Skocz do zawartości

E 46 Pomorze pomocy |WBAAT91020AT99869


Rekomendowane odpowiedzi

Mój błąd z tematem - poprawka.

 

Co do reszty komentarzy - kup se corse, lub ale tapicerka beka... Hm. Wydaje mi się że osobom, które chciałbym kupić i radzą się Was mają nadzieję na pomoc. A nie spuszczenie... Cóż...

 

1) http://otomoto.pl/bmw-318-uzytk-przez-kobiete-C32674504.html

 

Co do kompaktów są fajne. Na pomorzu z nim ciężko. Tutaj kolejny nad którym się zastanawiałęm - czytałem jednak że aut z Poznania i Gniezna się nie kupuje...

 

Na południe Polski w ciemno jechać trochę słabo. Tam jednak kompaktów jest więcej.

 

Z góry dziękuje tym, którzy nie zchejcą a odpowiedzą i pomogą.

Edytowane przez bulderman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniadze szukaj tylko compacta. Inna bude kupisz tylko przedliftowa, a jak ma byc diesel, to wiadomo ze lepiej dac sobie spokoj. W compactach 2.0 d to juz m47n. Ja rok temu kupilem naprawde zadbana sztuke z 2001r za 12k, jezdzi jak zloto, takze spokojnie cos znajdziesz, cierpliwosci

sprzedam:

amortyzatory tył Bilstein B6 F11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci pomogę bez vin. Najlepsza jest ta biała TDI :mad2: :mrgreen:

To prawda, szczególnie zachwyca tapicerka z przodu w szmacie a z tyłu w skórze lub pseudo skórze :norty:

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd z tematem - poprawka.

 

Co do reszty komentarzy - kup se corse, lub ale tapicerka beka... Hm. Wydaje mi się że osobom, które chciałbym kupić i radzą się Was mają nadzieję na pomoc. A nie spuszczenie... Cóż...

 

1) http://otomoto.pl/bmw-318-uzytk-przez-kobiete-C32674504.html

 

Co do kompaktów są fajne. Na pomorzu z nim ciężko. Tutaj kolejny nad którym się zastanawiałęm - czytałem jednak że aut z Poznania i Gniezna się nie kupuje...

 

Na południe Polski w ciemno jechać trochę słabo. Tam jednak kompaktów jest więcej.

 

Z góry dziękuje tym, którzy nie zchejcą a odpowiedzą i pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tośta pocieszyli chłopaka :cry2:

Nie jeździj zbyty daleko bo zawsze sprzedający ma coś do ukrycia i gdy zobaczysz zgoła inny stan techniczny to jesteś do tyłu z kasą za drogę.Handlarz o tym wie,że jak przejechałeś np.400km to masz dylemat,trzeba brać bo szkoda wracać na pusto.Ja max. pojechałbym do 150km. Pojedź z kimś kto się zna lub nawet z dwiema osobami,każdy może mieć coś do dodania lub coś zauważy.Sprawdzenie auta w jakimś warsztacie lub dwóch to podstawa,np.szarpaki,podłączenie pod komputer,stan blacharki...

Chłopaki dobrze piszą,że masz trochę kasy mało,bo może się okazać,że trzeba w auto na dzień dobry trochę włożyć,ale...

 

Numer podwozia WBAAT91020AT99869

Kod typu AT91

Typ 318TD (EUR)

Typoszereg E E46 (5)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji COMP

Układ kierowniczy LL

Drzwi 3

Silnik M47DU1

Pojemność skokowa 2.00

Moc 85

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor TITANSILBER METALLIC (354)

Tapicerka STOFF LASER/ANTHRAZIT (G7AT)

Data prod. 2003-06-11

 

Składanie Wyposażenie

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S262A KOPFAIRBAG Czołowa poduszka pow. ITS

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S315A HECKSCHEIBENWISCHER Wycieraczka tylnej szyby

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S753A YOUNGLINE Young-Line

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S778A EINSTIEGSLEISTEN "BMW INDIVIDUAL" Listwy wejściowe "BMW Individual"

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

 

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S886A HOLLAENDISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, holenderski

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że się nie pochwalił listwami "individual". Multifunkcji nie ma w VINie. Zabezpieczenie tylnej podłogi zabójcze :mrgreen: O braku paliwa nie wpomnę :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to w tym wszystkim,że można każdą padlinę sprzedać na naszym rynku.

Nawet policyjną bmke z innego tematu :cool2:

Żeby się ten interes kręcił to trzeba tylko takie szmaty sprowadzać bo inne nie są okazją dla takich durni szukających okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze trochę przesadził z durniami :mrgreen: ale wierzcie mi że jak oglądam te okazje to jeszcze gorzej bym nazwał tych co je tu wklejaja :mrgreen: ale wole sie powstrzymać .

Mase ludzi jest dosłownie pop........ Szukając 14 letniego auta w stanie jak nowym ale w cenie trupa :duh:

 

Dużo ludzi nie ma pojęcia ile kosztuje zadbane bmw nawet jak jest w połowie malowanie ale z oryginał przebiegiem i pełna historia serwisowa ,chcecie kupic auto 14 letnie zeby nic nie miało malowane :duh: a np dwa przypadki moj kolega Kupil w salonie nowego pasata po roku baba wjechała mu w bok bo nie zatrzymała sie na stopie i jak sprzedawał to auto to kupujący nawet nie zapytał o historie. Powypadkowisci no bo przeciez z salonu pl :mad2:

 

Drugi przypadek nowa skoda yeti dostała strżal w bok babę wyniosło na zakręcie po 1 miesiącu naprawy auto poszło w 1 dzien bo salon Polska znowu nikt nie zapytał czy bezwypadkowe :mad2:

 

L

Niestety ludzie nie mający kasy chcą jeździć zacwszelkaccene bmw a wystarczy np nowszy Ford czy opel i auto za taka kasę bedzie ok.

 

Polecam każdemu sprowadzanie trupow z niskim lubianym przebiegiem :cool2: telefon najlepiej wyrzucić żaraz po sprzedaży auta i spotkanie oczywiscie pod biedronka :cool2:

Napewno bedzie okazja dla klienta :cool2: /czytaj frajera :cool2: /jestvich naprawdę masa :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.