Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, oglądał ktoś http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-335d-286km-sportpakiet-automat-full-ID6yxB7H.html#c1ac42d14c ? Szukam dłuższy czas 335d sensownego w budzie coupe ale.. ciężko jest :D

W tej szpary wyglądają na w miarę poprawne, przebieg nierealny, handlarz.... sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
Ty to sprzedajesz?

Gdybym ja miał kupować, to opis na dzień dobry tak mnie wku***a, że nawet nie chciałbym jechać go oglądać.

 

mam kolejkę przed domem :), kilka swoich poprzednich aut tak sprzedałem.

99% ludzi chce mieć nie zabijać komary tylnym nadkolem :), 1% ludzi chce 330 w benzynie + patrola do rozbijania się po lasach

 

ps. Masz jakiś wzór ogłoszenia? dam drugie

 

Nie wątpię w to, że udaje się sprzedać. Denerwuje mnie to, że wszyscy handlarze uznają kupców za idiotów.

Powodzenia w handlu...

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to sprzedajesz?

Gdybym ja miał kupować, to opis na dzień dobry tak mnie wku***a, że nawet nie chciałbym jechać go oglądać.

 

mam kolejkę przed domem :), kilka swoich poprzednich aut tak sprzedałem.

99% ludzi chce mieć nie zabijać komary tylnym nadkolem :), 1% ludzi chce 330 w benzynie + patrola do rozbijania się po lasach

 

ps. Masz jakiś wzór ogłoszenia? dam drugie

 

Nie wątpię w to, że udaje się sprzedać. Denerwuje mnie to, że wszyscy handlarze uznają kupców za idiotów.

Powodzenia w handlu...

EOT

 

 

ale ja nie jestem handlarzem :) , a że szukam sobie swojego modelu aż znajdę to inna sprawa, jak mi sie znudzi szukam nastepnego i to nie koniecznie BMW. Miałem już paręnaście aut i BMW nie rzuciło mnie na kolana. Nie wiem skąd takie ceny, jak można mieć lepsze, wygodniejsze i szybsze auto za podobne pieniądze. BMW TO MIT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to syp przykładami skoro BMW z jedynym słusznym silnikiem nie spełniło Twoich oczekiwań ....

 

ps. ktoś z tej kolejki kupił już to Twoje "słuszne" czy może dla dodania nutki niepewności nie wpuszczasz na razie kupujących ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuszny do codziennego użytkowania był SAAB, szkoda , że już nie istnieje. Nie istnieje, bo nie dał sobie wpoić ideologii opla.

Słuszny do zabawy był Nissan 350, ale to jako drugie auto

Słuszny w teren jest Patrol

BMW? świeci się , ma fajny znaczek

2-3 lata szukałem tego auta bo wydawało mi się , że to jest to. Nie przekonałem się więc opuszczam tą markę. Zobaczymy jak będzie w stajni "4 koła dla matoła" (jeszcze z tej grupy nie miałem auta i omijałem ją szerokim łukiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie podałeś ani jednego przykładu, gdyby te auta nie były cenione przez użytkowników to nie kosztowały by tyle co kosztują, ja nie mówię że to jest szczyt marzeń czy bezawaryjności ale nie dam sobie wmówić że w tej klasie auta i cenie są auta odbiegające in plus od Bmw e9x, a słusznym silnikiem jest niestety-stety 6 cylindrów a na pewno nie dwulitrówka mimo że defacto radzi sobie dobrze. Szukaj zmieniaj widocznie to nie Twoja droga tego negować nie można :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze kolega 07246666 sprzedaje swojego 2 litrowego dizla i uwarza ze to jedyny sluszny silnik do BMW ? :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogłoszenie trochę w narracji Mirka handlarza, ale jeżeli auto jest serwisowane i na wszystko są papiery to nic nam po debatowaniu nad ogłoszeniem, bo kupujących nie ma przed czym przestrzegać. Jak ktoś ma 3-litrowy silnik i się czuje urażony że ktoś napisał w ogłoszeniu że silnik 2-litrowy to jedyny słuszny to zostaje już chyba tylko psychoanalityk :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, oglądał ktoś http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-335d-286km-sportpakiet-automat-full-ID6yxB7H.html#c1ac42d14c ? Szukam dłuższy czas 335d sensownego w budzie coupe ale.. ciężko jest :D

W tej szpary wyglądają na w miarę poprawne, przebieg nierealny, handlarz.... sam nie wiem...

