Skocz do zawartości

M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45


maja22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 856
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje pierwszej eFki eMki na forum :8)

Biała dla mnie idealna :cool2:

Kupując nowe na pewno bym wybrał ten kolor chyba że coś z palety indywidual.

 

Auto kupiłeś konfigurowane pod siebie czy ze stoku BMW?

Masz ceramiczne hamulce?

 

Jeździłeś poprzednim M3 e9x?

Masz porównanie? Jak tak to opisz czy duży przeskok bo jestem strasznie ciekaw :twisted:

 

Ja już nie mogę się doczekać przetestowania nowego modelu.

 

PS: wybierasz się? ... http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=223666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

... autko 2 dni mialo odpoczynek - co do modyfikacji w ciagu 12-14 m-ce to :

 

do 1 m-ca: malowanie na kolor fortepianowy czarny : przedni grill, M3 lezki tzw. boczne oskrzela lewy/prawy bok, lusterka zewnetrzne,

co do progow zewnetrznych - mam dylemat co zrobic aby podkreslic styl M3 ??? moze wy cos doradzicie???

 

do 5 m-cy: nowe felgi rozmiar 19-20 cali

 

do 14 m-cy nowy wydech oraz chip( delikatny do wartosci 500-520KM) - jesli przedluze gwarancje to bedzie to renomowany chip-box

 

Co do skrzyni PDK . Ma 3 ustawienia ( effective, sport, sport+ ) na ustawieniu pierwszym ma charakter taki sam jak ZF8 ustawienie NORMAL. Pozostałe polaczenie silnik ( ustawienie obrotow sport lub sport+ ) oraz skrzynia PDK ( ustawienie sport lub sport+ ) to istny diabel - juz wiem dlaczego przy skrzyni manual wyniki sa gorsze - nikt lepiej nie wykorzysta potencjal silnika niz skrzynia PDK ( i nie sa tez to moje wypowiedzi - twierdza to tez niezaleznych PL rajdowcy ).

 

Czy wybieram sie na zlot - jesli uda mi sie przelozyc zaplanowane wakacje to wpadne na 4-5h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kombinuj za bardzo z ulepszaniem wygladu bo zrobisz wies. Na poczatku tez chcialem kombinowac, ale latwo zepsuc ogolny wyglad auta. Ewnetualnie delikatna modyfikacja typu nerka i nic wiecej. Zostaw lusterka w spokoju. To jest M a nie jakies m performance z silnikiem 2.0

 

Skrzynia M3/M4 jest ta sama co w M5/M6

 

jesli zrobisz modyfikacje na silniku to od razu tracisz gwarancje

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

co do chipowania to wiem, to jak jest gwarancja jest tylko opcja box( tylko nie box na dach :) )

co do malowania to masz racje robie to delikatnie wlasnie okleilem na czarno lusterka i jest ok

 

 

same felgi powinny zalatwic cala sprawe wygladu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co, jak ktoś ma kompleksy, to musi "czepnąć" słabszego, żeby się lepiej poczuć :mrgreen:

 

To, że ktoś jeździ e36 to nie znaczy, że ma jakieś kompleksy albo, że ma zły gust. Dobrze, że posiadacze starszych modeli wypowiadają się i wyrażają swoje opinię w działach nowych modeli, właśnie bez kompleksów. Chłopak ma pasje i interesuje się motoryzacją. Może kiedyś kupi sobie taką albo inną emkę czego mu życzę.

 

 

Wracając do tematu to gratuluje pierwszej nowej emczy na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co, jak ktoś ma kompleksy, to musi "czepnąć" słabszego, żeby się lepiej poczuć :mrgreen:

 

To, że ktoś jeździ e36 to nie znaczy, że ma jakieś kompleksy albo, że ma zły gust. Dobrze, że posiadacze starszych modeli wypowiadają się i wyrażają swoje opinię w działach nowych modeli, właśnie bez kompleksów. Chłopak ma pasje i interesuje się motoryzacją. Może kiedyś kupi sobie taką albo inną emkę czego mu życzę.

 

 

:lol: :lol: Mam nadzieję, że to była ironia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,

Znam A osobiście i braliśmy się z jego TDS'em po małym programie, jest lekko z przodu ale to dlatego bo ja jeszcze kolektora z M50 do mojej 328i nie wsadziłem.

 

Maja pewnie pomylił PDK z DKG :) - ale znaczy to samo - prawie :)

Licze że uda się wpaść na zlot do ułęża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu...

 

Musze przyznać, że siedzenia w M3/M4 miażdżą, nigdy bym nie pomyślał, że bedą wygodniejsze niż w F10. Jak wsiadam do 2.0d teraz, to mam wrażenie, jakbym siedział na taborecie :mrgreen:

 

maja --> wrzuć fotki po malowaniu, chętnie zobaczę efekt :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.