Skocz do zawartości

Ciekawe oferty z allegro - e9x


Lukas G

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/spoiler-tyl-carbon-do-bmw-e90-er-3-2005-2008-i5907748479.html

 

 

Nawet ok cena jak z 100% carbon są też sprintery ale tylko do M-technika.

 

 

 

 

a tu dopiero ciekawostka za darmo

 

http://allegro.pl/bmw-m3-m-pakiet-e90-performance-zderzak-progi-nowe-i5901755535.html

 

 

Podoba mi się ten tylny dyfuzor

 

 

Brak miejsc pod PDC :( :cry2: :cry2: :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
siodema od wewnętrznej strony zderzaka powinny być zaznaczone miejsca do przewiercenia, musiałbyś dokupić jedynie mocowania PDC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie do e90(fotele są od e92) po zmianie poszycia i oparcia? Zalezy mi tylko na elektryce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Chyba se jaja robisz?:D to gówno nie jest warte nawet 100 zł

 

Ostatnio wystawiłem mój zderzak ac schnite tyle ze do e90 przód i tył za 250 zł nikt go nie chciał wziąć wisiał na allegro około 2 miesięcy a był w idealnym stanie.

Ten jest rozwalony w dodatku i jeszcze na 90% podróbka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech n47 performance dla kopciuchow. Tanio, az sam bym kupil, mimo ze mi nie jest potrzebny:

http://allegro.pl/wydech-tlumik-m-performance-bmw-e90-e91-320d-318d-i5970659574.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Twoj sarkazm byl bez sensu i glupi bo nie zapytalem czy moc sie podniesie czy doda dodatkowych koni.Tylko zapytalem czy dźwiek sie zmieni.Może ty po tlumiku sie spodziewsz fajerwerek i wodotryskow ale ktos kto ma minimalne pojecie na temat motoryzaci wie ze tak nie bendzie :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie sama końcówka przy deislu Ci totalnei nic nie da, co najwyżej lepszy wygląd. Ale przy tej cenie to już lepiej jest wsadzić wydech od 30d i mieć i performance i wygląd i jak dobrze zoribsz to dźwięk. Moim zdaniem szkoda portfela na sam koniec Performance do diesla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wszystko jest kwestią ceny. za 300zł bym brał. za tą cenę co jest teraz to tak jak mówi Kubaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700-800 zl za taki wydech to nie jest duzo (w porownaniu z cena nowego). Wolalbym zalozyc dedykowany wydech do n47 a nie bawic sie we wkladanie calego wydechu od 330d. Dzwiek sie nie zmieni, to 2.0l diesel, moze delikatnie moment obrotowy (tak twierdzi BMW w zwiazku z lepsza recyrkulacja spalin, ile w tym prawdy nie wiem). Na pewno lepsza opcja niz jakas dwururka od Ultera albo inne wynalazki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
całkiem dobre te ceny, akurat mam do wymiany wszyskie 4 koła więc może i się skusze na przód, te za 1,5k. O ile się nie myle to wszystko pasuje pnp pod tarcze 348 od e90?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zacisk pod 370mm wchodzi na felgi 18 cali minimum (tego jestem na 100% pewien)

Zacisk pod 340mm wchodzi na felgi 17 cali minimum (tego jestem pewien na 95% - widziałem zdjęcia aut z niebieskimi zaciskami na 17 calowych felgach - nie widziałem na żywo. Musiałby się wypowiedzieć ktoś kto ma F20/F30 albo poszukaj w necie zdjęć lub poprostu odpal konfigurację na stronie BMW).

 

Z tym, że aby nie trzeba było szlifować zacisku z zewnątrz to felga musi być z BMW F20/F30 - felgi z tych modeli mają większą średnicę wewnętrzną. Swego czasu przymierzałem do moich zacisków 370mm kilkanaście modeli felg BMW u znajomego i niestety wszystkie tarły. Wszystkie oprócz tych pochodzących z nowych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 wchodzą z tego co mi sie wydaje bo jedno z naszych 3GT właśnie ma hamulce sportowe i na zimę wsadziliśmy 17". Osobiście i tak zamierzam wsadzać 18 wiec chyba problemu nie bedzie.

 

O szlifowaniu zacisku, to mówisz od zewnątrz aby zwiekszyć odstęp zacisk-felga czy od wewnątrz zacisk-tarcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.