Skocz do zawartości

Xenon Lampa Po Lifcie


Guciowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam jedyne pytanie odnośnie lampy nie przystosowaną do Xenon Hid

Lampa na żarówki h7 i pytanie gdybym miał zamontowac xenon hid do takiej lampy musze cos wiercic czy przerabiac w lampie? Czy normalnie zakładam zarnik xenon jak zwykla zarowke ?

 

a czy bede miec jakies bledy na desce rozdzielczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci nie odpowiem na te pytania bo już mnie oczy bolą jak Cie przypadkiem gdzieś bym spotkał takich rzeczy się nie robi!!! będziesz strasznie oślepiał innych po drugie jest to nielegalne i można stracić dowód a po trzecie jakbyś mnie oślepił i jakbym był pewien np. na parkingu ,że to Twoje auto ,roztrzaskałbym Ci te reflektory, a po czwarte zainwestuj w używane ori albo nowe jakieś z soczewką i tam wsadź hid-y ale to wdłg. mnie mija się z celem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

wywierć sobie dziurkę w głowie i oleju nalej do mózgownicy.

jak nie ma samopoziomowania to zenonów się nie zakłada.

lepiej jakieś dobre żarówki premium.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włożysz hid H7, H7R też nic nie pomoże będzie to oślepiać innych. Jak obniżysz światła to będzie ci świecić tylko na małą odległość a ciężko tak jeździć. Podobnie będzie to świecić jak byś zapalił długie i obniżył światła by innych nie oślepiać, będziesz miał tylko dwa mocno jasne kółka na asfalcie przed maską.

 

Ale jest rozwiązanie.

Kupujesz zestaw soczewek (odbłyśnik + soczewka + maskownica) montujesz to w miejsce żarówki H7. Te soczewki są zazwyczaj na H1 więc kupujesz zestaw HID H1 43000K (barwy powyżej 4300K dają bardzo mało światła i mimo soczewki będzie gorzej jak na zwykłej żarówce.

Co do przetwornic w zestawie te najtańsze grube, ostatnio sprawdzałem też najtańsze slim za 30 parę złotych nie powodują wyświetlania błędu spalonej żarówki a są tańsze od tych przystosowanych do CANa.

 

Tutaj masz zestaw soczewek za 300zł http://interlook.pl/product-pol-524-Zestaw-soczewek-z-adapterami-oraz-maskownicami-E46.html są też na Allegro za 230zł ale z inną maskownicą (okrągłą + imitacja ringu ale można go pomalować na czarno). Później można dokupić sobie takie maskownice ala E46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki oki dzięki za soczewki , tylko nie chce zamontowac tego w aucie do jazdy na codzień , tylko do auta co tylko jezdzi po prywatnym terenie [ placu jakims ] wiec odpowie mi ktos na to pytanie o które spytałem ?

skoro tak to kup halogen 1000W

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmmmmm kupił e46 ,żeby jeździć po placu jakimś ,oślepną sąsiedzi , ale Ty mi powiesz ,że ten plac jest w lesie ehhh... pomyśl ,że kogoś oślepisz i ktoś wpadnie np. w drzewo i zabije siebie i np. swoich członków rodziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie glupie pytanie to glupia odpowiedz...

ale na takich mam bixenon, przeslona sie podnosi i stare powiedzenie oko za oko, zab za zab nabiera nowego znaczenia :)

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie mam biksenonu, ale na takich ogórasów z zenonem albo z halogenami non stop mam na długich żarówki philips gt150.

jak dostanie z czterech lamp w ostatniej chwili po gałach to daje mu do myślenia.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam biksenonu, ale na takich ogórasów z zenonem albo z halogenami non stop mam na długich żarówki philips gt150.

jak dostanie z czterech lamp w ostatniej chwili po gałach to daje mu do myślenia.

 

A ja mam 4 reflektory z żarówkami 130wat na takich błyskaczy jak ty, dostaniesz w ostatniej chwili po gałach z 8 lamp to da ci do myślenia. Teraz niech każdy się tu popisuje czego to niema.

 

wiesz co kolego ja mam te same lampy włącznie z nowymi odbłyśnikami i chyba zacznę robić to samo... bo to jest straszne zagrożenie na drogach i nie tylko w polsce...

 

jedź putinowi pomrugaj też jest zagrożeniem nie tylko w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

chłopku nie rozumiesz że to nie popisy tylko anty zenon.

jak wsioki takie kaszanki zakładają to pod remizę a nie na trasę bo to jak gapienie się na spawarkę.

jakbym się popisywał to bym też takie wynalazki zamontował.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.