Skocz do zawartości

[E46][E39]"Automatyczne" podnoszenie klapy bagażnika


bania88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

haha, ten pan jeszcze niedawno sprzedawal je po 3zl za sztuke, sam wzialem 4 sztuki, ale widac jest popyt jest podaz :D

Sa tez za 3 ale to bez wyrzutnika:) z wyrzutnikiem właśnie sa po 10 zł.Ja na początku sie pomyliłem i kupiłem te za 3 zł bez wyrzutnika ale szybko zadz i mi zamieni(chyba) :D

_s0.zmniejszacz.pl_DSC_0024_zmniejszacz-pl_878220.jpghttp://www77.zippyshare.com/thumb/56466293/file.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, ten pan jeszcze niedawno sprzedawal je po 3zl za sztuke, sam wzialem 4 sztuki, ale widac jest popyt jest podaz :D

Sa tez za 3 ale to bez wyrzutnika:) z wyrzutnikiem właśnie sa po 10 zł.Ja na początku sie pomyliłem i kupiłem te za 3 zł bez wyrzutnika ale szybko zadz i mi zamieni(chyba) :D

Wczesniej i te i te za 3zl opychal. Sam u niego kupilem z wyrzutnikiem za 3zl.

bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 zł za używkę, kiedy nowy w ASO kosztuje niecałe 20? Żaden interes, lepiej wziąć nowe IMO.

No nie wiem czy kupisz za niecałe 20zł w aso. Lepiej wziąć dwa odbojniki i oszczędzić 20zł niż kupować w aso, gdzie zdzierają z ludzi niesamowicie. Chociaż znam w sumie ludzi, którzy zapewne kupiliby w aso taki wyrzutnik i chcieliby go zamontować od razu w autoryzowanym serwisie za kolejne 20zł i byliby przeszczęśliwi, że mają profesjonalnie zamontowany odbojnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos ma e46 i dzielona kanape, a potrzebuje dwoch odbojnikow to mozna je wymontowac z tylnej kanapy, albo podjechac na pierwszy lepszy szrot i wyrwac je po zlotowce, namierzone dzisiaj podczas sciagania tylnej polki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sprężynki V20x32, ale niestety u mnie ten patent nie działa, nie wiem czy są różne rodzaje teleskopów, ale u mnie po założeniu sprężynek klapa nie jest w stanie się zamknąć. Na teleskopie po prostu brakuje miejsca. Jakie macie teleskopy (nr części)? Jak widać sprężynka jest już całkiem ściśnięta, a do zamknięcia klapy jeszcze sporo brakuje:

 

2014-02-28%2016.59.07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sprężynki V20x32, ale niestety u mnie ten patent nie działa, nie wiem czy są różne rodzaje teleskopów, ale u mnie po założeniu sprężynek klapa nie jest w stanie się zamknąć. Na teleskopie po prostu brakuje miejsca. Jakie macie teleskopy (nr części)? Jak widać sprężynka jest już całkiem ściśnięta, a do zamknięcia klapy jeszcze sporo brakuje:

 

2014-02-28%2016.59.07.jpg

Moja rada:

Masz tak samo jak kazdy, musisz p*znac klapa. Bo jak zamykasz to sie rozpreza troche.

bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sprężynki V20x32, ale niestety u mnie ten patent nie działa, nie wiem czy są różne rodzaje teleskopów, ale u mnie po założeniu sprężynek klapa nie jest w stanie się zamknąć. Na teleskopie po prostu brakuje miejsca. Jakie macie teleskopy (nr części)? Jak widać sprężynka jest już całkiem ściśnięta, a do zamknięcia klapy jeszcze sporo brakuje:

 

2014-02-28%2016.59.07.jpg

Moja rada:

Masz tak samo jak kazdy, musisz p*znac klapa. Bo jak zamykasz to sie rozpreza troche.

Ja dzisiaj pi*gnalem i przy teleskopie na dole pękł gwint co się wkreca go w ten plastikowy łebek :D:D:D raz udało mi sie zamknąć i otwarłem z kluczyka i klapa tylko do połowy się otwarła;/ Ja daje sobie z tym spokój :) Sprzedam cały zestaw jak ktoś chce :D

_s0.zmniejszacz.pl_DSC_0024_zmniejszacz-pl_878220.jpghttp://www77.zippyshare.com/thumb/56466293/file.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sprężynki V20x32, ale niestety u mnie ten patent nie działa, nie wiem czy są różne rodzaje teleskopów, ale u mnie po założeniu sprężynek klapa nie jest w stanie się zamknąć. Na teleskopie po prostu brakuje miejsca. Jakie macie teleskopy (nr części)? Jak widać sprężynka jest już całkiem ściśnięta, a do zamknięcia klapy jeszcze sporo brakuje:

 

Moja rada:

Masz tak samo jak kazdy, musisz p*znac klapa. Bo jak zamykasz to sie rozpreza troche.

 

Ja dzisiaj pi*gnalem i przy teleskopie na dole pękł gwint co się wkreca go w ten plastikowy łebek :D:D:D raz udało mi sie zamknąć i otwarłem z kluczyka i klapa tylko do połowy się otwarła;/ Ja daje sobie z tym spokój :) Sprzedam cały zestaw jak ktoś chce :D

No tak trochę to teraz średnio widzę. Czy nie trzeba do tego wymieniać jeszcze siłowników? Albo dawać jakichś podkładek itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszły mi odbojniki i muszę powiedzieć, że byłem bardzo ciekawy efektu. Po zmontowaniu zestawu pierwsze zamknięcie bardzo spokojne, kilka razy podociskałem klapę przed zamknięciem i w końcu zatrzasnąłem. Po naciśnięciu na pilocie klapa się podnosi! Niestety moje siłowniki są już chyba lekko padnięte, bo przy normalnym podnoszeniu klapy też trzeba było ją ręką do końca dociągnąć. W efekcie klapa podnosi się o jakieś 45 stopni co i tak jest już fajną sprawą bo wystarczy lekko ją szturchnąć i mamy otwarte. Super sprawa, będę polował teraz na nowe siłowniki coby to działało tak jak na filmikach w pierwszym poście. Ja przesyłam ze swojej strony podziękowania autorowi tematu i jutro wrzucę krótki filmik jak to u mnie wygląda.

 

Uszkodzone siłowniki u kolegów może są następstwem użycia zbyt twardych sprężyn? Albo zbyt gwałtownym strzeleniem klapą. Nie wiem jak ją zamykaliście ale ja starałem się docisnąć klapę do znacznego oporu i w ostatniej fazie dopiero zatrzasnąć.

Pozdrawiam

 

Swoją drogą - bania88 - masz oryginalne siłowniki zamontowane? Na allegro widzę, że są siłowniki 320/350N ale też 450N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.