Skocz do zawartości

polerowanie NANO


kolonia1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje w lipcu oddać samochód do profesjonalnej firmy która poleruje samochód w nano technologii znalazłem Wrocławiu niby samochód będzie stal u nich do 3dni..Moje pytanie może ktoś z was polerował samochód w tej technologii jest efekt taki jak twierdza??? dodam ze koszt całkowity to 950zl w tym już jest ujęte polerowanie lamp..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Witam planuje w lipcu oddać samochód do profesjonalnej firmy która poleruje samochód w nano technologii znalazłem Wrocławiu niby samochód będzie stal u nich do 3dni..Moje pytanie może ktoś z was polerował samochód w tej technologii jest efekt taki jak twierdza??? dodam ze koszt całkowity to 950zl w tym już jest ujęte polerowanie lamp..

 

co to własciwie znaczy"polerowanie Nano", korekta lakieru? w warszawie korekta około 1500pln, powłokę sam możesz nałożyć...

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio jak za korektę, drogo jak za powłokę.

 

Więc dowiedz się co dokładnie będą robić.

Bo za korektę trzeba więcej zapłacić i pewnie o to chodzi, bo czytając to co napisałeś to w 3 dni nie będą myć i nakładać wosku. (chyba że bardzo dokładnie :mrgreen: )

205 1.9d 64km-> Q5 3.0D 240km -> Passat B4 1.9TDI 90km -> e90 320d 163km <- klik & I3s 2018 | Niezła fala..

http://www.motostat.pl/user_images/55143/icon5.png i spada... chyba uczę się jeździć eco..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie polerka całego auta wyszła 600zł .

 

Maszynka z allegrogo za 150zł , kąplet menzerna od 500 , 2500, do 4500 . Do tego trzy pady no i Cquartz.

Na początku było trudno i syfiło ale szybko się nauczysz . Trochę z tym roboty było ale jest 100000 razy lepiej niż było .

 

Jeżeli Ci się nie chce daj zarobić detajlerom :norty: na pewno będziesz zadowolony :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wszystko jest nano... Nano powłoki, nano pasty , nano proszki , nano jogurty.. Masakra.. No chyba że mają takie malutkie nano maszyny :D Taki nano Flex :D Wylewa się 2 krople na lakier i się dzieją nano cuda :D 9milionów nano maszyn jeździ na każdym cm2 ;)

 

Co do polerki za 950 zł z lampami to dobra cena. Tym bardziej ze lakier bwm najwdzięczniejszy do polerowania nie jest. A i pamiętaj że coś jeszcze na to położyć i by trzeba było. Jak nie "nano powłokę" to przynajmniej jakiś fajny wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie polerka całego auta wyszła 600zł .

 

Maszynka z allegrogo za 150zł , kąplet menzerna od 500 , 2500, do 4500 . Do tego trzy pady no i Cquartz.

Na początku było trudno i syfiło ale szybko się nauczysz . Trochę z tym roboty było ale jest 100000 razy lepiej niż było .

 

Jeżeli Ci się nie chce daj zarobić detajlerom :norty: na pewno będziesz zadowolony :cool2:

 

Ja osobiście polecam pasty Scholla - Odpowiednio S3 Gold, s17 i s40. Dużo lepiej mi się na nich pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem polerkę w firmie zajmującej się AUTODETAILINGIEM w Poznaniu. Jest to kilku stopniowe polerowanie z nałożeniem wosku. Miałem kilka poważniejszych rys i wszystkie udało się usunąć. Auto zostawione na 3 dni. Koszt nieco niższy niż pisze kolega. BMW zaraz po Mercedesie ma bardzo twardy lakier. Efekt jest bardzo dobry - POLECAM !!!

 

Jeśli chodzi o samą powłokę - ceramiczną lub kwarcową - to jest to zupełnie inny temat. Pozwala ona chronić lakier przez długi okres czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szampon NANO z tesco za 30zł :duh:

 

Kwarc to najlepsza powłoka według mnie . Daje szklisty efekt i po zimie, po dokładnym umyciu, woda nadal spływa jak zaraz po nałożeniu .

Połysk jest taki , że wieczorem moje monacoblue wygląda jakby był czarny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Mnie polerka całego auta wyszła 600zł .

 

Maszynka z allegrogo za 150zł , kąplet menzerna od 500 , 2500, do 4500 . Do tego trzy pady no i Cquartz.

Na początku było trudno i syfiło ale szybko się nauczysz . Trochę z tym roboty było ale jest 100000 razy lepiej niż było .

