Skocz do zawartości

Bmw 750 do 10000zł.


Bmw777

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tylko mile? Auto przekładka zawsze będzie tańsze. Wygląd auta można zrobić za 1-6tys zł w zależności jak mocno uszkodzone/zaniedbane jest auto. A ty chcesz kupić auto patrząc się na wygląd nie oglądając jeszcze ani jednej sztuki.

 

Widząc Twoje podejście kupisz pierwszą jaką pojedziesz oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się spytać czy Bmw 750il e38 ma naprawde tak wyśmienite zawieszenie i tłumienie naszych polskich dziur :) tak jak naczytałem się w internecie :roll: mam Jeep Grand Cherokee i on też fajnie tłumi polskie dziury ale nie moge go poruwnywać do Bmw 750il :( a moja e34-ka na nim wszystkie dziury czuć :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Jeepa to w nim tłumienie będzie o wiele lepsze. To całkowicie dwa różne auta. możesz pogadać z Cichym 525 z e36 on ma też takiego jeepa jakąś v8 i posiadał e39.

 

Na pewno e38 jest o niebo lepiej wyciszone, sztywniejsze lepiej się prowadzące po asfaltach. Ale na nierównej drodze logiczne że auto terenowe o dużych balonach, miękkim zawieszeniu lepiej tłumi nierówności.

 

Ogólnie te dwa auta są nieporównywalnie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się spytać czy Bmw 750il e38 ma naprawde tak wyśmienite zawieszenie i tłumienie naszych polskich dziur :)

 

Jak kupisz egzemplarz w tej kwocie, o której mówimy to będziesz mógł mówić, jak Mickiewicz: "wpłynąłem na suchego przestwór oceanu". Zawieszenie może być już lekko wypieprzone, przez poprzednich właścicieli :cool2: Żeby nie było, że zazdrość czy coś. Kupiłem E39 (520i) za 8, dołożyłem 8, a brakuje jeszcze z 3 :mrgreen:

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek, z tego, co czytam galerię E38 to ten samochód totalnie nie nadaje się na auto weekendowe. Kupujesz, a potem szukasz tylko okazji, żeby nim pojeździć i w ten oto sposób staje się autem codziennym :)

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy e39 nie chciał bym siadać do jakiegoś kompakta czy czegoś podobnego.

Dlatego dobrze mieć dość tanie auto w eksploatacji z dobrym spalaniem ( ja mam z gazem) I nie kombinuje by utrzymywać dwa auta tylko jeżdżę za małą kasę i co trzeba to się robi przy aucie. Źle nie jest. A nie rozbijam się jakimś wypierdkiem. Gdybym miał e38 tym bardziej nie chciał jeździć jakimś pryszczem bo w e38 jeździ się jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oponeo.pl

Ale nie licz na niskie ceny. Do 750 musisz mieć porządne opony. Firmy budżetowe to i tak powyżej 400zł za sztukę najtańszego/najmniejszego rozmiaru. Za oponę musisz wydać ok 470zł a i tak to nie jest z górnej półki.

Ja u siebie trafiłem na wyprzedaż i do takiej piąteczki jedna opona to 500zł ale letnia.

 

Felgi kup używki oryginały bo inne będą się giąć. Za nówki dobre zapłacisz dobre kilka tysięcy. I to spokojnie kilka. Felki jakieś na zimę kupisz za 60000-1,5 tys w zależności od wzoru. Lepiej kupić jakieś mocne alusy a nie stalowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Przypadkiem pod 750i nie wchodzą min 17' ? Tam przecież jest wiekszy zacisk z przodu, a jak patrze na swoją to w 740i pod 16' ledwo jest miejsce zeby się ciężarki zmieściły :D

 

W sumie to jest pytanie ogolne, bo chciałem sobie zmienić zaciski na takie z 750i.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio Zakup Kontrolowany i tam było Bmw 735i e65 :) czy w Bmw 750il e38 jest taki sam komfort jazdy czy lepszy od 735i e65 bo tam tą e65 zachwalano jak niewiem co :shock: i jeszcze jak wygląda sprawa z układem kierowniczym w obu samochodach :D nie chce zakładać nowego tematu dlatego pisze tutaj.

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.