Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

w tym szwajcarze z tyłu jest parktronic a z przodu nie. W kabinie niema przycisku wyłączania go. Może daje to coś do myślenia....

 

Dlaczego? Jak sięgnę pamięcią, to np. w E46 parktronic był bardzo popularny głównie z tyłu, a przycisku nie było wewnątrz auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przycisk do PDC jest jezeli pdc jest fabrycznie z przodu i z tylu ale go nie ma jezeli jest pdc dokladane, to jedna z najczesciej dokladanych opcji post zakup, pdc wlacza sie samo przy cofaniu ale mozna go wlaczyc kiedy sie chce.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada niezle, cena odpowiadajaca ekwipunkowi rocznikowi (wedlug simulacji zachodniej powinien KOSZTOWAC 49600 ZL MNIEJ WIECEJ), sprawdzic przebieg i bezwypadkowosc, sprawdzic lewy reflektor bo mam wraezenie ze paruje

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie..

Jestem po zakupie e90 2009 330i n53 , mam kilka pytań a nie chcę zakladać nowego tematu.

1. czy to normalne że w tym bmw nie ma kontrolki od ciśnienia oleju w liczniku ?

2. czy to nie jest kpina z użytkowników tego auta że nie ma wskaźnika temperatury silnika ?? jak mogę sprawdzić jaka jest temperatura silnika żeby wiedzieć czy mogę już pałować swoją furkę ??

3. jak się sprawdza poziom oleju w tym aucie , bez navi ?? bo zlikwidowanie bagnetu to dla mnie kolejna kpina z uzytkownika i celowe doprowadzanie do możliwości zatarcia silnika.

 

z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

1. Jest kontrolna lampka

2. Ukryte menu, szukaj Google

3. Chyba musisz przesuwać przycisk w górę albo w dół w migaczu aż pojawi się Oil na wyświetlaczu no i instrukcja obsługi

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze jedno pytanie, czy kazde coupe e92 ma taki sam sound system? czy m-pakiet ma jakis ulepszony? podobno jest subwoofer z przodu w za przednim panelem? prawda to? czy kazde coupe ma tyle samo glosnikow, jakosc etc? nie mowie tutaj o harman kardon (aczkolwiek nie wiem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to były montowane 3 rodzaje zestawu nagłośniającego.

Zwykły stereo, bez dodatkowego wzmacniacza, składa się z 6 głośników. Gra to bez rewelacji.

Logic 7 system 5.1 składa się chyba z 13 głośników, gra całkiem przyjemnie.

I był jeszcze Individual TOP HiFi również 13 głośników, ale o większej mocy niż w L7

Do zwykłego zestawu stereo można było dokupić Kit Alpine HiFi z wzmacniaczem i 4 głośnikami.

W każdym zestawie znajdują się dwa subwoofery, montowane pod przednimi siedzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-Pakiet nie ma nic wspólnego z nagłośnieniem - ile dopłacisz, to taki zestaw dostaniesz.

Ja mam Logic 7 i jest nieźle.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest dostepna w polskim salonie BMW to nie ma sie co zastanawiac, jedziesz umawiasz sie na jazde testowa i oceniasz czy jest ok czy nie.

 

Panowie a ja mam pytanie z innej beczki troche. Poniewaz na mojej e91 swe brudne lapska polozyl jakis zasrany zlodziej to musze kupic kolejna. Mam w zwiazku z tym takie oto pytanie techniczne odnosnie wyposazenia :

 

Moja poprzednia vin: A875845 miala te 2 funkcje:

 

S633A HANDY VORB. BUSINESS/BLUETOOTH-SCH. Preparation, mobile phone, Business

S7SNA NAVI BUSINESS M.HANDYVORB.BLUETOOTH Nav Business/cellph. prep. Bluetooth

 

Kandydat na moje przyszle auto to na przyklad vin: A990803 lub F049291 ktora posiada tylko S633A a nie posiada S7SNA.

Generalnie do tej pory podlaczalem telefon przez bluetootha i za pomocna pokretla iDrive moglem przegladac ksiazke telefoniczna w telefonie i wybierac z niej do kogo dzwonic. Standartowo mozna bylo manualnie wybrac pokretlnem numer tel i tez dzwonic.

 

Teraz moje pytanie:

- czy S7SNA to jest cos co mozna dokodowa i po sprawie ?

- czy jest to moze jednak kawale sprzetu ktory musi byc w aucie ?

- czym jedna funkcja od drugiej sie rozni drobiej bo brzmia bardzo podobnie.

 

Pozdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem w trakcie zakupu Bmw e90 325i.

Znalazłem ogłoszenie :

 

http://otomoto.pl/bmw-325-e90-m-pakiet-szwajcar-3-0-b-218km-C35035564.html

 

i jestem zainteresowany wstępnego obejrzenia auta.

W rozmowie z handlarzem pomimo deklaracji o braku podwójnej warstwy lakier informację że prawe drzwi oraz tylny zderzak był malowany ( po co w takim razie tak pisać budząc niepokój potencjalnego klienta ).

Dodatkowo poprosiłem o podanie numeru Vin. Otrzymałem odpowiedz odmowną argumentując iż przekazany nr. będzie mógł być użyty przy wystawieniu innego ogłoszenia :).

Może ktoś z was widział to auto i będzie w stanie podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Auto jest wystawione przez Auto komis BRAT-CARS w Radomiu, ul. Warszawska 147.

Pozdrawiam Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim podejściu nawet nie ma co sobie głowy zawracać . Szukaj innego.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem czy posiada Pan zdjęcia zaraz po sprowadzeniu auta. Oczywiście nie.

Dodatkowo zapytałem czy istnieje możliwość zeskanowania książki serwisowej tak abym mógł potwierdzić wpisy u źródła. Odpowiedz brzmi " Nie praktykujemy tego typu działania" :)

Ogólnie rozmowa typowego handlarza cwaniak.

Ciekawy jestem czy któryś z miejscowych maniaków BMW widział przedmiotowe auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem czy posiada Pan zdjęcia zaraz po sprowadzeniu auta. Oczywiście nie.

Dodatkowo zapytałem czy istnieje możliwość zeskanowania książki serwisowej tak abym mógł potwierdzić wpisy u źródła. Odpowiedz brzmi " Nie praktykujemy tego typu działania" :)

Ogólnie rozmowa typowego handlarza cwaniak.

Ciekawy jestem czy któryś z miejscowych maniaków BMW widział przedmiotowe auto...

 

No to olej handlarza i szukaj innego auta.

Gość ewidentnie ma cos do ukrycia i tyle. Szkoda czasu na takie auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoite w większości znajdziesz na stronie BMW.de w zakładce gebrauchte fahrzeuge. Auta teoretycznie sprawdzone pewne od dilerow BMW. Ale wyjdzie drożej niz w Polsce, takie są ceny za normalne auta.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno pytanko (w ogole dziekuje za dotychczasowa pomoc) - mam jedna na oku z 2008 325i w automacie a ma 3.0 silnik? mozliwe to? nie powinna byc 330i? slyszalem gdzies, ze bmw wkladalo 3.0 benzyniaki ze slabsza moca 220km i nazywalo je 325i? prawda to czy po prostu cos jest nie tak? thx ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.