Skocz do zawartości

ZMIANA SPORT PAKIET NA M-PAKIET


kbart18

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

chcialem w swojej x5 e70 lci z 2012r zamontowac progi aluminiowe od m-pakietu i poszerzone nadkola w kolorze lakieru( a nie czarne plastiki)jak w m-pakiecie-bez zmiany zderzaków- ale pytalem w kilku miejscach i mowią,ze nie realne??

czy ktos jest mi jest w stanie wytłumaczyć why???

a może sie da

prosze o wsazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Witam serdecznie. Mam takie pytanko mogę kupić X5 przed lift w sport pakiecie (uszkodzone) autko wygląda świetnie ale chciałbym dołożyć zderzaki i listwy na natkola z m pakietu ale progi zostawić te aluminiowe czy jest to w ogóle realne. Dziękuję za każda podpowiedz.

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Hej Koledzy. Z tego co się dowiedziałem i wyczytałem nie można mieć progów i m pakietu, ale mam jeszcze pytanko czy przerabiał ktoś przed lifta na po lifta m pakiet wiem że inne błotniki zderzaki lampy, czy coś jeszcze i czy to w ogóle warte zachodu najbardziej mi zależy na lampach fl a m pakiet dla mnie obojętne czy przed czy po lifcie. Dzięki za każdą podpowiedz :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki Kolego felgi będą 20 chyba że będzie bardzo twardo to 19. Lampy na pewno polift ale nie wiem jak z resztą przerabiać na wersję polift czy zostawić w orginale przed lift (żeby się nie gryzło lampy po reszta przed) może coś jeszcze doradzicie Koledzy.

Dziękuje i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Witam Koledzy, przeglądając aukcje natknąłem się na takie ogłoszenie http://allegro.pl/bmw-x5-e70-2008r-i7087446980.html i widzę ze da się zamontować progi alu i zderzaki m-pakiet. Nie wiem tylko czy to są listwy na błotnikach sport pakiet czy m-pakiet. Z góry dziękuje za każdą podpowiedź. Pozdrawiam Rafał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam Koledzy, przeglądając aukcje natknąłem się na takie ogłoszenie http://allegro.pl/bmw-x5-e70-2008r-i7087446980.html i widzę ze da się zamontować progi alu i zderzaki m-pakiet. Nie wiem tylko czy to są listwy na błotnikach sport pakiet czy m-pakiet. Z góry dziękuje za każdą podpowiedź. Pozdrawiam Rafał.

Jeżeli mnie oczy nie mylą, to są poszerzenia błotników, tylko pomalowane pod kolor samochodu.

Z M pakietu tylko zderzaki.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Kolego Bart za odpowiedz też tak myślę z tymi listwami. Wiec z tego co widzę na tych zdjęciach da się połączyć sport pakiet z m-pakietem, jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi (będę bardzo wdzięczny) gdyż w swoim X-sie chciałbym zrobić tak samo. Pozdrawiam wszystkich :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam koledzy.

Odkopię trochę temat.

Chcę dołożyć w mojej E70 LCI m-pakiet - jest bez.

Czy ktoś się orientuje, czy wszystko pasuje P&P?

Z tego co wiem to potrzebuje:

Zderzaki (P i T),

Progi, z plastikami pod nimi,

Listwy błotników,

Obudowy tył(te pod lampami).


Potrzeba coś jeszcze? Jakieś tunele powietrza?


Pozdro

bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie doposażyłem moją E70 w m-pakiet, wszystko pasowało P&P jednak mam pewien problem.

Mianowicie przy otwieraniu tylnej dolnej klapy, w momencie, gdy jest uchylona widać dużą szparę odsłaniającą zatrzaski itp. Nie wygląda to dobrze.

Stary zderzak jest w tym miejscu dłuższy i zasłania "dziurę", ten m-pakietowy nie. Jestem pewien, że powinna iść tam jakaś listwa maskująca lub coś. Jednak na RO nie mogę nic takiego znaleźć.

Może ktoś ma m-pakiet i może sprawdzić u siebie?

Albo jakiś pomysł, co to może być?

Zdjęcia:

XwYiwVo.jpg

GGpwHcd.jpg

1fINO24.jpg

bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.