Skocz do zawartości

Sprzęt audio i jakość dźwięków w bmw 6


banzaj1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem BMW 645 , ale mam problem z odtwarzaczem DVD. Prawdopodobnie jest zepsute, nie czyta nawigacji a gdy wkładam inną płytę nie daje żadnych oznak życia , nie próbuje odtworzyć płyty. Stąd tez mam pytanie, czy jeśli nie działa wejscie DVD może powodować to bardzo słabą jakość dźwięków gdy ustawione jest zwykle radio lub płyta CD? wydaje mi się, że nie słychać żadnych basów, a muzyka lecąca z głośników brzmi jak puszczona z telefonu, co jest nie tak?? Dodam, że mam podstawowe wyposażenie audio, ale nie możliwe żeby sprzęt w tym aucie tak słabo grał.Jak jest w waszych BMW??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Czytnik DVD sluzy TYLKO do odczytu plyt z nawigacja,/

Jak trudno uwierzyć zaledwie po kilku latach,że coś tak absurdalnego mogło mieć miejsce. Dziś zwykły telefon ma więcej możliwości niż wtedy cały ten "profesjonalny" :D multimedialny super drogi system. Głośniki na szczęście i wzmacniacz są ciągle niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dlaczego absurdalnego? To naped do odczytu plyty z nawigacja. Poza nim jest drugi na plyty CD i najczesciej zmieniarka w schowku na rekawiczki.

 

Chodzi mi o to że te wszystkie napędy, zmieniarki, systemy czytania smsów, nawigacje i inne z których BMW jest bardzo dumne i żąda za nie w sumie chyba ponad 20 tysięcy dopłaty w salonie, w dzisiejszych czasach wielokrotnie lepiej zastąpiłby po prostu przyzwoity tablet z LTE, dając możliwość ściągania wielu indywidualnych aplikacji, muzyk, radia internetowego, telewizji itp itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adventure, tak było, jest i będzie. Widzisz, w przemysle tez większość oprogramowania chodzi pod Windowsem XP albo Windows Server. Jakos nikt się nie garnie do wprowadzania 8/8.1. Patrzac na ceny systemow multimedialnych oferowanych przez produc entow samochodow i ich możliwości można się co najwyżej usmiechnac pod nosem. Przy ich poziomie to każdy taki samochod powinien mieć twardziela SSD tak z 500BG i wyswietlach Full HD.

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Chcialbym podpytac o zmiane naglosnienia z HiFi na Logic 7 ?

Wystarczy wymiana samego wzmacniacza czy konieczny jest caly komplet wraz z glosnikami ?

I kwestia czy warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że cały komplet gdyż Logic ma więcej głośników montowanych w całym aucie. Do tego dochodzi zmiana tapicerki albo ciecie otworów :nienie: Według mnie HI-FI całkiem nieźle sobie radzi, choć przyznam się że nie słyszałem Logica :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie ten hifi nie pierdzi jak sie da glosniej a przy logic 7 wydawalo mi sie ze bylo lepiej .

Do porwnania mialem 118d to tam byl dramat.

Czyli sama wymiana wzmacniacza nic tu nie da ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,

 

sama wymiana wzmacniacza nic nie da. Tzn może grałyby ciut lepiej ale tak czy siak LOGIC 7 ma nie dość, że inne to więcej głośników.

 

BTW. U mnie zarówno w odtwarzaczu DVD jak i czytniku nad nim działają MP3, co 2 płytki to nie jedna :) a do nawigacji mam "Janosika" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz e63 z 2006 ja 2003 więc mp3 to w tym aucie fabrycznie nie doswiadcze :(

A tak poza tematem Yanosik ma fatalna nawigajce...tyle razy sie zamotal ze wole jednak google maps ktore szybko sa aktualne a "janosik"przydaje sie idealnie do ostrzegania przez policja i mysle ze nie raz dupsko uratowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A tak przy okazji, jak odpalić TV?

Może się uśmiejecie, ale ja parę dni po zakupie próbowałem wrzucić córce jakiś film na DVD :D . Jak się domyślacie - nie poszło. Ale tuner TV wygląda jakby szukał jakiegoś pasma, tylko że nic nie może znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie i w paru innych nie można. Więc jeśli piszesz, że można to może rozwiń łaskawie temat.

mi z dvd tez normalnie czyta muzyke..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.