Skocz do zawartości

Klosze reflektorów - zamiennik DEPO ....czy warto?


Nest

Rekomendowane odpowiedzi

na sucho powiadasz...., radzę stosować poślizg, w wielu dziedzinach jest wskazany

a ten papier toaletowy to masz velvet, miękki jak aksamit ? czy szary zwykly ?

 

czym jest odcisk palca przy tym:

http://ocdn.eu/images/pulscms/NGM7MDQsMzEsMCw0MDAsMjNmOzA2LDMyMCwxYzI_/ec1b53bfd8559a712e25e400249de0a8.jpg?iact=rc&uact=3&dur=2378&page=1&start=0&ndsp=23&ved=0CCMQMygDMAM#ActualImage

http://www.wandatravels.pl/wp-content/uploads/2011/07/KICX8451-1024x768.jpg?iact=rc&uact=3&dur=5522&page=1&start=0&ndsp=23&ved=0CCIQMygCMAI#ActualImage

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno tłuste odciski paluchów usuniesz suchym papierem... Mogłeś go chociaż zmoczyć lekko wodą. Pierwsze słyszę żeby od wody niszczyły się klosze. W deszcz jak jeździsz folią owijasz reflektor? Umyj najpierw klosz gąbką z użyciem szamponu samochodowego, czy po prostu opłucz je mocnym strumieniem wody, zresztą zrób byle co byle usunąć kurz, piasek, owady nie niszcząc klosza. Kup najtańszy płyn do mycia szyb w Biedrze, weź starą CZYSTĄ koszulkę, szmatkę czy co tam chcesz byle była z dobrego materiału. Szyby chyba umiesz myć więc tłumaczyć nie muszę i klosze będą lśnić.

 

Nie ma co się z tym bawić przesadnie, podstawa to usunąć to co może spowodować zarysowania, czyli kurz, piasek itd., później to nawet płynem do naczyń możesz myć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak z tymi kloszami..dzwoniłęm znów do sprzedawcy bo z drugim tym niby dobrym też są jaja...

 

jak przystawi się klosz pod słońce albo przyświeci latarką w klosz widać rysę dużą na całą długość klosza i takie jak by zlewy itp i ryski jak normalnie się postawi to nic nie widać...

 

 

zrobiłem test zewnętrzną stronę wziąłem szmatką pod słońcem i nic null 0 rysy a WZIĄŁEM WEWNĄTRZNĄ TYLKO PALCEM DELIKATNIE MILIMETR PRZETARŁEM i już RYSEK w grom

 

to co jest grane??? w takim razie jak czyscić klosz w środku?? a może tam wgl nie wolno?? bo stare zkw to samo: w środku jak myłem

 

SZAMPONEM+PŁYNEM DO SZYB i delikatna sciereczka mikrofibra+bawełniana i rys tyle,że za głowę byście się złapli

 

 

co to się dzieje?? proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mysle ze najlepiej bedzie jak to zobaczymy, zrob zdjecie i wstaw tylko nie pisz ze sie nie da bo sie da a zdolny jestes wiedz sobie poradzisz.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto normalny szoruje klosz od wewnątrz... Kupujesz klosz, zakładasz i nie macasz wewnętrznej strony. Widzę, że korci Cię, żeby wszędzie te paluchy wsadzać. Jak piłą tniesz to też sprawdzasz paluchem czy łańcuch wystarczająco ostry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie szorowałem klosza od wewnątrz tego NOWEGO BROŃ BOŻE nawet Palcem tam nie tyknąłem(od wewnątrz) tylko,że tam już są male ryski od WEWNĄTRZ i jeda taka duża przez cały klosz.W cieniu tego nie widac ale w słońcu też nie bardzo.. CHYBA,ŻE PRZYSTAWIĘ KLOSZ POD SŁOŃCE TO TAK

