Skocz do zawartości

e61 dach panoramiczny - problem


mariuszpalik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Dlatego , że wtedy mechanizm jest domykany na siłę bez sprawdzania jak duże siły na niego działają.


Usterkę trzeba naprawić.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wybaczcie Panowie za kolejne odkopanie tematu ale już któraś noc nie śpię z powodu Panoramy w E91, liczę na to że będzie ciut podobnie jak w E61, napisałem do @mariuszpalik póki co bez odpowiedzi, ale liczę że odezwie się do mnie na tel - zostawiłem go na PW, chyba że ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc, historia zaczęła się od kupienia "kota w worku" od bardzo dobrego znajomego który "strasznie dbał o auta" niestety po zakupie (wiedziałem o Pano coś rzekomo nie ciekła itp...) włożyłem w silnik + zawieszenie ok 6tys... Miałem w planie zrobić tą Pano ale jednak silnik był ważniejszy w końcu to serducho. Podsufitka cały czas otwarta, nie mogę/nie umiem jej zamknąć (wiem jedynie że silniczek jest z tyłu pod podsufitką i wydaje mi się też że jeszcze pod samą "zasłoną" Pano, same szkła zamknąłem manualnie silniczkiem spod przedniej centrali z lampką, chciałbym się dowiedzieć czy w E91 jest też możliwość podpięcia silniczka od "firany" pod guzik, po odłączeniu przedniego cały czas pomarańczowy błąd o uchylonym dachu, do tego wszystkiego dziś zobaczyłem że szkła nad głową całe mokre - skropliny, świece w stronę maski między podsufitkę, a same szkła - wilgotno, póki co idzie zima myślę o wymianie uszczelki + uszczelnieniu ich w jakiś magiczny sposób (wiem wiem, kawał druciarstwa) - tylko nie mam pojęcia jaki, nie mam już zamiaru tykać tego dachu tym bardziej że z tego co wyczytałem, chyba każdy ma z nimi problem. Proszę o jakieś rady, wiem że temat o E61 natomiast przy E91 podobnego nie znalazłem...


Ps. Nigdzie w aucie nie rzuciła mi się w oczy stricte woda, słupki, wycieraczki, nie wiem gdzie jeszcze ewentualnie mógłbym jej szukać. Mam kryzys psychiczny jak chodzi o ten samochód, mimo że bardzo mi się podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.