Skocz do zawartości

Re: e92 Ostrów ps92904

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kijem bym tego nie tknął.
http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Opublikowano

Miazga okazja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Ciekawe czy pójdzie warto poobserwować :norty:

Opublikowano
-

Edytowane przez PPGG

Opublikowano
tragedii aż takiej nie ma... jeszcze będzie jeździła :D

 

 

Na lawecie :D

Opublikowano
-

Edytowane przez PPGG

Opublikowano
tragedii aż takiej nie ma... jeszcze będzie jeździła :D

 

 

Na lawecie :D

poczekaj aż jakiś handlarzyk ją wyniucha :D

 

hehe 10 kafelków i juz na aukcje za 75 tysi "100%bezwypadek" :norty:

Opublikowano

linia tylnych lamp, przednie lewe odstające drzwi... dużo tego

Jak ktoś lubi rzeźbić to może takie auto kupić ale więcej niż 28000 bym za cholere nie dał

http://imageshack.us/a/img809/1850/f526.jpg



e46 coupe "soft german" works i progress

Opublikowano

Warto było by zrobić printscreena aukcji bo to Bardziej niż pewne że jakiś artysta malarz naprawi i będzie igła od 1 właściciela który płakał jak sprzedaw:d

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Racja. Zwróćcie uwagę na przednią lewą szybę, tylny zderzak źle spasowany.

Idę o zakład, że to jej nie pierwszy dzwon.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Opublikowano
Raz, że ten dzwon z przodu to raczej nie jedyny. Zresztą jak się patrzy na ogłoszenia rozbitych aut to wszystko i tak ponaciągane i podokładane aby na zdjęciu jakoś wyglądało. Maska zjechana do 3/4 długości, ale prawie do poziomu wyprostowali. Strefa zgniotu w tym samochodzie skończyła się dokładnie na silniku, do wyrzucenia na bank kominy i wszystko co przed i nad nimi. Ciekawe jak tam z napinaczami, czujnikami i mnóstwem drobiazgów, które tam jest. Tak czy siak pewnie podjedzie pewnego dnia handlarzyk, wyłoży 30tyś, Naprawa wyleci lekko 15tyś i pod koniec roku będzie stała następna okazja za 60tyś :)

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Opublikowano
  • Autor
Raz, że ten dzwon z przodu to raczej nie jedyny. Zresztą jak się patrzy na ogłoszenia rozbitych aut to wszystko i tak ponaciągane i podokładane aby na zdjęciu jakoś wyglądało. Maska zjechana do 3/4 długości, ale prawie do poziomu wyprostowali. Strefa zgniotu w tym samochodzie skończyła się dokładnie na silniku, do wyrzucenia na bank kominy i wszystko co przed i nad nimi. Ciekawe jak tam z napinaczami, czujnikami i mnóstwem drobiazgów, które tam jest. Tak czy siak pewnie podjedzie pewnego dnia handlarzyk, wyłoży 30tyś, Naprawa wyleci lekko 15tyś i pod koniec roku będzie stała następna okazja za 60tyś :)

Amen.

A głupi ludzie rzucą się jak pies na kość.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Opublikowano
...

Edytowane przez jedker

Opublikowano
Mozna by było z niej felunie zedrzec :norty:
Opublikowano
  • Autor
Też się zastanawiam czy czy to ORI BBS... :think:
http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Opublikowano
Możecie mieć racje z większością, ale wóz bardzo mi się podoba! Gdyby był w jednym kawałku... :D
Opublikowano
Panowie, co Wy chcecie? Przecież to tylko drobna "szkoda parkingowa", praktycznie otarty tylko, "dotknięty" :mrgreen: :mrgreen:
Opublikowano
może w weekend się przejadę :D ,bo właściwie tylko 140KM, jak będzie pogoda to zrobię sobie wycieczkę :)

http://imageshack.us/a/img809/1850/f526.jpg



e46 coupe "soft german" works i progress

Opublikowano
może w weekend się przejadę :D ,bo właściwie tylko 140KM, jak będzie pogoda to zrobię sobie wycieczkę :)

 

 

Sciąg felunie hehehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
Jednak bezwypadek :mrgreen:
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Pamiętam, że ciekawie wyglądała :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Opublikowano
To jak macie jakieś fotki to dajcie, bo kumpel jest zainteresowany tym autem i na razie się wstrzymał.
Opublikowano
Co za naród...
www.radiocar.pl - profesjonalne nagłośnienia, elektronika.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.