 

Ta 335d wydaje mi się, że była wcześniej sprzedawana przez prywatnego sprzedawce(bodajże Patryka) z tym samym przebiegiem za 48 000 zł. Na allegro siedział dość długo, pomimo że na pierwszy rzut oka wydaje się to być dobra oferta.

Teraz jak widzisz wystawia go handlarz i krzyczy sobie 6000 zł więcej, a jeszcze nie wiadomo co z auta zniknieło :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze kolega 07246666 sprzedaje swojego 2 litrowego dizla i uwarza ze to jedyny sluszny silnik do BMW ? :)

 

Poprawiłem ogłoszenie:

Lepiej?, żeby nie było ciągłej polewki. Kto wie czy tutaj nie wrócę...kiedyś...ze spuszczonymi uszami

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-xdrive4x4-piekny-zadbany-bezwypadkowy-biksenon-nawigacja-panorama-ID6yxKFn.html#xtor=EREC-55-%5Bid1%5D-20160904-%5BdiplayLink%5D-1954970@1-20160904140445

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak. Mówiłem mu , ze był malowany, jak oglądał auto. Nie mówiłem , że plastikowa obudowa przegubu była sklejona, bo nie siedziałem pod autem, ale o to się nie czepiał bo sam stwierdził, że dobrze bo smar nie wypływa i syf się do środka nie dostaje

NA przeglądzie gościu mu powiedział , że było malowane , bo czujnik tak pokazuje, że brzydko, bo widoczny jest 'baranek " , a ten , że córka się zabije, nie będzie jeździła wrakiem, ale tak wszystko na spokoju.

Mi się wydaje , że odpuścił wcześniej już zakup , przyszedł bo się umówił, wybezahlował 680 pln za przegląd, wziął tylko fakturę na firmę i wspomniał , ze ma do oglądnięcia jeszcze b klasę.

Przepraszał mnie , że siedziałem w tym salonie dwie godziny, bo tyle trwało to sprawdzanie. Nie miał zamiaru kupić, bo inaczej obyłoby się bez tych grzeczności. Poza tym nie siedział przy sprawdzaniu auta, tylko wpadł po półtorej godziny, posiedział z 10 minut i poszedł :). Tak się kupiec nie zachowuje, pilnuje kazdego szczegółu.

Aż się zastanawiam po co był ten cyrk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze kolega 07246666 sprzedaje swojego 2 litrowego dizla i uwarza ze to jedyny sluszny silnik do BMW ? :)

 

Poprawiłem ogłoszenie:

Lepiej?, żeby nie było ciągłej polewki. Kto wie czy tutaj nie wrócę...kiedyś...ze spuszczonymi uszami

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-xdrive4x4-piekny-zadbany-bezwypadkowy-biksenon-nawigacja-panorama-ID6yxKFn.html#xtor=EREC-55-%5Bid1%5D-20160904-%5BdiplayLink%5D-1954970@1-20160904140445

 

ale spoko kazdy sprzedaje jak chce tylko zeby sie poklocic z marina to trzeba troche chciec :) i wracaj wracaj nawet bez spuszczonych uszu :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuszny do codziennego użytkowania był SAAB, szkoda , że już nie istnieje. Nie istnieje, bo nie dał sobie wpoić ideologii opla.

 

A czy przypadkiem w tym roku nie wyszedł nowy model Saaba bodajże 9-3 czy 9-5? ;)

Moje BMW E90 :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=293073


Sprzedam: -Komplet opon zimowych 205/55/16 - 150zł - do negocjacji!

