Skocz do zawartości

3xx odpalanie na mrozie


mateusz88

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie, dzis w nocy temperatura chyba spadla najbardziej od poczatku tej zimy. Jak wam odpalily dzis auta ? Pytanie glownie do dieseli.

Wroclaw -14 st 7.30 rano M47 99r sekunda krecenia i odpalilo a po odpaleniu glosna praca silnika delikatne stuki pare sekund lekkie wibracje i wszystko bylo juz ok. A u was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszalin, -13, około 5 sekund na zgaśnięcie kontrolki świec i odpaliła jak Chuck Norris - z pół obrotu.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie przy -14 z uszkodzoną jedną świecą mój 150 konny diselek odpalił bez problemu, ale na początku głośno chodził jakby brakowało mu tego jednego gara. Trwało to sekundę i potem już ok. Na nic nie czekałem wsiadłem i zakręciłem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mój po tygodniu stania na mrozie miał opory..-13 dzisiaj, kręcił normalnie, ale odpalić nie chciał, przy drugiej próbie odpalił, ale zgasł od razu, trzecia próba i to samo, dopiero przy czwartej próbie odpalił i pracował od razu równo, tylko na podwyższonych obrotach, chyba czas wziąć się za sterownik świec :x jeździ ktoś na nowym zamienniku BERU? Są już poprawione czy tak samo sypią się jak ori?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M47N -13, odpalił za trzecim razem, sterownik zregenerowany przez Rogera w tamtą zimę + nowe świece... Paliwo ON gold - Statoil.

Nie wiem, może aku już nie domaga, muszę go sprawdzić.

Temat wraca jak bumerang co roku :D

http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podpięciu pod inpe przed chwilą, okazało się że na pierwszym i trzecim cylindrze ''glow plug" - czyli świeca :mad2: .

Czy jest możliwość żeby dwie świece uwaliły się po nie całym roku czasu ? - świece NGK

http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Możliwe, nie ma reguły.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem jak z gwarancją. Ale moje poprzedni właściciel wymieniał na BERU chwile przed moim zakupem auta, pózniej była zima i nie działał sterownik, po naprawie na poczatku zimy wszystkie działały aż do jej końca. Latem po podłączeniu kompa okazało się ze jedna nie działa. Więc trzy wytrzymału już trzy zimy a jedna dała radę tylko jedną. Chyba nie ma reguły jak padają. Trzeba mieć szczęście. Tą jedną boję się wymieniać:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podłącze się pod temat. (e46 320d 150km CR 2005r)

25.01.2014r. Godzina około 3 nad ranem. Na dworze -17, do tego przeszywający wiatr. Autko stało pod chmurką około 8-9 godzin. Niestety nie odpaliłem :( :( !!!

Autko zachowywało się tak jak na tym filmiku po odłączeniu sterownika :

Dodam że do -14 -15 stopni palił bez problemu.

 

 

Czy diagnoza poprzez INPE wykryje uszkodzenie/błąd sterownika czy też świec żarowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.