Skocz do zawartości

E38 735i 1998 WBAGG410X0DN60923


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym autku:

http://otomoto.pl/bmw-735-lift-skory-navi-business-pakiet-chrom-C33665152.html

 

Rozmawiałem wstępnie to facet jest rzeczoznawcą i bardzo dobrze nawija makaron na uszy.

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S261A SEITENAIRBAG FUER FONDPASSAGIERE Poduszka bocz. pasaż. na tyln. siedz.

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S307A LM RAEDER/RADIALSPEICHE 61 Blokada bezpieczeństwa do bagażnika

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S345A CHROME LINE INTERIEUR Wyposaż. wewn. Chrome Line

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S415A SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE Roleta przeciwsłoneczna tylna

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S455A AKTIVSITZ FUER FAHRER/BEIFAHRER Regul. fotela elektr., strony kierowcy

S456A KOMFORTSITZE ELEKTRISCH VERSTELLBAR Fotel komfort z pamięcią

S464A SKISACK Worek na narty

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S495A 3. KOPFSTUETZE HINTEN Pas bezp. trzypunkt. i zagł. tył środek

S500A SCHEINW.WASCHANL./INTENSIVREINIGUNG Inst.czyszcz.refl./Czyszcz. intensywne

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S549A FUNKUHR Exklusiv-Uhr

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S624A KOMPLETTVORB. BMW HANDY (SIEMENS) Instalacja słuchawkowa dla sieci C

S670A RADIO BMW PROFESSIONAL Radio BMW Professional RDS

S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk.

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria

S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

 

Wyposażenie seryjne

 

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S202A STEPTRONIC Steptronic

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

 

Information

 

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S602A BORDMONITOR MIT TV Monitor pokładowy z TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto 16 lat wiec średnie kilometry to 12 tys na rok :mrgreen:

Nie róbcie siary na tym forum ,powtarzam ze do polski trafiają auta najtansze bo na nich da sie zarobić

Te droższe lepsze wogole tu na forum nie trafiają taki jest ten dział :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przebieg przestałem już jakiś czas temu patrzeć.

Szczególnie, że w opisie jest: od pierwszego właściciela-policjanta. Jak wiadomo policjant musi być formie więc nie ma mowy o 200 kg ponadto wiadomo, że wolał się wozić radiowozem więc 7 jeździł tylko do kościoła i na wakacje. :lol:

Facet ma tak 4-5 aut wystawionych na aukcjach.

Rozmawiałem z nim to jest rzeczoznawcą i ma gadane, bardzo chętnie opowie jak to chce być uczciwy i się nie bawi w klepanie aut i przekręcanie liczników bo się mu nie opłaca.

Jak ktoś widział czy nie stoi któryś raz z kolei albo ma jakieś konkretne uwagi to dawajcie, bo pewnie w weekend pojadę oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijałem ją kilka dni temu i rzuciła mi się w oczy, bo wygląda całkiem przyzwoicie. Nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć, bo nie oglądałem jej dokładnie. Stoi w mojej okolicy.

było:

e30 2,0i touring /e30 1,8i coupe /e30 2,5i sedan / e36 323i coupe / e39 523i sedan / e39 525i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie możesz nawet zamawiać sobie w ciemno, bez zdjęć, na słowo handlarza, które wiadomo cenniejsze od złota a na pewno będziesz zadowolony, jak mam możliwość coś sprawdzić to czemu nie skorzystać.

 

Jak dla mnie to najlepiej jechać i obejrzeć auto na żywo i tyle w temacie jak będziesz po oględzinach to możesz wtedy coś napisać o aucie bo takie dzwonienie i rozpytywanie i tak ci nic nie pomoże takie jest moje zdanie. A po drugie to samochód ma 16 lat i trzeba się liczyć prędzej czy później z jakimiś naprawami. Jak dla mnie auto fajnie się prezentuje i widać że nie jest zmęczone nawet jak by miał 300 tys to i tak warto obejrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powracając do temu trochę pogrzebałem (dostałem zdjęcie briefu) i jutro zadzwonię do niemieckiego właściciela tego auta i może będzie coś wiadomo. :idea:

