Skocz do zawartości

jest ktos kto ma 535??


Dixi

Rekomendowane odpowiedzi

czesci to ja mam od cholery szcegolnie do e28 ale zaslepek nie mam:(

hmm a ktos wie cos o pakiecie aerodynamicznym do E28 czy byl tylko jeden rodzaj czy wiecej?? i w jakich wersjach silnikoweych byl wiem tylko ze napewno nie w M535 535i i w M5 moze ma ktos jakies onfo na ten temat??

skladal on sie z tylnego spojlera pod zderzakiem z przedniego i progow bocznych jak narazie widzialem je tylko w 528i.. pytam z ciekawosci bo ma takowy ze znaczkami BMW...

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Według ETK to były dwie dokładki pod przedni zderzak i zderzk przedni i tylni M-Technic http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=4171&mospid=47218&hg=51&fg=15

oraz nakładki na brogi i nakładki na błotniki M-Technic http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=4171&mospid=47218&hg=51&fg=20

Jednak widziałem komplet ospoilerowania na E28 które różniło sie od orginalnego M-Technica. Moze kojazysz taką fotke z netu. Czerwone E28 528i (miało właśnie takie ospoilerowanie). foto było zrobione od tyłu. Miała Alu 16" z E32/34 (pajeczyna), a z tyłu na klapie miała spoiler od Alfy 156

 

Pozdrawiam

OO==ll==OO


www.bmwauto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Wiem że w tym dziale to obowiązek i wcale nie zamierzam się z niego wymigać ale jak każdy z Was dążę do tego żeby mój samochód wyglądał bardzo dobrze.A to jak wiadomo pochłania dużo czasu i pieniążków.Dziś byłem u blacharza wstawia właśnie progi i naprawia podłogę.Chcę pomalować

cały samochód w związku z tym mam pytanie: pozostać przy polaris metallic czy zmienić ? Mam na myśli zmianę na kolor z palety barw ówczesnych bmw oczywiście.Doradżcie koledzy.Co do zaślepek na progach to ja też intensywni e poszukuję przednich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
a ja mam jeszcze pytanie z innej beczki ... mianowicie czy da się bez większych problemów e28 z m-pakietem przerobić na zwykłe ?

idzie bez problemu jak chesz to zagadj do mnie na gg 4638814

 

oki , dzieki to info mi na razie starczy . Po prostu mam Mke na oku a za cholere mi sie nie widzą te spojlery . Jak cos będę pytać o konkrety albo podjade do twojego taty bo mam blisko , z resztą kiedys bywałem u Rysia ;)

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.