Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze raz ja :)

Bardzo mocno zastanawiam się czy jechac zobaczyć to auto (mam ok 300km w jedna strone;/)

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6yLoLR.html

 

Przebieg na 99% prawdziwy..2 letnie sprowadzone z przebiegiem 80k. Gościu zarzeka się że robił po ok 12k rocznie a kupił diesla bo uważa że silnik dużo lepszy niż benzynowy. Można zawierzyć ? (wpisy na gov się zgadzają w tym że jeden wpis był zrobiony z błędem ale podobno wszystko wyjaśnione na papierze)

Zawieszenie 4 miesiace temu wymienione na M pakietowe.. zastanawia mnie dlaczego je robił skoro juz teraz sprzedaje..teoretycznie dlatego że rodzina się powiększyła ale przecież to sie nie dzieje z dnia na dzień.. :shock:

 

Ktos coś doradzi ?

 

Ew czy znacie może jakieś dobre stacje diagnostyczne w wawie albo czy jest może sens jechać z tą bmka do serwisu żeby ja sprawdzili ? Jaki mógłby być tego koszt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie 4 miesiace temu wymienione na M pakietowe.. zastanawia mnie dlaczego je robił skoro juz teraz sprzedaje..teoretycznie dlatego że rodzina się powiększyła ale przecież to sie nie dzieje z dnia na dzień.. :shock: ?

 

No właśnie 4 miesiące temu, przecież to kupa czasu, ja w ostatnim miesiącu włożyłem w auto jakieś 800zł (hamulce, sprężyny) mimo że w przeciągu dwóch tygodni znajdzie się na allegro, no i jeszcze czeka mnie jakieś 4 stowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ja :)

Bardzo mocno zastanawiam się czy jechac zobaczyć to auto (mam ok 300km w jedna strone;/)

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6yLoLR.html

 

Przebieg na 99% prawdziwy..2 letnie sprowadzone z przebiegiem 80k. Gościu zarzeka się że robił po ok 12k rocznie a kupił diesla bo uważa że silnik dużo lepszy niż benzynowy. Można zawierzyć ? (wpisy na gov się zgadzają w tym że jeden wpis był zrobiony z błędem ale podobno wszystko wyjaśnione na papierze)

Zawieszenie 4 miesiace temu wymienione na M pakietowe.. zastanawia mnie dlaczego je robił skoro juz teraz sprzedaje..teoretycznie dlatego że rodzina się powiększyła ale przecież to sie nie dzieje z dnia na dzień.. :shock:

 

Ktos coś doradzi ?

 

Ew czy znacie może jakieś dobre stacje diagnostyczne w wawie albo czy jest może sens jechać z tą bmka do serwisu żeby ja sprawdzili ? Jaki mógłby być tego koszt ?

 

Auto nie jest bezwypadkowe z tego co widzę. Jeśli mam być szczery to żaden cymes, z przebiegiem co prawda 240 tkm, ale w świetnej kondycji i bezwypadkową sprzedałem ostatnio na pewno nie gorzej wyposażoną za 32k...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie jest bezwypadkowe z tego co widzę. Jeśli mam być szczery to żaden cymes, z przebiegiem co prawda 240 tkm, ale w świetnej kondycji i bezwypadkową sprzedałem ostatnio na pewno nie gorzej wyposażoną za 32k...

 

Oglądałeś kolego to auto na żywo ?? że twierdzisz że nie jest bezwypadkowe ? czy masz szklaną kulę :mrgreen: ? Samochód jest warty tyle ile jest w stanie za niego w odpowiedniej chwili zapłacić kupujący... i dajcie już spokój z tym że ja sprzedałem za Tyle i tyle jakie to ma znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z prostego założenia - jeśli auto jest bezwypadkowe, to raczej sprzedający się tym chwali. Tu ani nie kliknięte, ani nie napisane. A dla osoby szukającej uważam, że jest to dobry komparatyw jeśli dowie się, za ile auta "chodzą". Zabrzmiałeś tak, jakbyś swoją też chciał wystawiać za jakąś napompowaną sumkę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tego że jest "napompowana sumka" ? każdy sprzedaje za ile uważa i na ile ceni , nie sprzeda ? rynek zweryfikuje ? trudno ! , ja sprzedałem 2005 rok za 35 tyś i co teraz mam oddać piątkę kupującemu ? a jak sprzedałeś całego lifta za 32 to nie obraź się ale jesteś .... :mad2: :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tego że jest "napompowana sumka" ? każdy sprzedaje za ile uważa i na ile ceni , nie sprzeda ? rynek zweryfikuje ? trudno ! , ja sprzedałem 2005 rok za 35 tyś i co teraz mam oddać piątkę kupującemu ? a jak sprzedałeś całego lifta za 32 to nie obraź się ale jesteś .... :mad2: :duh:

 

Oczywiście że każdy może sprzedać za tyle, za ile chce, natomiast moje zdanie miało trochę piętnować podejście co niektórych, trzeba mieć świadomość, że te auta już jednak kilka dobrych latek mają. Nie, dla wyjaśnienia, nie czułem się " :mad2: :duh: " po sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż BMW e90 320d 2008.09 177KM Sedan.Przebieg 147tys, auto kupione od sikory po 1 włascicielu. Zrobiłem nim 120tys km. Samochód w full opcji, tj.; skóra, automat, szyber, kierownica wielofunkcyjna, navi, xenon.. itp.