 

Jeżeli Ci się nie chce daj zarobić detajlerom :norty: na pewno będziesz zadowolony :cool2:

 

Ja osobiście polecam pasty Scholla - Odpowiednio S3 Gold, s17 i s40. Dużo lepiej mi się na nich pracuje.

 

a co myślisz o menzernie?

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Ja mam szampon NANO z tesco za 30zł :duh:

 

Kwarc to najlepsza powłoka według mnie . Daje szklisty efekt i po zimie, po dokładnym umyciu, woda nadal spływa jak zaraz po nałożeniu .

Połysk jest taki , że wieczorem moje monacoblue wygląda jakby był czarny .

 

w tym tygodniu bedę robił korektę :cool2: , a w sobotę cquartz uk poleci na całą budę :mrgreen:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie polerka całego auta wyszła 600zł .

 

Maszynka z allegrogo za 150zł , kąplet menzerna od 500 , 2500, do 4500 . Do tego trzy pady no i Cquartz.

Na początku było trudno i syfiło ale szybko się nauczysz . Trochę z tym roboty było ale jest 100000 razy lepiej niż było .

 

Jeżeli Ci się nie chce daj zarobić detajlerom :norty: na pewno będziesz zadowolony :cool2:

 

Ja osobiście polecam pasty Scholla - Odpowiednio S3 Gold, s17 i s40. Dużo lepiej mi się na nich pracuje.

 

a co myślisz o menzernie?

 

Jak najbardziej ok. To są bardzo subiektywne odczucia :) Cqaurtz bardzo ok ale jak dla mnie fajniejsze jest Ceramic Pro LIght, Koch Chemie 1K Nano lub coś z gtechniq.

Pamiętaj tylko przy korekcie, żeby dobrze zmywać poszczególne warsty past po wykończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jak najbardziej ok. To są bardzo subiektywne odczucia :) Cqaurtz bardzo ok ale jak dla mnie fajniejsze jest Ceramic Pro LIght, Koch Chemie 1K Nano lub coś z gtechniq.

Pamiętaj tylko przy korekcie, żeby dobrze zmywać poszczególne warsty past po wykończeniu.

 

dzięki za info :cool2: , bede robił pod okiem profesionalisty z kanar customs

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Gdybyście chcieli coś tańszego ale też mniej trwałego to polecam powłokę polimerową Sonaxa - Netshield. Trzyma się dobrze przez ok. 4-5 miesięcy, kosztuje ok. 65 zł (opakowanie wystarczy spokojnie na ok. 6-8 aplikacji). Odpychanie wody i brudu rewelacyjne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 1500zl ktore piszecie to koszt polerki? Bo rozmawialem z pewnym detailerem u mnie w okolicy i powiedzial mi 500zl za polerke. Tak teraz sie zastanawiam czy nie mowil o jednym elemencie czy o calym samochodzie ;D Polerka = korekta lakieru? Czy na korekte lakieru sklada sie jeszcze dodatkowa usluga typu wosk itp.? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 1500zl ktore piszecie to koszt polerki? Bo rozmawialem z pewnym detailerem u mnie w okolicy i powiedzial mi 500zl za polerke. Tak teraz sie zastanawiam czy nie mowil o jednym elemencie czy o calym samochodzie ;D Polerka = korekta lakieru? Czy na korekte lakieru sklada sie jeszcze dodatkowa usluga typu wosk itp.? :mrgreen:

 

Tak polerka to korekta. Z reguły jest to jakieś podstawowo zabezpieczenie średniej klasy woskiem : np collinite etc.

 

Żadna szanująca się firma nie zrobi Ci pełnej polerki auta za 500 zł bo trzeba opłacić : ludzi, podatki, pasty, pady , prąd, wodę lokal i dziesiątki innych kosztów i za dużo z tego nie zostanie a jest to robota na kilkanaście godzin.

Pytanie jeszcze ilu etapowa miała to być krekta. Bo co innego zrobić środkiem AIO a co innego pełna 3 etapowa korekta zajechanego automatami lakieru.

 

1200-1500 jest to wg mnie normalna cena korekty lakieru a robiąc to taniej możesz przeżyć szok szczególnie w słońcu na ciemnym lakierze po 2 myciach :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi to jedna osoba i faktycznie autko zostaje na weekend. Jest to mala miescina moze dlatego takie ceny. Widzialem jego prace na zywo i na fb sa fotki i roznica jest spora.

To już trochę co innego aczkolwiek cena jak na taka ilość roboty jest i tak bardzo niska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.