Skocz do zawartości

jaka wysokość w E 36COUPE 2.5


andre e36

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM.właśnie stałem się szczęśliwym pośadaczem ślicznej e36 2.5vanos tylko problem w tym że zawias tego auta jest tak niski że trę spodem jadąc koleinami po ciężarówkach.reasumując jaka powinna być wysokość fabrycznego zawiasu bo będę musiał zmienić na mniej sztywne lecz zostawie stabilizatory. dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. kolego takie auto nie nadaje się do jazdy po naszych drogach a podjechanie pod krawężnik to połamanie zderzaka. dzisiaj sprawdzałem auto na podnośniku najazdowym ,amorki są z regulacją twardości i zamówiłem spirale H&R przód 35mm od wysokości fabrycznej a tył 15mm.powinno wystarczyć i polepszyć komfort jazdy.a furka jest na blogu u brata adres stachobmw.moblog,pl pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też obiżaną i jest to istne przekleństwo.

Może Niemcowi, od którego kupiłem auto na równych jak szklanka autobahnach pasuje takie zawieszenie, ale niestety u nas to definitywnie odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejnoskiewicz tak z ciekawosc moglbys zmierzyc ile masz cm zaraz za przednim kolem na progu do ziemi :?:

 

to sprzedajcie mi jakies niskie e36 325 coupe !!!!!! nie moge znalezc fajnego

To szukaj seryjnego 325 i dokup zawias :wink:

Auto nie bedzie takie wybite, bedziesz mial nowe zawieszenie i obnizysz tak jak bedziesz chcial :)

http://img270.imageshack.us/img270/6336/imageshack7qh.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. właśnie zmieniłem zawias same sprężyny WEYTEC przód jak pisałem 30mm od fabryki a tył 15mm.stare były przód 60mm tył 45.wysokość przy progu za kołem napiszę tak na paczkę zapałek bokiem stojącą.

 

 

Fajne są takie autka ja też ma w niemczech obniżane zawieszenia i krawężniki czy jakies szutrowe odcinki drogi to męka i masakra a ja i tak mam 15 na kołach z wysoką oponą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niskie auta sa fajne, ale nie na nasze drogi. raz koleiny dwa dziury trzy parkowanie w miescie, acz kolwiek to ostatnie to najmniejszy problem :lol: Ja niestety w swojej coupe przez prog zwalniajacy nie moge przejechac, bo uderzam mocowaniem skrzyni lub- przeswit tuz za przednim kolem mierzac od progu do ziemi jakies 11-12 cm .

posiadam zawieszenie M- technik z dziwnymi jakimis fioletowymi lub rozowymi sprezynami, ktore zamierzam wywalic daleko w kosmos bo daja wiecej problemow niz frajdy

pozdrawiam

TYM razem Moja kobieta skrzywdzila moje autko na MAXA- urwała przod na Grand Cheerokim.... :-( Na pocieszenie M3:-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.