Samochodzik w kolorze białym z czarną nerką. Po wszystkich wymianach eksplo., Cena i zdjęcia dla zainteresowanych na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim.

 

Słuchajcie, paradoks jest taki, że wracam tutaj po równych 2 latach jak bumerang. Z jedną małą różnicą, w 2015 roku szukałem auta z budżetem 25tysięcy +/- 5 tysięcy, co czyniło te poszukiwania na równi z cudem.

 

Dziś szukam auta z budżetem 50tysięcy +/- 5tysięcy.

 

Sprawa jest prosta, jestem przy sprzedaży mojego obecnego auta i kwesta jest, ze szukam następcy.

Autem robie mało, bo około 10-12tysiecy kilometrów rocznie. Szukam mocnej, ponad 200konnej benzyny. Nie będe ukrywał, jestem wciąż młody i szukam auta, który da odrobinę frajdy na ulicy, ale też koszta mnie nie wykończą, stąd odrzuciłem m.in. Lancera Railarta.

 

Na chwilę obecną moi główni faowryci to Golf VI GTI i Scirocco 2.0, głównie ze względu na DSG. Jednak, szukam też w bok. Dlaczego nie 3ka?

Panowie, a moze i Panie. Konkrety szybkie. Czy znajde w granicach 50-55k, dobrą E90/92, zadbaną, z mocną benzyną? Jak kwestia skrzyni biegów? Nie ukrywam, że postanowieniem noworocznym był zakup auta z automatem, jednak nie wiem czy nie bać się eksploatacji w BMW?

Gdyby Bóg lubił przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bać się nie musisz ale DSG a automat BMW to jednak nie to samo. Sam musisz zobaczyć co Ci bardziej przypasuje :) Natomiast radość z jazdy pewnie będzie nieporównywalnie większa w BMW... ale to moje prywatne zdanie :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

 

Ja również powracam tutaj po 2 latach. Moje aktualne auto pójdzie w świat i zastanawiam się nad E92 330i. Byłem przekonany, że te benzynowe silniki są jednymi z bardziej udanych - tym czasem czytam na różnych forach o niesamowitej ilości problemów i głosach mówiących aby dać sobie spokój z 330i i 335i. Jak to w końcu jest? Bać się tego silnika czy nie? Chciałbym szybkie autko, a ten silnik się jak najbardziej nadaje, ale nie chcę też po kupnie bić głową w ścianę i przeklinać, że połakomiłem się na coś co odradzano tak mocno.

Budżet to ok. 55 tys. , ewentualnie MOGĘ dołożyć pod 60k jeśli by rzeczywiście było warto.

 

Pozdro i liczę na konkrety!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum obecnie użytkuje a4 b7 2.0tdi i przymierzam sie do zakupu bmw e 90 325i 218km z 2010r. Czytałem dużo o tych silnikach i czy od 2010r silniki n52 posiadały jeszcze jakieś wady? jak wygląda sprawa z rozrządem jest na pasku czy łańcuchu i jak z jego trwałością?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś może powiedzieć na temat poniższej oferty?

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320i-2-0-150km-xenon-klimatronik-ledy-ringi-podgrz-fotele-oplacony-ID6yPg9D.html#3d89237a6f

 

nr vin WBAVA71090KR41331

 

Wg sprzedawcy samochód został kupiony z niemieckiego salonu/komisu, gdzie w rozliczeniu zostawił go właściciel prywatny (jeden jedyny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ponownie, przepraszam, ze troche zdubluje mój post, ale wciąż mam tak wielki dylemat. Kilka dni ostatnio pojeżdzilem, nowiutką 328i. Powiem szczerze, zakochałem się w tym samochodzie, ale to oczywiście inna bajka cenowa.

 

Zapytam wprost, czego mogę do 50 tysiecy szukać? Mysle sztampowo i tez nie chcialbym wtopic, ale jednoczesnie kupić ponad 10 letniego samochodu, bo nigdy jeszcze praktycznie na samochodzie nie stracilem, a zawsze po 1.5-2 latach zmieniam auta, a jednak ludzie w duzej mierze patrza na wiek, przebieg oraz wyposazenie.

 

Czy 50k to wystarczająca suma?

Gdyby Bóg lubił przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Szukam dalej 3jki i znalazłem to:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-salon-pl-faktura-vat-23-warszawa-ID6yQfHp.html#93e7e49f66

 

Na dniach jadę ją oglądać. Jesteście cos w stanie powiedzieć swoim okiem z ogłoszenia?

Z info od właściciela wiem że lakierowany lewy i prawy tył i przytarte lekko przody. Auto po wymianach świec i wahacze ~2 lata temu wymieniane. 3 lata już nie serwisowany w ASO, ale serwis ogólnie na bierząco.

VIN: WBAWB31047PU82393

 

Dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos jest nie tak : przebieg 102k przy 11 letnim aucie ( :roll: ) i cena 44K.

Cena jest nie dopasowana do przebiegu auta (dwa miesiace temu znajomy sprzedal swoje E92 320D 2008 za 62k przy przebiegu 88000 km w dzien gdzie dal ogoszenie) i jest to okazja albo przebieg nie jest prawdziwy i auto zre 1 litr oleju /500 km i wlasciciel chce sie go pozbyc zanim padna katy.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.