Skocz do zawartości

cewki m50 HART opinia


pluskwa9

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy ktos mial do czynienia z cewkami do m50 firmy HART?? nowe kosztują 70zł/szt, 110zl/szt NGK lub BREMI, wiec przy komplecie 240zl roznicy.

jezeli ktos posiadal cewki HART niech napisze czy warto, czy dobrze sie sprawuja??

czy ktos by mogl zmierzyc u siebie rezystancje na cewkach miedzy pinami 1 a 3 i podac mi ja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hart gówno wart.Kupiłem amory na tył do swojej e34 właśnie z harta i po 2 miesięcach rozbiły się te dolne gumy co są wprasowane w amor.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy przenigdy nie kupuj tego!!!

naprawde warto dodac pare groszy i kupic cos normalnego, ewentualnie jezeli jest mozliwosc polecam zalozyc oryginalna czesc uzywana.

 

sowjego czasu mialem cl420 i zaraz po zakupie serwis, wymiana oleju i w puszcze filtra zdziwienie, filtr sie rozwarstwil i odpadla ta czesc co oplata go w kolo, wyjalem wszystko i przetarlem filtr i napis HART :mad2: :mad2: :mad2:

 

naprawde jezeli chodzi o oszczednosc to tylko pozorna, wymiana tych czesci to co pare a nie pare tysiecy km

moge powiedziec ze nie mialem i nie bede mial w swoim aucie zadnych badziewi z firmy hart, jc i innych

mozna zakupic kagera, ad lub inne firmowe(sieciowe) gdyz czesto zdaza sie tak ze np. kager tylko pakuje towar (pudelko) a w srodku mamy czesc pochodzaca od producenta stosowana na pierwszy montaz

e38 m62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.