Skocz do zawartości

luźny pedał sprzęgła


plesniak8

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem sobie e 36 316 i co chwila cos sie dziej teraz musz wumienic praktycznie cale zawieszenie sprezyny amorki i cos tam od wachaczy ale ogolnie mam problem i prosze pomozcie mi bo niemma pojecia

Wsiadam do auta wciskam pedal sprzegla a on mi w pad do srodka sprzeglo wogole nie dziala pedal chodzi luzno w dol i w gore prosze pomozcie mi co mam zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzno chodzi ale chociaz cos tam jak by ciaglo ale praktycznie nic plyn mam chyba w porzadku bo mi sie kontrolka zadna nie palila ale jeszcze sprawdze jutro dzieki za zainteresowanie a jak mam sprawdzic czy to nie wysprzeglik czy cows takiego heheh ???? jeszcze raz dzieki i czekam na odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Globoos,wasza złośliwość ,koledze trzeba pomóc ,a ty co?

Mój kumpel miał ten problem, z yym,że u niego na początku lekko ciągnęły biegi-skończyło się na wymianie i pompy i wysprzęglika...

Ja to nie mam takicz problemów- :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ginx1: bo prawda jest taka że ludzie kupując auto nie patrzą na stan techniczny tylko na cene. Przy obecnym zatrzęsieniu aut na rynku każdy potencjalny kupujący zaczyna od tego ile można zbic cene nie patrząc na to ile ktoś włożył w pojazd. Po prostu wychodzą z założenia że lepiej taniej kupić bo po co płacić komuś za jego robotę, niestety okazuje się że to złudne oszczędności bo wkrótce po zakupie zaczyna się coś sypać i jest :cry2: i i tak trzeba wyłożyć kase samemu. :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ginx1: bo prawda jest taka że ludzie kupując auto nie patrzą na stan techniczny tylko na cene. Przy obecnym zatrzęsieniu aut na rynku każdy potencjalny kupujący zaczyna od tego ile można zbic cene nie patrząc na to ile ktoś włożył w pojazd. Po prostu wychodzą z założenia że lepiej taniej kupić bo po co płacić komuś za jego robotę, niestety okazuje się że to złudne oszczędności bo wkrótce po zakupie zaczyna się coś sypać i jest :cry2: i i tak trzeba wyłożyć kase samemu. :twisted2:

 

 

Święta prawda BaX. Nie ma tanich dobrych aut z pod marki BMW. Jeżeli są tanie, to przeważnie zajechane. Kupno takiego auta wiąże się z wielkimi wydatkami.

 

Pozdrawiam

Elkar

Na dobry początek E-30 stka 1.6 M40...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.