Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/bmw-330xd-m-pakiet-i5622889475.html

może mi ktoś objaśnić ta sytuacje?? auto zarejestrowane ubezpieczone można się nim poruszać a akcyza nie opłacona od 1,5 roku ?? ładne auto ale ta aukcja mi coś nie pasuje jakie sa wasze opinie?

 

 

"Przebieg: 162 tys. km." :norty: :norty: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

juz się samo stargowało z 37 na 34 tyś więc jak chcesz to kupuj :) na pewno jeździ a czy jak nowy hmm ? a tak na poważnie żeby komuś nie przyszło do głowy to kupić bo same problemy z tego będą zamiast radości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam już z 2 miechy jakiejś e90 3.0d w bogatej opcji i m-pakiecie i nic ciekawego nie ma... jedna znalazłem w Katowicach za 45.000 ale nie zdążyłem bo ktoś mnie uprzedził. Bardzo ciężko coś znaleźć godnego uwagi więc nawet takie coś kusi.... jakbym nie miał 320 km do niej to pojechałbym obejrzeć ale za daleko a czytając wasze komentarze widać nie opłaca sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłaca się bardzo tylko tu nie chodzi o opłacalność bo to cena prezent , tylko że jak to zwykle bywa z ceną prezent jest w pakiecie niespodzianka, tutaj tą niespodzianką jest bałagan w papierach, zadzwoń zapytaj ale na moje umowa jest z np. z 2014 roku jak był kupiony w DE a teraz jedynym wyjściem jest wypisanie samemu umowy z datą nie dłuższą jak 14 dni i modlenie się żeby nie było z tego problemu a miałem identyczny przypadek i Panu przyszło pismo że ma oddać tablice i dowód rej. oraz dostał zawiasy za podrobienie umowy oraz przedłożenie nieprawdziwych dokumentów celem uzyskania rej.

 

pomijam wątpliwy przebieg itd. zadzwoń dopytaj może są na to jakieś sposoby żeby napisać legalną umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://BMW Seria 3 330d M-Pakiet Xdrive

http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-330d-m-pakiet-xdrive-CID5-IDbzTsd.html ta mi też się podoba ale koleś już 3 raz wrzuca zaczął od 42.000 już jest 38.5000 tylko wiem że jest do opłat a one pewnie z 8 tysięcy przy takim silniku ? Możecie mi powiedzieć jak to jest wyliczane? Tzn akcyza. Czy na 18 procent z wartości na umowie czy wartości katalogowej i co sądzicie o tym aucie. Jest zdjęcie z pod maski może co nie co wam to powie jako znawca marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

a czy ktoś może kojarzy to autko i jest może w stanie coś więcej powiedzieć -

 

http://allegro.pl/bmw-e90-330xd-prywatnie-pewne-auto-i5624508441.html

 

wiem że sprowadzone z Włoch i w pl jest 2 lata.

 

czy możecie mi powiedzieć w tym roczniku jaka skrzynia była montowana ? ZF 6 biegowy czy GM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://BMW Seria 3 330d M-Pakiet Xdrive

http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-330d-m-pakiet-xdrive-CID5-IDbzTsd.html ta mi też się podoba ale koleś już 3 raz wrzuca zaczął od 42.000 już jest 38.5000 tylko wiem że jest do opłat a one pewnie z 8 tysięcy przy takim silniku ? Możecie mi powiedzieć jak to jest wyliczane? Tzn akcyza. Czy na 18 procent z wartości na umowie czy wartości katalogowej i co sądzicie o tym aucie. Jest zdjęcie z pod maski może co nie co wam to powie jako znawca marki

 

 

byłem obejrzeć ta BMW i powiem tak z wyglądu ok wszystkie szczeliny równe nie widać jakichś podejrzanych zabiegów, maska w odpryskach i przednia szyba wymieniana prawdopodobnie od kamienia... jedynie klocki do wymiany ale to już sam mi koleś powiedział. W środku fotel kierowcy z lewej strony lędźwiowej lekko przetarty tak to wszystko ok kierownica ładna siedzenia zabrudzone ale nie poprzecierane (wyglądają jak by z tyłu dzieci jeździły) plastiki wszystkie praktycznie bez oznak użytkowania.

Teraz najlepsze auto z Niemiec jest z dwoma kluczykami i papierami ale nie ma książki serwisowej niestety i sprzedawca powiedział ze zostało zakupione z ubezpieczalni (podejrzewam że zdjęcia w aukcji są własnie stamtąd )

I teraz proszę was o opinie co o tym sądzicie? Interesować się w ogolę tym egzemplarzem? Możliwe że z ubezpieczalni jest auto nie bite ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lakier według mnie ok jest szczeliny też są w porządku wszędzie śrubki stare jakby od nowości jedynie czujniki parkowania z tyłu mają delikatnie inny kolor ale podłoga w bagażniku nie ruszona z przodu widać opryski ma masce ale przy takim przebiegu to raczej naturalne. a umowa to wiadomo niemiec- ja jak to w takich przypadkach żeby uniknąć oplat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a umowa to wiadomo niemiec- ja jak to w takich przypadkach żeby uniknąć oplat

 

Jesli z niemcem to wiedz, że umowa bedzie lewa. Chcesz brać udział w fałszowaniu dokumentów? Ja bym nie chciał.

