Skocz do zawartości

325 TD... Nowy nabytek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niedawno zakupiłem sobie e 36 z silnikiem 2.5 TD o mocy 115KM. Od 2005 roku jeździ w kraju i był użytkowany przez starszego Pana.

 

Z wyposażenia :

 

- Poduszka kierownica

- Wspomaganie

- El. lusterka

- Central zamek

- Szyberdach

- Pół skóra

 

W czerwcu mam plan aby założyć lampy led z tyłu oraz przód Black Angel Eyes oraz halogeny do zestawu. No i oczywiście jakiś alus wpadnie.

 

http://images63.fotosik.pl/1004/8dfc043c35629c5fmed.jpg

http://images63.fotosik.pl/1004/d035d71cf07bbbfemed.jpg

http://images63.fotosik.pl/1004/7db473faf741dcb1med.jpg

http://images65.fotosik.pl/1007/4d1ba61125ccf346med.jpg

http://images62.fotosik.pl/1007/6f89d04a3d49f754med.jpg

http://images63.fotosik.pl/1004/b2258d4cab6205c9med.jpg

http://images62.fotosik.pl/1007/6d4091bb91d26f26med.jpg

http://images64.fotosik.pl/1006/b581a70984aef20fmed.jpg

http://images61.fotosik.pl/1004/0b1a514804ef5a94med.jpg

http://images64.fotosik.pl/1006/c88c547cb6bc10a2med.jpg

http://images62.fotosik.pl/988/405170e32c52a78dm.jpg

 

 

Model description 325td

Market Europa

Type CC11

E-Code E36 (4)

Chassis Limousine

Steering links

Doors 4

Engine M51D25 UL - 2,50l (85kW)

Drive Heckantrieb

Transmission manuell

Body color Dunkelgruen (289)

Upholstery Anthrazit Stoff 4-tuerer (0465)

Production date 22.06.1993

Assembled in München

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S169A Abgasnorm EU3 EU3 exhaust emissions standard

S242A Lenkrad Airbag Steering wheel airbag

S270A Breitere Bereifung Wider tyres

S400A Schiebehebedach handbetätigt Slide/tilt sunroof, manual

S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S465A Durchladesystem Through-loading system

S510A Leuchtweitenregulierung Headlight aim control

S556A Aussentemperaturanzeige Outdoor temperature indicator

S654A DAB-Tuner Radio Bavaria C III

L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany

S848A Erweiterter Kabelbaum Extended wiring harness

Edytowane przez mateusz18

Opublikowano
  • Autor

Vin wstawiłem właśnie. Zdjęć więcej wstawię jak będzie ładna pogoda.

 

Dlaczego odradzasz ringi i led?

Opublikowano
  • Autor
Aha okej. Rozważę sobie tą sugestię.
Opublikowano
  • Autor
Wstawiłem więcej fotek. Opinie mile widziane.
Opublikowano
Siedzenia są obszyte eko skórą?
Opublikowano

co do ringów hmmm są gusta i guściki ja tam mam i mi sie akurat podoba posiadam CCFL jest jeden minus ... mianowicie przetwornice umierają ( bynajmniej u mnie ) dośc często nawet jak lutuje na krótko wtyczki to i tak nic nie daje . Mam zamiar teraz kupić RGB (chyba tak to sie nazywa) te ringi nie dość ze sa wykonane z ssmd to zmieniają kolory a mi zależy na POMARAŃCZOWYM

co do foteli w eko skórze hmmm efekt fajny mam nadzieje ze i trwały

Opublikowano
  • Autor

No ta eko skóra już jest 9 lat lat w tym aucie odkąd wjechał do Polski więc długotrwały jest efekt bo nie ma żadnych przetarć ani pęknięć. Najgorzej jest jak jest upał to w aucie dochodzi do 45 stopni. :D . Te ringi ogólnie są fajne. Mi najbardziej zależy na tej zmianie bo moje są już takie zamulone.

 

A jak uważacie mam zostawić białe kierunkowskazy czy te pomarańczowe?

Opublikowano

jak zmienisz przód to tył też koniecznie ;P na białe ....aczkolwiek zostań przy pomarańczu

co do temperatury to doskonale Cie rozumiem :) ja od niedawna mam dwa przednie fotele w skórze zaczynam odczuwać uroki :P

Opublikowano
  • Autor

no tył też zmienię na inne lampy ale to z czasem.

 

Jutro wymiana tylnych amortyzatorów więc wstawię zdjęcie jutro jaki efekt jest.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Dziadziuś sobie lubiał chyba połupać jak taki piec w bagażniku :) Standardowo miała chyba malowane przednie błotniki co nie ?
Opublikowano
  • Autor
Piec ja włożyłem. Czemu malowane. Z książki serwisowej wychodzi że nie było nic robione.
Opublikowano
  • Członkowie klubu
To jeszcze ktoś wierzy książkom? :mrgreen:
ec2Wze6.jpg
Opublikowano
  • Autor

A dlaczego nie wierzyć jak ma książkę od samej fabryki do dnia obecnego. A po czym stwierdzacie że niby były malowane.

Powiedzcie mi jeszcze czym się różni wąska od szerokiej nerki bo słyszałem że były takie i takie.

Opublikowano
  • Członkowie klubu

Bo wytwórnia 99,9% takich książek znajduje się... na allegro.

Ja nic nie stwierdzam.

Przyjrzyj się nerom przed i po 96, a nawet chyba 95 to sam zobaczysz różnicę.

Bad%2520Boy%2520%252854%2529.jpg

Porównaj sobie.

ec2Wze6.jpg
Opublikowano
  • Autor
Aha okej. Wielkie dzięki za wyjaśnienie teraz już wiem. :)
Opublikowano
Z tym piecem żartowałem ;) a błotniki może tak światło pada i może mi się zdaje ;) powodzenia
Opublikowano
  • Autor

Aha. No z tego co wiem to nie byla malowana. Ale wszzystko możliwe w tych czasach.

:D

Opublikowano
heh, powiem Tobie że ja też myślałem że moja jest nie malowana, ale moj spec mechanik stwierdził, że malowany jest przedni blotnik i progi :)
Zielona Bestia E36 sedan: M43b16 1.6 102KM & Corsa 1.4 na podtlenku LPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.