 

mówisz od środka się nie myje..a jak ktoś paluchem tam dotknie i co wtedy? czym byś odcisku nie wytarł to już ten kawałęk porysujesz... a po drugie jak ludziom np parują klosze w e46 i smarują szamponem WEWNĄTRZ to jak oni robią,że rys nie mają???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem coś Ty kupił, ale moje klosze jak przyszły to były lekko zakurzone. Powycierałem na sucho szmatką z mikrofibry i wio z montażem. Żadnych śladów nie ma, nic się nie porysowało, mam je już troszkę i wyglądają jak nowe. Przecież to jest poliwęglan, tak łatwo się nie rysuje. Papier toaletowy czy tam ręczniki nie nadają się do czyszczenia takich elementów bo zostawiają za sobą kurz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Stachu ale co my na to poradzimy ze sa porysowane? Jak dales tyle kasy i jestes niezadowolony to reklamuj.

 

Ja podejrzewam ze winny jest pyl z cementowni. Osiadl Ci na lampie, zlapal wilgoci, zkamienial a ty przecierajac papierem (myslac ze to tylko kurz domowy a nie z pobliskiej cementowni) pociagles go ze soba i porysowales.

Edytowane przez speed1211

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Stachu ale co my na to poradzimy ze sa porysowane? Jak dales tyle kasy i jestes niezadowolony to reklamuj.

 

Ja tez mowie a raczej pisze powaznie.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha. Co za parodia. Staszek, wstaw te klosze w przeszklona gablote i postaw w pokoju jako eksponat, konieczjie z tabliczka "nie dotykac", to bedziesz mial pewnosc, ze sie nie porysuja.

 

Ja powaznie sie zastanawiam, jak mozna byc az takim glabem... przeciez matka natura nie popelnia az takich pomylek.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha. Co za parodia. Staszek, wstaw te klosze w przeszklona gablote i postaw w pokoju jako eksponat, konieczjie z tabliczka "nie dotykac", to bedziesz mial pewnosc, ze sie nie porysuja.

 

Ja powaznie sie zastanawiam, jak mozna byc az takim glabem... przeciez matka natura nie popelnia az takich pomylek.

 

Sam jesteś Głąb. Przecież nowe klosze chyba nie powinny mieć żadnych rysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Stachu ale co my na to poradzimy ze sa porysowane? Jak dales tyle kasy i jestes niezadowolony to reklamuj.

:mad2: :mad2: :mad2:

 

Trolka tez wkleic czy juz sie napatrzyles?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klosze odesłałem.. mam nadzieje,że drugie przyjdą dobre..chyba,że każdy tak ma tylko nikt na to uwagi nie zwraca tzn nie lata z kloszem pod słońce i świeci latarką... bo wtedy widać w pieron tego tam wszystkiego

 

 

tutaj jeden kolega pisał,ze jak kupił Depo klosze to były zakurzone i je przetarł.. ok zgodzę się tutaj z zewnątrz..a jak żeś wewnątrz przetarł?? skoro tam wystarczy delikatna mikrofibra i malutki ruch palcem i już ryski robią się..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druciakiem. A tak na poważnie po co kupyuwać DEPO nie wiadomo od kogo jak można po promocyjnej cenie kupić z ASO na litwie klosz solidnie ładnie zapakowany a kurzu to nawet w fabryce on nie widział ? Moje przyszły firmy AL, 230 zł jeden. Przepiękny, zero rysek, mimo delikatnego tarcia w środku - paproszek przy wyciąganiu się zawiruszył. Także tylko ASO i zero problemów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druciakiem. A tak na poważnie po co kupyuwać DEPO nie wiadomo od kogo jak można po promocyjnej cenie kupić z ASO na litwie klosz solidnie ładnie zapakowany a kurzu to nawet w fabryce on nie widział ? Moje przyszły firmy AL, 230 zł jeden. Przepiękny, zero rysek, mimo delikatnego tarcia w środku - paproszek przy wyciąganiu się zawiruszył. Także tylko ASO i zero problemów :)

Dokładnie!

tak..jak bym miał AL to bym z litwy zamówił a ZKW kosztuje 305zł sztuka depo 245zł

Klosze AL pasują do ZKW. Sprawdzone. Więc zamiast kupować depo mogłeś kupić tańsze ori AL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.