A argument o unikaniu opłat, że przez nie, nie zarobi, do mnie nie przemawia, niech handlarzyna zmieni branże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś polecić osobę/warsztat z woj. mazowieckiego do sprawdzenia auta przed zakupem ? Oprócz ASO/Autoreduty i tym podobnych gdzie to kosztuje majątek albo jak w przypadku Autoreduty gdzie skupiają się na pierdutach typu przetarty plastik, niedziałający spryskiwacz.

 

Przede wszystkim chodzi mi o porządne sprawdzenie droższych elementów w aucie takich jak: korekcja wtrysków, kondycja obu turbin (335d), pompa, ogólny stan mechaniczny ,bo blacharski jest mi znany- ma tylko zderzak pomalowany

 

sprawa pilna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tylko na jednej str. mi ten VIN rozkodowalo

 

WBAVD91060F006182

Modellbezeichnung 330XD OL

Modellcode VD91

Farbe 475 / black-sapphire metallic

Polster ANAT / Stoff "Blue Shadow/Alcantara"/anthrazit

Sonderausstattung

Selektion COP relevanter Fahrzeuge (S1CAA),

CO2 Umfang (S1CBA),

Brake Energy Regeneration (S1CDA),

Allradantrieb (S203A),

Servolenkung-Servotronic (S216A),

Multifunktion für Lenkrad (S249A),

BMW LM Rad M Doppelspeiche 194 (S2MEA),

Radschraubensicherung (S2PAA),

Alarmanlage (S302A),

Exterieurumfänge in Wagenfarbe (S321A),

M Sportpaket (S337A),

Anhängerkupplung (S3ACA),

Sonnenschutzrollo hinten (S415A),

Fussmatten Velours (S423A),

Warndreieck und Verbandstasche (S428A),

Innenspiegel automatisch abblendend (S431A),

Raucherpaket (S441A),

Durchladesystem (S465A),

Sportsitz (S481A),

Mittelarmlehne im Fond (S497A),

Armauflage vorn verschiebbar (S4AEA),

Interieurleisten Alu glacier-silber (S4MGA),

Scheinwerferreinigungsanlage (S502A),

Park Distance Control hinten (PDC) (S507A),

Nebelscheinwerfer (S520A),

Regensensor (S521A),

Xenon-Licht (S522A),

Klimaautomatik (S534A),

Geschwindigkeitsregelung mit Bremsfunkt. (S544A),

Kilometertacho (S548A),

Navigationssystem Business (S606A), Vorbereitung Handy m. Bluetooth (S644A),

M Lederlenkrad (S710A),

M Aerodynamikpaket (S715A),

Hochglanz Shadow-Line (S760A),

Individual Sonnenschutzverglasung (S761A),

Dachhimmel anthrazit (S775A),

BMW Service Inclusive (S7NHA),

Paket Comfort (S7RSA),

Sprachversion deutsch (S851A),

Händlerverzeichnis Europa (S863A),

Bordliteratur englisch (S880A),

Steuerung COP (S8SPA)

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, co sądzicie o tym egzemplarzu? Może ktoś oglądał? Niestety VINu nie udało się zdobyć.

http://allegro.pl/show_item.php?item=5652589603#461ff2c351

 

 

Co to znaczy że vinu nie udało się zdobyć? Sprzedawca nie chce go udostępnić ? Jeśli tak niech sie wali

 

Spytaj które elementy malowane, jeśli powie jeden dwa to dodaj do tego ze dwa, zapytaj o szyby, jak coś robił przy aucie to niech pokaże zdjęcia bo jak nie było dzwona dużego to przeważnie to dokumentują.

 

Niech da zdjęcia książki serv, zadzwon do aso podaj ostatnie siedem vinu i ci powiedzą czy się przebiegi pokrywają z tym co tam dostaniesz.

 

Ogarnij temat bo autko super ( osobiście bym go nie kupił bo średnio ten 2.0 jedzie). A w ten sposób wyżej zaoszczędzisz ładnych kilka stów przy szukaniu auta bo największy złom przez telefon odrzucisz już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety kontakt telefoniczny nieskuteczny, na maila też odpowiedzi się nie doczekałem. W większości takich wypadków temat olewam, bo jeśli ktoś nie chce VINu podać to znaczy że ma coś do ukrycia i w takim wypadku szkoda nawet tracić czas na jazdę nierzadko kilkaset km żeby auto obejrzeć.

 

Bez tego VINu to na razie bardziej mi zależało na opinii o aucie po zdjęciach, wprawne oko jest w stanie dostrzec że był bity bo nierówno elementy złożone, w przypadku tego auta po zdjęciach nie udało mi się niczego złego wypatrzeć.

 

To autko ma właśnie wszystko to czego szukam jeśli chodzi o wyposażenie i silnik. Tylko 2.0 i 150km, bo to jedyny silnik e90, do którego da się założyć gaz (obecnie jeżdżę w gazie i bardzo sobie chwalę). No i akcyza to nie 18% jak w przypadku aut o pojemności nieco wyższej (a przy cenie auta 30tys., sama akcyza to już 5000zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.