Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno VIN od tego auta?'

 

siedzenia powinny byc bezowe, zwykle

nie powinno byc M pakietu i sportowej kierownicy

nie powinno byc drewna

powinny byc inne felgi

powinny byc listwy w chromie na zawnatrz

powinna byc navi business

 

za duzo tych roznic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność dokładnie oglądać ;) e91 w tym salonie jakiś czas temu ............ stan na prawdę konkret, 100% bezwypadkowść a samochód całym sobą mówił że ma przebieg lekko powyżej 150 tyś chyba.

 

Na przykładzie tego jednego egzemplarza oraz jakości obsługi stwierdzam że "lipy" raczej nie sprzedają ........... niezgodności mogą świadczyć faktycznie nie o tym vin-e ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skąd ta cena ? Oni nie zarabiają na samochodzie 4 - 5 tys, tylko znacznie więcej. Tym bardziej, że niski przebieg, w który ja osobiście nie wierze, ale to moje zdanie, w mojej F10 jest 130tys i fotele wyglądają idealnie, chociaż nie jest to wyznacznik.

 

A tą gwarancję pisemną to sobie można podetrzeć ...

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Vin się zgadza, niestety :mrgreen: po beżowym wnętrzu została tylko beżowa podsufitka :cry2: która przy czarnym wnętrzu jest zawsze szara albo czarna, znajdźcie mi drugą taką :duh: szymon musisz skorygować swoje wspomnienia i przypomnieć sobie gdzie stoją prawdziwe samochody :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się co do samego salonu. Jestem ich zadowolonym klientem (od razu mówię że nie mam z nimi nic wspólnego :mrgreen: ) w 2013 kupowaliśmy u nich VW Tourana. Mają dużo fajnych i dobrych aut, ale przyjmują także w rozliczeniu inne samochody i tutaj jest różnie. Z mojego doświadczenia jeżeli coś jest z autem nie tak informują o tym i zazwyczaj samochód jest w dobrej cenie. Duży plus dla nich że nie picują aut do sprzedaży, oprócz mycia nic z nimi nie robią.

 

Co do auta i przebiegu to nie ma wzmianki o serwisie która zazwyczaj pojawia się u nich w ogłoszeniach z przebiegiem i datą. Więc podejrzewam że historii w ASO nie ma żadnej bo inaczej byłby zapis a samochód przyjęli z takim przebiegiem. Tak było w przypadku naszego Tourana, brak historii potwierdziło mi ASO. Zadzwoń tam i zapytaj dokładnie o auto i niezgodności z VIN myślę że to co wiedzą powiedzą bez ściemniania. :cool2: Ogólnie salon i obsługa dla mnie na duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku nie ulega wątpliwości, że autka masz z ceną adekwatną do stanu :wink: ........... swoją drogą długo już w Kielcach nie byłem ......... może w końcu 3.0i by było :roll: .

 

 

Podobnie jak przedmówca oglądałem samochód nie zostawiony w rozliczeniu ........... ogólnie to trzeba umieć delikatnie powiedzieć sprzedającemu, że jego autko ... "no wie Pan" hehe :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Marku nie ulega wątpliwości, że autka masz z ceną adekwatną do stanu :wink: ........... swoją drogą długo już w Kielcach nie byłem ......... może w końcu 3.0i by było :roll: .

 

 

Podobnie jak przedmówca oglądałem samochód nie zostawiony w rozliczeniu ........... ogólnie to trzeba umieć delikatnie powiedzieć sprzedającemu, że jego autko ... "no wie Pan" hehe :) .

3.0i prawdopodobnie będzie na dniach... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.