Skocz do zawartości

E46 330d kombi Zalane z prawej strony POMOCY!


Severo

Rekomendowane odpowiedzi

Po kazdym myciu auta na myjni lub po wielkiej ulewie pod dywanikami wykladzina jest mokra od strony pasazera i z przodu i z tylu. Szukalem juz lalem tez woda i nic macie jakies pomysly gdzie mam szukac? i gdzie tam sa jakies odplywy bo moze sa zatkane od strony kierowcy sucho wszedzie. Bardziej wykladzina jest przemoczona odziwo z tylu ale moze woda tak splywa. jak sie przylozy reke do wykladziny to bedzie cala mokra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij boczek drzwi i przyklej wygluszenia, pewnie na dole pusiło i wola splywa do srodka

 

znany problem, pisane bylo wiele razy na ten temat, uzyj szukaj

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wydaje sie byc ok... autko juz prawie wyschlo a dzis w nocy padalo dosc mocno i znowu pod nogami pasazera z tylu dosc duzo wody w sensie ze dywan jest mokry mocno a z przodu gdzies o polowe mniej ale tez ma wode w sobie...i dookola wszystko suchutkie niema sladu skad woda sie wziela odplywy drozne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego podklej maty wygłuszajace drzwi też tak miałem w mojej e46. problem zniknie od razu, ale pamiętaj żeby osuszyć wnętrze jeszcze dokładnie bo zimą możesz mieć problem z parującymi szybami. Na wszelki wypadek sprawdź wszystkie drzwi i podklej je specjalnym klejem do wygłuszeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nocy padalo dosc mocno i znowu pod nogami pasazera z tylu dosc duzo wody

Zapytam niegrzecznie... Czytasz co się do Ciebie pisze?

Też woda mi się lała do środka. Czy to po deszczu, czy myciu. Podklejenie i połatanie mat załatwiło problem do dziś. Co do suszenia to po prostu wykorzystać upał i to wyschnie. Wietrzyć auto kiedy tylko się da. Ja robię tak u siebie. Nawet teraz jak już jest sucho to przy upale uchylę szyby, czy nawet drzwi jak coś robię na podwórku.

 

Chcesz się przekonać jak dostaje się woda do auta to usiądź sobie tam gdzie leje się woda, a druga osoba niech leje wodą ze szlaucha po szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup klej do szyb bolla, oczyść stary klej z pod maty ochronnej w drzwiach, przyklej na nowo i ciesz się suchym autem. Miałem tydzień temu to samo i nie wierzyłem że woda wchodzi do auta po szybie i dalej środkiem drzwi. Upewnij się że odpływ z drzwi jest czysty (taki mały otworek na rogu.

 

http://www.tanie-lakierowanie.pl/639-946-thickbox/boll-klej-do-szyb-samochodowych.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.