Skocz do zawartości

Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.


Kirył

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Bardzo prosze o pomoc w zakupie. Konkretnie na co uwazac.

 

Podaje link odnosnie auta, po ktore chce sie przejechac:

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=234052118&fuels=PETROL&scopeId=C&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&minFirstRegistrationDate=2010-01-01&maxMileage=60000&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&pageNumber=1

 

Mialem e60 530i (231ps) tu juz jest nowsza wersja silnika. Auto jesli chodzi o wyglad, to prawie ideal, brak mi tylko kierownicy z lopatkami, ale niestety 30tys to max a nic innego nie moge znalezc. Chetnie wyslucham Waszych opinii.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Pemek;)

 

Swoja droga Twoj silnik jest mega wypas i taki bym chcial, ale niestety nie stac mnie na wyzsze spalanie niz te w 3.0 i do tego pewnie drozszy serwis, czesci itd.

 

Jeszcze pare pytanek:

 

Skrzynia biegow: ta niby nie jest sportowa, pytanie czy to tylko program inny trzeba wgrac, czy cala skrzynia jest inna? (EDIT ZLE DOCZYTALEM TA JEST SPORTOWA)

 

Kierownica: jest jeszcze jedna kierownica taka z M Performance bodajze, z lopatkami, czy nie ma jakiegos wielkiego problemu z przekladka i ile to moze mniej wiecej kosztowac?

 

Funkcja Start/Stop: w tym aucie nie ma tego drugiego guzika, zeby wylaczyc ta funkcje, czy mozna to zrobic w jakis inny sposob? Jesli tak moze ktos wie ile to kosztuje? Podobno "nie robi to dobrze" dla silnika (start-stop).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przekładałem kierownicę u siebie zwykła na M Pak z łopatkami + kodowanie automatu na sportowy nie ma z tym kłopotu. Auto bardzo zacne :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Niestey auto sprzedane:/

 

W piatek wystawili od razu ktos zadzwonil i zarezerwowal i dzis poszedl.

 

Pytanie mam nastepujace, jak sie sprawuje 535i? Jest ich wiele wiecej i szybciej znajde cos co mi podpasuje. Raczej zawsze omijam auta z turbinami, a tu sa az 2. Podobno w utrzymaniu jest drozej ( nie mowie o spalaniu ). Tarcze i klocki wieksze i drozsze itp... nie wiem ile w tym prawdy, dlatego prosze Was o pomoc. Musze kupic samochod, a nie moge nic znalezc. Moj budzet to 30.000€ i kupie auto tylko w DE.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak mi tylko kierownicy z lopatkam

Kiedyś tak chciałem mieć te łopatki, a jak już mam to ... nie wiem kiedy używać :D

Do końca nie wydaje mi się, że warto to brać - na pewno jest więcej przydatnych elementów, za które warto zapłacić :cool2:

 

Przy silniku jaki masz pod maską to się nie dziwię :cool2: . Przy słabszych jednostkach mam wrażenie , że dzięki łopatkom sprawniej wykorzystuję możliwości silnika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.