających na jego parametry techniczne, montażu urządzeń ingerujących w

jego układ elektryczny. .."

Modyfikacja dokonana w Pańskim pojeździe w znacznym stopniu zwiększa moc i

moment obrotowy silnika.

W związku z tym, utrata uprawnień gwarancyjnych dotyczy:

Układ przeniesienia napędu (silnik wraz z osprzętem, skrzynia biegów, wał napędowy,

półosie napędowe, przekładnia napędu jak również zawieszenie zespołu napędowego)

Elektronika pojazdu (sterowniki i magistrale przewodowe)

 

.... "

 

tak to wygląda oficjalnie ale i tak jak stać cię na takie auto i potrzebujesz modów do szczęścia to warto :cool2: tak jak napisałeś "życie ma się jedno" :cool2: :cool2:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra, nowe auto i po gwarancji.. Nie widzę sensu zakupu takiego samochodu jeśli osiągi oferowane przez producenta kilka miesięcy po zakupie są niezadowalające (wiem, wiem zawsze będzie mało, ale bez przesady). Imo trzeba było celować w m6 albo w 911 turbo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

no wlasnie mialo byc m5 nowe ale po jedzie testowej i przy zakladanych modyfikacjach zdecydowalem sie na nowe m3 - co do gwarancji to nawet jesli silnik bedzie do wymiany to roznica pomiedzy m3 a m5 pokryje strate :) heee

 

sluchaj inni kupuja autko i trzymaja w garazu dla szpanu ja sie ciesze to co daje BMW a nawet lepiej :) ZYJE SIE RAZ a gwarancje wiesz gdzie mam .... :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mialo byc m5 nowe ale po jedzie testowej i przy zakladanych modyfikacjach zdecydowalem sie na nowe m3 - co do gwarancji to nawet jesli silnik bedzie do wymiany to roznica pomiedzy m3 a m5 pokryje strate :) heee

 

sluchaj inni kupuja autko i trzymaja w garazu dla szpanu ja sie ciesze to co daje BMW a nawet lepiej :) ZYJE SIE RAZ a gwarancje wiesz gdzie mam .... :cool2:

 

 

w koncu ktos na forum z ludzkim podejsciem do tematu :)

jakby co to tylko pieniadze... fun jaki mozna za nie kupic jest niepoliczalny :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

.... warunki pogodowe nie pozwalaja oraz praca do pomiarow mojej M3 prezentuje ciekawy artykol AutoBilt -sportcars:

 

http://i112.photobucket.com/albums/n186/wojciechmatysik/P1430398_zpsnkfbt7ov.jpg

http://i112.photobucket.com/albums/n186/wojciechmatysik/P1_zpscxhlctud.jpg

http://i112.photobucket.com/albums/n186/wojciechmatysik/P3_zpsykvidwfb.jpg

 

wiec moje 541KM i 730Nm powinny pokryc sie z wynikiem M4 Versus

 

dla porownania :

 

4th place: BMW M6 GC Competition (3,9/5 stars) - The least comfortable and the most emotional car in this quartet.

 

0-100 km/h: 3,9 s

0-160 km/h: 7,9 s

0-200 km/h: 11,9 s

0-250 km/h: 18,4 s

Quarter mile: 11,93 s

 

3rd place: Porsche Panamera Turbo (4,0/5 stars) - Unmatchable cornering abilities, worst price-to-power ratio.

 

0-100 km/h: 3,7 s

0-160 km/h: 8,3 s

0-200 km/h: 12,9 s

0-250 km/h: 22,5 s

Quarter mile: 11,84 s

 

2nd place: Audi RS7 Sportback (4,1/5 stars) - Best price-to-power ratio, great straightline performance.Audi RS7 Sportback

 

0-100 km/h: 3,6 s

0-160 km/h: 8,0 s

0-200 km/h: 12,5 s

0-250 km/h: 20,5 s

Quarter mile: 11,78 s

 

1st place: Mercedes-Benz CLS63 AMG S (4,2/5 stars) - Brutal fast on the straightline, gives you the best everyday usability and high emotions.

 

0-100 km/h: 3,6 s

0-160 km/h: 7,8 s

0-200 km/h: 11,7 s

0-250 km/h: 19,0 s

Quarter mile: 11,67 s

Sachsenring laptimes:

 

1:37,84 min - Porsche Panamera Turbo (520 hp)

1:38,69 min - Mercedes-Benz CLS63 AMG S

1:39,08 min - BMW M6 Gran Coupé Competition

1:39,57 min - Audi RS7 Sportback

Edytowane przez maja22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.