 

Ciekawi mnie co ci powie Niemiec :mrgreen:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto 16 lat i za 18k pln, ja bym dzwonił od razu do niemieckiej ambasady, później do właściciela niemieckiego, później wziął ją do ASO niemieckiego na dwa dni testów i dopiero później do polskiego ASO, następnie rozważałbym kupno :cool2:

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto 16 lat i za 18k pln, ja bym dzwonił od razu do niemieckiej ambasady, później do właściciela niemieckiego, później wziął ją do ASO niemieckiego na dwa dni testów i dopiero później do polskiego ASO, następnie rozważałbym kupno :cool2:

 

Nie no, pewnie, lepiej zaufa słowom handlarzyny cwaniaka i obudzić się dnia następnego mając na podjeździe dwie tony złomu, ewentualnie dwie bmki - przednią i tylną.

 

 

I po co ta ironia? Co ciebie to obchodzi jak ktoś chce sprawdzić auto. Każdy ma swój system według którego postępuje, a ty próbujesz z niezrozumiałych względów krytykować taki sposób.

 

I w tym wypadku tylko można poprzeć te słowa.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawni jesteście czasami, współczuje tylko tym sprzedawcą, którzy muszą Was wysłuchiwać :D.

 

Każdy kto ma łeb na karku, bierze auto do serwisu nieautoryzowanego BMW na sprawdzenie i tyle. Ludzie szukają starych luksusowaych aut, chociaż nie zdają sobie sprawy, że ich na nie stać. Kupno za 18k pln to jedno, ale żeby zdrowo esploatować takie auto potrzebujesz drugie tyle przez następny rok. No chyba, że nikomu nie przeszkadza, że tu coś stuka, tu coś nie działa...

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to chce zrobić ale po co mam płacić za przejazd i jeszcze serwis ok. 300 zł w sumie, gdzie Niemiec może mi powiedzieć w pierwszym zdaniu, że rozpierdzielił się na drzewie i mam 300 zł w kieszeni - koszt połączenia.

Autem będę robić 8-10 tys. rocznie i to w większości trasy, więc żebym wydał drugie tyle na auto to przy każdym przekręceniu kluczyka musiało by coś wychodzić (co nie znaczy, że nie będzie trzeba w nie wpakować trochę siana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej, to auto już na dzień dobry będzie miało na pewno jakieś wady. Pytanie jak bardzo Ci to przeszkadza, bo wiesz tutaj są ludzie, którzy jeżdżą tak długo aż im się coś nie urwie i wtedy już trzeba naprawić. Z takim podjeściem to pewnie nawet 100 zł nie wydasz.

 

16 lat i seria 7, gwarantuję Ci, że będziesz miał trochę wydatków. Czas niestety zabija samochody.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części masz rację, ale jak kogoś oprócz stanu technicznego interesuje historia auta? To są tylko pozornie dwie inne sprawy, a ile razy łączą się one w jedną całość. Zgadzam się z tym, że jak kogoś nie stać na jakieś auto, to niech dozbiera albo zacznie od niższej półki. Ale cóż, nasi handlarze dają takie "okazje" które niektórzy łykają jak pelikany rybę. Dla mnie osobiście historia auta jest bardzo ważna i jeśli mogę ją prześwietlić, to tak robię. Ot tak dla dobrego samopoczucia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że przy zakupie auta (w Twoim przypadku gdy będziesz sprzedającym) 95 % kupujących zwraca szczególną uwagę na historię i pochodzenie auta i tego niestety nie zmienimy. Sam szukając auta dla siebie w pierwszej kolejności prześwietlam auto pod kątem historii i pochodzenia, dopiero później stan techniczny, itp. Z reguły jest niestety tak, że jak historia auta to jedna wielka niewiadoma, to stan techniczny tym bardziej. Ale to jest reguła, od której czasami też zdarzają się wyjątki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze auto sie kupuje zeby jeździło a nie naprawialo przez cały rok :duh:

Jakies paranoję to słyszę :duh:

Kupuje auto dobre a nie grata do remontu .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.