-2 Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 245/40/17 - 400zł - do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że tu wiele osób siedzi w obecnych cenach to zapytam, bo w kolejnym kwartale będę się przymierzał do zbycia mojego auta, ile mniej więcej mozna sensownie (czyt. nie sprzedając go przez 3 miesiące) dostać za takie auto :

 

- E91 LCI, produkcja 12/2008, rejestracja 2009, N47D20C. Wersja wyposażenia raczej podstawowa, multifunkcja, autoklima, skórka na kierze, radio profi, przyciemniane szyby, PDC i pewnie jeszcze jakieś detale. Przebiegu ma 238 w tej chwili, ale przy sprzedaży będzie w zakresie 240-250tkm. Zaletą auta jest to, że jest bezwypadkowe, ale z tego też względu są rysy i obtarcia na lakierze. Na lato felgi 17 cali z F10, na zimę ori stalówki z ori kołpakiem. Z wad - letnie opony właśnie dojeżdżają swój ostatni sezon. Do chyba 120tkm serwisowane w ASO, później Stando, ostatnie 3 wymiany oleju i filtrów - warsztaty niezależne. Wszystko z elektroniki działa, mechanicznie jak najbardziej sprawne, DPF na miejscu, odpala wzorowo, typowe auto użytkowane głównie w trasie - bez większych oznak zużycia wnętrza.

 

23b2674be256f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz ile jest warte... tyle ile w danej chwili jest w stanie zapłacić kupujący... i to bywa bardzo różnie czasem sprzedaje się od ręki czasem czekasz 5 miesięcy kwota nie ma tutaj zbyt dużego znaczenia. ( Chyba że będzie to okazja cenowa grubo po niżej ceny rynkowej )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie nie miało na celu uzyskanie odpowiedzi filozoficznej, bo te aspekty są dla mnie jasne. Chodziło mi bardziej o podanie realnych cen takich pojazdów, jako że są tutaj osoby, które zamierzają kupić tudzież sprzedać, stąd znają aktualne ceny lepiej niż ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie nie miało na celu uzyskanie odpowiedzi filozoficznej, bo te aspekty są dla mnie jasne. Chodziło mi bardziej o podanie realnych cen takich pojazdów, jako że są tutaj osoby, które zamierzają kupić tudzież sprzedać, stąd znają aktualne ceny lepiej niż ja.

 

a ja bym powiedział że jak wystawisz 35-36 to minimum kilka tygodni poczekasz, nie ma mowy że pojdzie od ręki... jezeli brak skór, navi i xenonu oraz brak informacji czy wymieniany rozrząd to nikt sie predko nie zgłosi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym powiedział że jak wystawisz 35-36 to minimum kilka tygodni poczekasz, nie ma mowy że pojdzie od ręki... jezeli brak skór, navi i xenonu oraz brak informacji czy wymieniany rozrząd to nikt sie predko nie zgłosi...

Ze sprzdażą to bywa różnie... czasem warto też poczekać.

Jak sprzedawałem poprzednie auto, to po pierwszym "boom'ie" handlarzy i innych "dam od ręki -40%", przez kolejne 2 tygodnie była cisza... zszedłem troszkę z ceny i nadal nic... wtedy po kolejnym tygodniu nagle pojawiło się kilku chętnych, a jak już jeden się zdecydował, to pojawiło się praktycznie od razu kilku kolejnych zdecydowanych i kupujących od ręki, abym tylko dał znać czy na pewno się auto sprzedało.

Dlatego też nie myślę jakoś super spieszyć się ze sprzdażą swojego auta (podpis), czasem warto dać sobie trochę czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo czasu będę miał sporo. Pewnie będzie tak, że odbiorę nowe auto i to będzie stało. Wolę dostać tysiąc mniej niż się bujać miesiącami, ale nie będę potrzebował pieniędzy od zaraz, auto ubezpieczone do maja, więc terminy mnie nie gonią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo zalezy tak naprawde od faktycznego stanu twojego wozu i szczescia..; szczegolnie tego drugiego. W tamtym tygodniu znajomy sprzedal E92 320D z 2009 z przebiegiem faktycznym 86000 km za 82000 zl. Teraz stan byl perfekcyjny, serwisowany duzo lepiej niz w BMW, z wymienionym rozrzadem itd. Czekal Trzy tygodnie na sprzedaz, nie spuscil ani zeta i sie oplacilo.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.