Skocz do zawartości

Markery LED CREE H8 do e90 po lifcie


Ghorion

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mogę napisać o tych, że są OK:

http://www.sklep.hadron.pl/product-pl-4517-Marker-LED-NSSC-H8-32W-BMW.html

 

Mam je w E81.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam dwa pytanie.

Zamierzam wymienić żarówki w ringach i przeciwmgielnych.

Pytanie 1

Czy w e90 LCI z 2011 z bixenonem jeśli wybiore gpt thunder bede musiał rozjaśnić je kodowaniem ?

Pytanie 2

Auto ma mpakiet - aby dostać się do przeciwmgielnych muszę sciagnać nadkole czy jest inny sposób ?

Jaki typ żarówki tam siedzi ?

Auto - 320d LCI M-Pak 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej nic nie podkręcaj, Gtp tak się grzeją że i tak dziwne że nie sieją spustoszenia w lampie, po podkręceniu możesz z czasem uszkodzić szybkę która puszcza światło do światłowodu i masz po lampie, do ringów masz H8, natomiast do halogenu nie próbowałem się jeszcze dostać ale myślę że szybciej jest unieść osłonę silnika jak zdejmować nadkole, żarówki w halogenie to HB4 jak dobrze pamiętam , ps. ładne auto :) Edytowane przez Marina_Club
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

No własnie jedni pisza ze HB4 - inni że h11.

Strona Philipsa mówi, że HB4 - ktoś w LCi i Mpaku wymieniał ? podzieli sie info jaka żarówka tam siedzi ?

Ja wymienialem i ringi i halogeny tylko w pre lci 2006 M pakiet i w halogenach jest HB4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hb4, wymieniam śmiało a co do polecenia ringow to nie ma problemu. Mam na 100% i wszystko śmiga ale nie musisz podkręcić na max.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam do Was prosbe,

kupilem LED Markery NSSC H8 20W w sklepie Hardon i swieca slabiej niz sie spodziewalem.Zewnetrzny ring swieci na zolto.Jesli chcialbym ,aby jasniej swiecily musze wymienic na mocniejsze ?https://drive.google.com/file/d/0B6AraeM1yLnveGNIcjN6U1U2dWs/view?usp=docslist_api

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ciężko powiedzieć póki ktoś nie przetestuje. Pewne jest że da sie zrobić marker który będzie podświetlał bardzo dobrze ringi, ale wymaga to precyzji i umiejscowienia diód na odpowiednich pozycjach, jeśli tutaj się do tego przyłożyli - jest taka szansa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej nic nie podkręcaj, Gtp tak się grzeją że i tak dziwne że nie sieją spustoszenia w lampie, po podkręceniu możesz z czasem uszkodzić szybkę która puszcza światło do światłowodu i masz po lampie, do ringów masz H8, natomiast do halogenu nie próbowałem się jeszcze dostać ale myślę że szybciej jest unieść osłonę silnika jak zdejmować nadkole, żarówki w halogenie to HB4 jak dobrze pamiętam , ps. ładne auto :)

 

+1

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 dolarów za oryginalne LUXy ? Nie wydaje mi się...

Ja za niefirmowe (ani mtec anu lux) markery na diodach xml (czyli z tego co widzę te same co w tych LUXach) zapłąciłem z 400 - 500, i wcale nie była to wyimaginowana cena jak patrzyłem po zagranicznych stronach, dlatego nie wierze że można kupic Mteci albo luxy za 60 usd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

ja polecam takie : http://www.ultraleds.pl/513,najmocniejsze-zarowki-h8-led-do-ringow-bmw-2-x-6000-lm-xhp-50.html

osobiście mam takie u siebie i jestem zadowolony. Mieści się w lampie LCI mam jeszcze jeden taki zestaw , moge oddać za 200zł.

Jest to chyba najmocniejsza obecnie dioda świecąca na biało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.