Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam E92 330 lub 335. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-335i-ID6ypZs5.html Czy ktoś ma jakieś informacje na temat tego samochodu? Pozdrawiam

 

Krzywo wydech siedzi :) A tak serio - auto z US - popros kolegow z forum w odpowiednim watku by je przeswietlic. Jesli mialo jakas przygode a stawiam, ze prawie kazde auto z US mialo to napewno i tym info sie znajdzie.

E92 335d Stage H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam was serdecznie, mam kilka pytań.

W niedługim czasie kupię bmw 335i e92 lecz nie wiem który silnik lepszy n54 czy n55 ?

Jakie są różnice w tych silnikach ? Jakie awaryjności ? I na co zwracać większą uwagę przy zakupie ?

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=191572

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ogladalem dzis ponownie E91 za 25 tyś.

 

1wl w polsce

260 tys km

320d

 

W sumie nie mialem do czego sie przyczepic, oprocz biednego wyposazenia i styranego lakieru (ale oryg) - to sobie zrobie detailing (lubie).

Szkoda ze nie ma chociazby skory czy czujnika deszczu/zmierzchu.

 

Moze ktos z Was ma w takim budzecie auto na sprzedaz ? (choc tu na forum nie sadze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budzecie jest duzo e90, ale Ty nie szukasz porzadnego auta tylko wypasu za mega atrakcyjna cene

viewtopic.php?f=5&t=312706&p=2304727#p2304727

Wiec tu na forum takiego auta raczej nie znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołóż ze 2-3tys i coś znajdziesz, ja sprzedałem za 27k 2005r w skórze brązowej, sporty, panorama, czujniki przód tył, koło 18 ,pare elementów z Mpaka kierownica gałka podstopnica i przebiegiem +-285tys. Warto dać 2-3tys i mieć lepiej wyposażone niż biednego peta za 23-24tys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą Vaporr, jak Ci szkoda dołożyć 2-3 tyś do lepszego wyposażenia to pomyśl że w salonie za doposażenie ktoś dał lekko ponad 10 tyś zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elczupakabra23 tak jak ty doszedłeś do tego że jest dobry :mad2: Poważnie, zobacz ceny takich sztuk na mobile.de i się dowiesz co za to możesz mieć, nie dziwi Cię że w Szwajcarii się nie sprzedał?

Nie szukaj najtańszych aut od handlarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elczupakabra23 nie opłaca się dobrych sztuk sprowadzać ze Szwajcarii czy USA... Jedyna słuszna droga to oglądać i sprawdzać wszystko co się da :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się podzielić moją historia kupna Bmw e90.

Auto zakupione w Sochaczewie, jechałem z dolnegośląska 400km po nie, oferta wyglądała tak:

BMW e90 320d 2006r

2.0 163km

197 tyś przebieg

cena: 27.000 zł

z bajerów to tempomat, półskóry, reszta stantard. Po sprawdzeniu Vina pokazało że auto zostało sprowadzone w marcu 2016 roku do Polski. Tak jak koleś twierdził(starszy pan 1958 rocznik) Ogólnie auto sprawiło na mnie pozytywne wrażenie, wyglądało tak jak na zdjęciach, silnik pracował równo, no i czuć było te 160 koni(przesiadałem się z golfa IV 1.9 tdi) Lecz kilka rzeczy mi nie pasowało przy oględzinach, koleś sam nie wiedział jaki olej jest lany tam, mówił najpierw o Elfie, a potem na nalepce przy wlewie było napisane ze Mobil 5w30, no ale mniejsza, drążek od biegów też zadrapany i kierownica leciutko sie rwała dziwne to było, widziałem egzemplarze z ponad 250 tys km, które te elementy miały bardziej zadbane, mimo to przymknąłem na to oko i kupiłem. Oczywiście w ofercie było napisane ''BEZ WKŁADU FINANSOWEGO''

No i po miesiącu przedstawie już tyle musiałem władować w auto

-Pierwszy padł akumulator, to za nowy 90AH Fiamm 700zł

-Wymiana oleju 300zł

-Opony zimowe z felami 600zł

-Potem padły mi 3 świece żarowe, 4 nówki od NGK 216 zł + 200zł dla elektryka za robocizne.

 

Do tego teraz musze nowy panel kupić bo nawiew dobrze nie działa. Daje np na szybe a wieje mi w nogi. Jak byłem u elektryka to w komputerze normalnie włączył,które chciał, więc powiedział mi że to koszt 100zł około.

Jeszcze urwane koncówki osłony gumowej filtra powietrza to nawet nie wiem ile to kosztuje nawet nie sprawdzałem, a no i na dole nie ma środkowej osłony podwozia.

 

Przechodząc do meritum. W planie mam doprowadzić to auto do porządku ale jeśli do sierpnia 2017 znowu wejdą jeszcze jakieś większe koszta to sprzedam to w cholere. Ludzie uważajcie na te super okazyjne ceny bo mozna sie na prawde wkopać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mefju rozsmieszasz mnie bo to co kupiłes to sa czesci eksploatacyjne które wymiana sie w każdym aucie po zakupie.

Żal tylko ze ktoś nacial ciebie na świece z NGK bo być może czeka cię znów ich wymiana.

Akumulator tez nie był tani.

Auto z 2006r sie sypie co nie jest dziwne bo ma już 11 lat.

Każdy inny z tego roku tez bedzie miał usterki.

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.