Skocz do zawartości

Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...


kkamo84

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mody na mega plus :cool2:

Hydrografika naprawdę wyszła bardzo pozytywnie, listwy również ok, paseczki dodają odpowiedniego akcentu a splittery też fajnie wyszły.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie :)

Jestem bardzo zadowolony ze zmian. Żałuję tylko, ze tak dlugo to trwalo. Teraz juz wiem że Np.lampy to pierwsza rzecz do zmiany od razu po zakupie. Nawet gałka zmiany biegów wyszła :cool2:

Czerwony jeszcze raz dzięki za załatwienie dodatków i dzięki za podpowiedzi co do modow :D

Modzenie uzależnia naprawdę:lol: niedługo chyba jeszcze coś wleci. Mam coś w planach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splity :cool2: Mówiłem, że fajnie wyjdzie, no mówiłem? :mrgreen:

 

Ale to wnętrze PianoBlack... :jawdrop: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

Rób tak samo środek. Naprawdę super u mnie wyszlo. :D

Jedyne małe niedociągnięcia to schowek na okulary który przy otwarciu wygląda jak by był otarty. Ale to już pstrykne go czarna farba w pendzelku i nie będzie rzucalo się w oczy, heh ewentualnie będę jeździł z zamknietym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ruszam nic w e90, ale prawie na pewno zrobię PianoBlack w następnym BMW (jak finanse pozwolą na planowany zakup :mrgreen: )

Odlot jest ta folia :shock:

To nie folia kolego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany na plus! Też myślałem nad listwami pianoblack w Z4, ale ostatecznie obszyłem skórą carbon :)

Dzieki. :D Też o tym myślałem żeby obszyc skóra carbon, lub okleic, ale ostatecznie wybrałem piano black:mrgreen: Masz gdziec foto jak wygląda skóra carbon u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek wygląda rewelacyjnie. Sam bije się z myślami odnośnie środka czy carbon czy piano black. Widząc Twoje wnętrze przekonuje mnie bardziej piano black. Podpowiedz gdzie robiłeś hydrografike i ewentualną cenę (może być pw).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek wygląda rewelacyjnie. Sam bije się z myślami odnośnie środka czy carbon czy piano black. Widząc Twoje wnętrze przekonuje mnie bardziej piano black. Podpowiedz gdzie robiłeś hydrografike i ewentualną cenę (może być pw).

Poszło pw. :) generalnie jak już wszystko doprowadzę do ładu to opisze u siebie w galerii gdzie i jak to robiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano black jest git sam u siebie robiłem środek ,tylko ma jeden minus cholernie szybko widać kurz . Jaka cena za nakładki na lusterka ? może być pw

Ciężkie będzie wnętrze w utrzymaniu Napewno, już to widzę. Muszę jakiś środek dobry znaleźć do czyszczenie tego. Żeby też nie rysować. Może ktoś coś poleci? :) Co do ceny opisze jakoś w tygodniu co i jak i gdzie robiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.