Skocz do zawartości

E87 - kontrolka / auto na podnośniku


Chelsea

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś orientuje się co oznacza żółta kontrolka na desce rozdzielczej: Auto na podnośniku??? Nic więcej się przy tym nie świeci. Jedynie za każdym razem jak odpalam auto kasuje mi się jeszcze godzina i data hm...

 

Akumulator wysiada :( podładować lub kupić jak dawno nie wymieniany (najlepiej bosch s5, s6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się co oznacza żółta kontrolka na desce rozdzielczej: Auto na podnośniku??? Nic więcej się przy tym nie świeci. Jedynie za każdym razem jak odpalam auto kasuje mi się jeszcze godzina i data hm...

 

Akumulator wysiada :( podładować lub kupić jak dawno nie wymieniany (najlepiej bosch s5, s6)

 

Pojawił Ci się błąd CC-ID 415 (Wysoki poziom rozładowania baterii)?

A przy okazji, jak coś jest nie tak z akumulatorem to nie powinna się dodatkowo zaświecić kontrolka żółta/czerwona akumulatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E87 N45 116i Też miałem ten problem. Doczytałem się (na forum), że jest to termin zalecanego przeglądu tzw.ogólnego (zwykle raz na trzy lata i co 60000 km). Ot takie zaproszenie do ASO i po prostu spojrzenie na zawieszenie, płyny, stan podwozia i nadwozia... Można to samemu skasować, patrz na formu: kasowanie inspekcji. Po resecie wyskoczy rok 2018 i nowy limit km 60000.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pali Ci sie tylko samochód na podnośniku bez innych kontrolek, to tak jak w instrukcji na stronie 106:

 

http://instrukcja.pl/i/instrukcja_obslugi_bmw_e87_pl

 

Sterowanie świateł hamowania uległo awarii

Awaria dopływu paliwa

Awaria elektryki zaczepu holowniczego

 

Możliwa dalsza jazda z umiarkowana prędkością. Natychmiast zlecić kontrolę odpowiedniego układu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Jeśli pali Ci sie tylko samochód na podnośniku bez innych kontrolek, to tak jak w instrukcji na stronie 106:

 

http://instrukcja.pl/i/instrukcja_obslugi_bmw_e87_pl

 

Sterowanie świateł hamowania uległo awarii

Awaria dopływu paliwa

Awaria elektryki zaczepu holowniczego

 

Możliwa dalsza jazda z umiarkowana prędkością. Natychmiast zlecić kontrolę odpowiedniego układu.

 

Ja wiem, że w instrukcji tak pisze ale na dwóch diagnostykach komputerowych powiedzieli, że nie bo byłby jakiś błąd od sterowania lub dopływu paliwa. Czy ktoś może rozwiązał ten problem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Raz mi się coś takiego pojawiło. Wystarczyło przestawić datę przeglądu. :reading:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...
Witam mam właśnie podobny problem wyskoczyl mi błąd CC ID 415 Wysoki poziom rozładowania akumulatora przy otwieraniu samochodu nie świecą ringi ano tylne światła jedynie klamki. Poza tym przy każdym odpaleniu resetuje mi zegar oraz liczniki spalań i kilometrów czy to oznacza że Aku do wymiany czy coś z alternatorem czy też z regulatorem napiecia??? Może ktoś jakoś pomóc ?? Może ktoś miał podobny problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.